Ya Hamid zikri

17.672 eksik canım
272 aldım kalan 15.000
1000 okudum kalan 14.000
Bitmeden icim rahat etmiyor :KK43:
500 aldım 14.500
burada yanlışlık oldu 13,500

@memurhanim için 1500 okudum Allah kabul etsin inşallah
12.000

2000 aldım kalan 11.000
10.000

@memurhanim için 1500 okudum kalan 9500
8.500

1000 daha aldim kalan 8.500

7.500 kalan

Canım dün gece tamamladık nana nin duasını @memurhanim için de 13.000 kaldı
Keşke herkesin bildirim yapması için bekleseniz. Ben ilk 3 arkadaş için 1473 tane okudum boşa gidiyor hepsi. Sorumluluk sahibi olmayıp bildirim yapmayanı çıkarın. Bizde emek harcayıp okuyoruz. Bu düzensizlik ya bedi dede vardı. Nasıl bir çözüm bulunabilir.

Keşke herkesin bildirim yapması için bekleseniz. Ben ilk 3 arkadaş için 1473 tane okudum boşa gidiyor hepsi. Sorumluluk sahibi olmayıp bildirim yapmayanı çıkarın. Bizde emek harcayıp okuyoruz. Bu düzensizlik ya bedi dede vardı. Nasıl bir çözüm bulunabilir.
Canım boşa gitme diye bir şey olmaz dua bu🙂 liste yapılırken herkes sıraya giriyor. Sonra da takip edilmiyor okumalar🤷🏻‍♀️ sonuçta herkes niyetine ve davranışına göre karşılık alacak Allah'tan. Vesile olan benim ama karşılığını Allah verecek o yüzden ben tasalanmıyorum.
Dün aktif olursunuz sandım olsaydınız 4 kişinin bile duası yapılırdı ki ne büyük bir enerji olurdu🤷🏻‍♀️kaçırmak istemedim bu yüzden de iki kişiyi okuduk🤷🏻‍♀🙏🏻

Canım boşa gitme diye bir şey olmaz dua bu🙂 liste yapılırken herkes sıraya giriyor. Sonra da takip edilmiyor okumalar🤷🏻‍♀️ sonuçta herkes niyetine ve davranışına göre karşılık alacak Allah'tan. Vesile olan benim ama karşılığını Allah verecek o yüzden ben tasalanmıyorum.
Dün aktif olursunuz sandım olsaydınız 4 kişinin bile duası yapılırdı ki ne büyük bir enerji olurdu🤷🏻‍♀️kaçırmak istemedim bu yüzden de iki kişiyi okuduk🤷🏻‍♀️🙏🏻
Canım bir dahakine dünkü sistemimi yapsak? Bana çok kolay geliyor hep birlikte okuyup sayı düşünce

Dün aktif olursunuz sandım olsaydınız 4 kişinin bile duası yapılırdı ki ne büyük bir enerji olurdu🤷🏻‍♀️kaçırmak istemedim bu yüzden de iki kişiyi okuduk🤷🏻‍♀🙏🏻
Tabi önemli olan niyet tabi allah kabul etsin ben hep okuyorum hergün bilginiz olsun.

X