Ya Hamid zikri

Nana uzun süredir burdayım new çok kişinin sayısını okudu Allah razı olsun.sadece fikrimi beyan ettim .hak konusunda sorun yoksa tamamdır.

Kızlar çıkana hakkımı helal etmiyorum çıkın da göreyim kimse bir yere gitmiyor. Bir oluyoruz; sen ben yok! Bugün ben müsait olurum yarın sen belli olmaz. Benim yerime okuyunca hakkını haram mı edeceksin? Zaten o zaman enerji bölünüyor. Yerime okurken 'newplanetin yerine ya Hamid, newplanetin yerine ya Hamid' mı diyorsunyoo o zaman

@newplanet
İsmin Emine
Allahım içimi daraltan tüm sıkıntılardan sana sığınırım allahım bana dua eden kardeslerimin
Duama vesile olan kardeşimin duaları sen kabul eyle ülkemi virüs belasından sen kurtar allahım Hayırlısıyla banada anne olmayı nasip eyle hamileliğime engel olan engelleri sen ortadan kaldır allahım bideha evlat acısı yaşatma allahım Amin
Evimi yuvamı huzurumu sen koru allahım Amin

2019 mutluluk İsmin Emine
Allahım içimi daraltan tüm sıkıntılardan sana sığınırım allahım bana dua eden kardeslerimin
Duama vesile olan kardeşimin duaları sen kabul eyle ülkemi virüs belasından sen kurtar allahım Hayırlısıyla banada anne olmayı nasip eyle hamileliğime engel olan engelleri sen ortadan kaldır allahım bideha evlat acısı yaşatma allahım Amin

1 . kunfeyekun__
2. N Narinkimse
3. N Nana
5. memurhanim
6 HayatSevinceGuzel
7. Aventuss
8. 2019 mutluluk
9. Kara_gozlum
10 Pembe Lotus
11 @S Sur-es
12 newplanet
13. MoonfacedMom
14. Jawlensky
15 eczhnm
16. H Hanimhanmck
17. telasememuresi
18. _Citlembik_
19 Luluuu94
20 MoonfacedMom arkadaşı
22. rubil
23. ] C cansu_tr
kalan 30.000

Arkadaşlar ben hayatsevinceguzele okudum sonra aventuss a okunmuş ama haberim yok. Etiketleme yapılıyor da ben mi görmüyorum? Memurhanima da okuyamadım. Okuyamadihim arkadaşlar kusura bakmayın.

1500 aldım hemen kapayım
Kalan 28.500

2019 mutluluk İsmin Emine

kunfeyekun__

N Narinkimse

N Nana

memurhanim

HayatSevinceGuzel

Aventuss

2019 mutluluk

Kara_gozlum

Pembe Lotus

Sur-es

@newplanet

MoonfacedMom

Jawlensky

eczhnm

H Hanimhanmck

telasememuresi

_Citlembik_

Luluuu94

K Kubkubra

MoonfacedMom (ark)

rubil

C cansu_tr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…