Ya Hamid zikri

Kizlar yanlış anlamayın ama bu sistemi hiç sevmedim çok sık giremiyorum bir bakıyorum sayılar alinmiş duası okunan kim karıştırıyorum.

Kizlar yanlış anlamayın ama bu sistemi hiç sevmedim çok sık giremiyorum bir bakıyorum sayılar alinmiş duası okunan kim karıştırıyorum.
Diğer sitemdede kişilerin dua sayısı eksik kalıyor, yine biz tamamlıyoruz. Kolay olmuyor hesaplamalar, kimisi gelip yazma gereği bile duymuyor böyle en azından en az 20 kişi okuyoruz :KK64:

🔊🔊🔊🔊🔊🔊🔊
Arkadaşlar burada bir sinerji oluşuyor sen bana 3.000 okursun ben sana 1000 okurumdiğer arkadaşa 4.000 okurum😍
Bakın böyle daha hızlı ilerliyor maşallah ❤❤❤ her an giremem diyenler desin ki ben kişi başı 1.000/1.500 /2.000 okurum peşinen düşer devam ederiz🌺 ya da kime denk gelirsen kaç tane okursan; kalbin niyetintemiz olsun yeter🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Canım ben 1000 de okurum ama demek istediğim çok hızlı ilerlediği için kaçırıyoruz sürekli girenler almış oluyor sayı tamamlanıyor. Herkes eşit şekilde okusa herkese eşit sayı okunsa daha iyi olmaz mı bilmiyorum ama 🤔
Diğer türlü 2 günde 1 kişinin sayısı toplanmıyor

O zaman en azından hız konusunda acele etmeyelim yani bir günde bir kişiye okunsun hepimiz yetişelim ben her gün 1300 okurum her arkadaşıma.

Mesela ben sıradaki arkadaşa hiç okuyamadım ama o bana okudu hakkına girmiş oldum
Okusakta okuyamasakta hakkımız helal olsun birbirimize.
Ama sen istermisin 20 kişi senin duan için okusun 2 gün boyunca okumayan 3 kişiyi beklemeyi?
Zaten aynı mantığa geliyor. Sadece gün beklemiyoruz. Sen denk geliyor musun bilmiyorum ama başladığında ilk eksikleri kendi başına @newplanet tamamladı, sonrası 10.000, 9.000 eksikleri burda olanlar tekrar okuyarak tamamlıyoruz

X