ya çok merak ediyorum akşamlar eşinizle aynı andamı yatıyosunuz farklımı?

daisy66

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2008
663
4
ya kızkar benim en çok sinirimi bozan şey eşimin benden sonra yatması,genelde beraber yatıyoruz hani çok yorgun olur önce ya da sonra yatabilir anlarımda bi işi yokken ayrı zamanlar da yatmayı sevmiyorum sizde mi öylesiniz?yoksa bunu benmi sorun ediyorummirmirmirmir

Bizde de eğer ekstra bir durum yoksa beraber aynı anda yatarız..
Ama sonra yatmak isterse de sorun olmaz, nolucak ki..
Adam yan odada diye sorun yapmam şahsen..

ay ne zaman yatrsa yatsın,hiçte sorun etmem...
benimde ne zaman yatacağıma karışılmasın yeter...
çok şükür böyle ince noktalara takılan insanlar değiliz...
yenimi evlisiniz merak ettim???
sevgiler...

biz eşimle birlikte yatıyoruz..sositososito
akşam geç yattıysa sabah kalkması çok sorunlu oluyor.ayrıca gün içinde asabiyeti bir hayli fazlalaşıyor.
çalışacaksa yatmıyor,raporlarını hazırlıyor.ki yetiştirmeye çalışıyor genelde yatmamıza..
birlikte yatıp hem günün özetini geçiyoruz,hemde daha rahat uykuya dalıyoruz..:lepi:
bu durumdan bende çok memnunum;o da..:asigim:

bizde, ben önce yatıyorum sinir oluyor sonra yatıyorum gene sinir oluyor
onda da böyle bir takıntı var beraber yatmak istiyor
benim işim olsa uyumasam, o uykusuzluktan gözü kör olsa
yine de bensiz yatağa girmiyor...

Benim eşim benden önce yatar, benden önce kalkar, uykusu azdır, hiç de dert etmem....

:smiley-cool:

ay ne zaman yatrsa yatsın,hiçte sorun etmem...
benimde ne zaman yatacağıma karışılmasın yeter...
çok şükür böyle ince noktalara takılan insanlar değiliz...
yenimi evlisiniz merak ettim???
sevgiler...

2 yıl oldu canım ewleneli

bizde, ben önce yatıyorum sinir oluyor sonra yatıyorum gene sinir oluyor
onda da böyle bir takıntı var beraber yatmak istiyor
benim işim olsa uyumasam, o uykusuzluktan gözü kör olsa
yine de bensiz yatağa girmiyor...

yeşşin ne güzel işte bende eşimsiz yatağa girmekten hiç hoşlanmıyorum

bizde beraber yatiyoruz ikimizde sikayetci deiliz bu durumdan
ama benim önce uykum geliyorsa yatarim zaten o 5-10 dk sonra hemen gelirhihoyyyt

ya kızkar benim en çok sinirimi bozan şey eşimin benden sonra yatması,genelde beraber yatıyoruz hani çok yorgun olur önce ya da sonra yatabilir anlarımda bi işi yokken ayrı zamanlar da yatmayı sevmiyorum sizde mi öylesiniz?yoksa bunu benmi sorun ediyorummirmirmirmir

VALLA SEKERIM AYRI YATAMAYIZ IKIMIZDE HEP BERABER YATARIZŞenizŞeniz
AMA BEN KKYA DADANDIGIMDAN BERI BEN GEC YATIYORUM ASKIM UYUYORDU.:roflol:
BAKTIM ADAMCAGIZ YOKLUYOR GELIYORMUSUN CANIM DIYE? :1hug:
BENDE ARTIK COK GEC YATIP BEKLETMIYORUM KOCISKOMU:asigim:
DEMEKKI ODA AYRI YATMAK ISTEMIYOR.:asigim:
BENCE COK TAKMA SENDE VEYA O YATMAK ISTEDIGINDE SEN ISIM VAR
DIYEREK BAHANE BUL O TATSIN NASIL OLUYORMUS OYLE?:roflol:
KISASA KISASI DENE
kötükedihüsokötükedihüso

Eşim vardiyalı çalışıyor benim. Sabah beraber gideceksek muhakkak birlikte yatarız. Yok eğer geç işe gidecekse geç yatar kitap okur film seyreder. Ama önce beni öpüp koklar saçlarımlar oynar :asigim:

arkadaşım neden sorun ediyorsun ki bu olayı kimin önce uykusu gelirse önce o yatar sonuçta sen yatarken o dışarı çıkıyor ya evde.böyle şartlandırmamalısın kendini bence.bizdede bazen eşim erkenden uyur ben sonra yağa giderim bazende eşim oturur ben önce yatarım nolacakki herzaman aynı anda yatılmıyo işte.sorun değil takma kafana bence.kendini şartlandırmışsın sadece aynı anda yatağa girmeye.

genelde birlikte yatıyoruz.eşim arasıra benden sonra yatıyordu bende cıngar cıkardım ne hakla benden sonra yatar.hadi adam akıllı bişey yapsa amenna koca yataga hayır demem ama adam bilgisayarda oturuyo oyun oynuyo sabah kalkmak bilmiyo.bazen başında uyuyup kalıyo anam.gecenin ikisinde kaldırıyom.ama artık o gün bu gündür aynı anda gireriz yataga.

ne fark ederki uykusu olan uyusun genelde ben erken yatar erken kalkarım eşimde geç yatıyor önemli olan evde olmasi.):):)

ya haklısınız ama bende beraber yatalım istiyorum benim ki takıntı sanırım

Bizde genelde beraber yatarız :1hug:çok nadir ayrı yattığımız hiç sormadan
televizyonu kapatır hadi yatağa der kalkar gideriz yatar yatmaz zaten ben
hop gidiveririm.Bi kaç gündür ben erken yatıyorum yani kocişden önce
oda yatsı namazını kılar gelir ben mazeretten ötürü kılamıyorum ondan erken yatıyorum
biz karı koca tavuk gibiyiz yatağı görünce uyuruz:roflol::roflol::roflol:

bende de alışkanlık oldu. onsuz uyuyamam kesinlikle.
ikimizin aynı zamanda uykusu gelirse beraber yatarız.
önce benim uykum gelirse o tv seyreder ben koltukta uyurum. sonra beni kaldırır beraber yatarız. a.s.

bizde de ben geç yatarım hep.ben yatağa gidene kadar hadi gelmiyomusun artık uyuyamıyorum falan filan git yat diyorum 15 dk sonra bidaha.ama benim önce uykum geldiyse hele bir gelmesin çekiştire çekiştire götürürüm:)

X