Ya Hamid zikri

Ama onu takip etmek de zor olabilir. Bu güzeldi 22 ye kadar haber veriyorduk. Ama çoğunluk ne derse onu yapalım.
şimdi memurhanim bitti mi?
Bence bu şekilde olmaması lazım. Misal ben çalışıyorum 22ye kadar dendiği için ona göre kendimi ayarlayıp çekiyorum, dün nananın duasına bakayım derken bir baktım bitmiş hatta yeni kişiye başlanmış, tabi ki güzel olmuş ama. Sonra memure hanım için başlayayım dedim şimdi baktım o da bitmiş neredeyse. Yani böyle yapılırsa kaos olur bir düzen kalmaz amaç hepimizin birbirimize dua etmesi. Yoksa iki üç kişi değil.

Katılıyorum bence de eski düzen devam etsin böyle karıştı. Herkes kendini ayarlayıp 22ye kadar okuyordu. (bir de listeye beni etiket yapmayı unutmayın lütfen bildirim gelmiyor göremiyorum ) @newplanet

Belli bir saat içinde belli bir kişiye okunması herkesin enerjisinin tek kişiye ulaşması, birçok kişinin o tek kişi için dua etmesi çok daha güzel olur, zaten başta öyle konuşulduğu için çok hoşuma gitti. Her gün farklı birine hep birlikte dua edeceğiz diye. Yoksa herkes kendi kendine duasını eder, tabi ki çoğunluk ne derse o ama fikrim bu yönde hanımlar

İsmim Nur.
Allahım öncelikle gireceğim Kpss sınavı için kalan zamanımı bereketli kıl. Gücümü, kuvvetimi, azmimi azaltma artır Allahım. Sınavdan yeterli bir puan alıp hayırlı bir yerde göreve başlamayı, öğrencilerime kavuşmayı nasip et Allahım

Allahım gönlümdeki kişiyi hakkımda da hayırlı eyle. Güzel bir şekilde devam etmeyi nasip et. Sevgimizi saygımızı artır, sen yolumuza güzellikler kat Allahım

Kalplerdekileri bilen sensin kalplerimizde olup da dilimize gelmeyen tüm dualarımızı kabul et. Amin diyen herkesin de dualarını kabul et Allahım amin

Hanımlar listeyi yapıp tek tek sorup beklemek sonra da okumayanları tamamlamak banlananların yerine okumak zor oluyor geç haber veriliyor. Okumadı sanıp okuyoruz. Dua paylaşılınca 1000 aldım 2.000 aldım diyebilirsiniz

1464 adet düş o zaman canm arkadaşım okumuş duası gelince yazdım bağışladı

Dua sırası: HayatSevinceGuzel İsmim Nur.
Allahım öncelikle gireceğim Kpss sınavı için kalan zamanımı bereketli kıl. Gücümü, kuvvetimi, azmimi azaltma artır Allahım. Sınavdan yeterli bir puan alıp hayırlı bir yerde göreve başlamayı, öğrencilerime kavuşmayı nasip et Allahım

Allahım gönlümdeki kişiyi hakkımda da hayırlı eyle. Güzel bir şekilde devam etmeyi nasip et. Sevgimizi saygımızı artır, sen yolumuza güzellikler kat Allahım

Kalplerdekileri bilen sensin kalplerimizde olup da dilimize gelmeyen tüm dualarımızı kabul et. Amin diyen herkesin de dualarını kabul et Allahım amin
Kalan 29.000

2000 aldım kalan 27.000

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…