Ya Hamid zikri

Kuzum bu sistem sana daha iyi de gel mi, hergun sıradaki arkadaşa 1000 tane al, o gün içinde gece saat 11 e kadar oku
Kimse aldigin dakika oku bitir demiyor yani gece sonuna kadar süremiz var
Ah canım 3 dua grubum var saat verildimi güzel oluyor
Yemektir temizliktir eşim de eve de zaman bulup okuyamıyorum ama saat oldumu o zamana kadar yetiştirmek için okuyorum canı gönülden

Ah canım 3 dua grubum var saat verildimi güzel oluyor
Yemektir temizliktir eşim de eve de zaman bulup okuyamıyorum ama saat oldumu o zamana kadar yetiştirmek için okuyorum canı gönülden
Kuzum sırada sana yaklaşıyor, hakka girmeyelim @newplanet gelsin bakalım ne diyecek, olurda bu sistem devam ederse sen hergun belli bir sayı belirle kendine (örnegin1000 ) onu okundu sayıp otomatik düşelim zaten 10-15 kişi kaldı

Peki canım durumu bana bildirin bu arkadaşım için de 2000 alayım

Şuan kime okuyoruz ben anlamadım baktım ama duasını göremedim

Aventuss arkadaşımızın duası:
İsmim Selen
Bilip , bilmediğim tüm günahlarımı affet Allahım, kalbımde durum beni öyle yakıyor ki yalvarırım yardım et Rabbim ve bir mucize olsun. Kalpleri evirip ceviren Rabbim banada bir mucize ver. Herşey ben bile anlamadan yoluna girsin.
Ramazana girmeden su hastalıktan kurtulalım, burdaki arkadaslarımında hepsine bir mucize olsun. Lütfen bu gece edin duamı arkadaslar gercekten cok sıkıntı cekiyorum baskasının dualarına ihtiyacım var..
şimdiden Allah hepinizden razı olsn, gönlünüzdekini yaşatsın

Bu kardeşimizin bu geceye biter inşAllah duası sonra sanırım sıra sende

Bu kardesim cok sıkıntılıyim yarında cuma bana okunsun diye yazmış yanlış görmediysem
Ama şuan onun sırası ona okunuyor

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…