🌿MADDİ , MANEVİ ZENGİNLİK İÇİN🌿

Ya Ganiyy celle celâlühû ” zikrine devam eden herkes tarafından sevilir ve kötü huylarından kurtulur.
  • Bu ismin zikrine devam eden kimsenin dünyalık olarak bütün istekleri yerine gelir.
  • Usulüne uygun olarak zikreden kişi iki cihanda da zengin olur.
  • Hastalık ve musibet anında (1060) kere okunsa,hastalık ve musibet ortadan kalkar, yerine sağlık ve afiyet alır.
  • Zenginlik isteyen için dua Zenginlik isteyen 10 hafta boyunca Cuma günleri 10 defa “Ya Ganiyy Ya Muğni” esmalarını okumalıdır
  • Bu ismi kendisine vird edinenin Malı, mülkü, para ve serveti çoğalır. Kısmeti ve şansı açılır.
  • Rahatsızlıkların tedavisi ve yaşam enerjisinin artması için de okunur.
  • Hastalık ve musibet anında 1060 kez okunsa, hastalık ve musibet ortadan kalkar, yerine sağlık ve afiyet alır.
  • Ganiyy esmasını bir Arabi ayın ilk Cuma günü salâ vaktinde yazıp üzerinde taşıyan ve her gün sabah namazlarından sonra 1060 kez hiç konuşmadan zikreden kimseye Allah hiç ümit etmediği yerlerden rızk ve servet verir. Kapalı kapıları açar. Kısa zamanda hayatında büyük bir değişiklik zuhura gelir.
  • Yâ Ganiyy esmasına devam eden kimseye herkesin kalbi sevgi ile meyil eder. Mülkü artar. Para ve serveti çoğalır. Her yerde sözü geçer. Fena ahlakları varsa onlardan kurtulur.
  • Cuma namazlarından sonra 70 kere Allâhümme Yâ Ganiyy Yâ Hamîd Yâ Mübdi Yâ Müid yâ fe’âlün limâ yürîd. Yâ Rahıym Yâ Vedûd ekfınî bi halâlike an harâmike ve bi tâatike an ma’sıyetike ve bi fadlike ammen sivâk. duasını okuyup ve buna ara vermeden 40 Cuma devam edene Allah-u teala çok kısa zamanda rızk ve servet verir. Hasta ise şifa bulur. Bekarsa evlenir. Çocuğu yoksa Allah bu kuluna hayırlı evlat ihsan eder
70.000'den düşüyoruz deva olsun hepimize :KK68:
Kalan 70.000
RABBİM vesile olanın ve okuyanların niyetlerini hayırlısıyla kolaylıkla afiyetle kabul eylesin aminnnnnn 🤲🏻
Müsait oldukça okumaya katılım sağlayacağım

Okumayı yapıp olumlu etkilenen var mı örneğin surdan hiç beklemediğim bir para geldi veya cokk güzel mutluluktan ağladığım bir haber aldım diyen.
Pozitif örnekler güzel olurdu
Paranın bereketi artıyor. Para biriktirmişdim. Devamlı okumayı bıraktım. Bırakmasaydım daha güzel şeyler ola bilirdi. Yeniden başlıycam

X