ya çok merak ediyorum akşamlar eşinizle aynı andamı yatıyosunuz farklımı?

biz 5 aylık ewliyiz o yüzden hep aynı anda yatarızŞeniz :jeyyar:eek:nun uykusu gelse bende onunla yatarım genelde yorgun geldiği için işten o hep önce yatar bende yatarım ama yatakta döner dururum yinede aynı anda yatarım. :1closedeyes: bence önemli bir nokta yıllar geçsede böyle olmasını isterim:asigim::nazar:

bugüne kadar daha hiç farklı anda yatmadık eşim bana uykum geldi askım derse tmm derim yatarız ben ona dersem askım uykum geldi die o da tmm der ve yatarız:)

mervish ne güzel işte,sonuna kadar öyle olur inşallah,bizde öyleyiz ama bazen istisnalar oluyor..yerimseniben

ikimiz birlikte yatarız, ama ben bazen küserim erkenden giderim sanki küsünce sığınılacak ilk yer yatakmış gibi :1rolleyes::1rolleyes:
ama eşim küssem de bırakıp gitsem de gelir yanıma , yattıysam muhakkak o da yatar:1hug::nazar::nazar:

valla bnd esımnır oluyorm bna bnm esımde bnden erkn yda gec yatar ok bnde uykm yoksa gec yatrım o yatr bnde pc basnda olurm yda tv ızlerım ama bunu hergun böle alıskanlık yapmakda ıı degll

evli olsam ben de aynı zamanda yatmak isterim Şenizkaydirigubbakcemile
ama öyle olmasa da sorun etmem şakkıdı
sonuçta herkes istediğini yapsın daha iyi :nazar:

hertkes istediği zaman uyusun benim eşim çok geç yatar ben uykusuzluğa dayanamam o bana bazen uyuma diyor sinir oluyorum ben de ona illa uyu diye ısrar etmnem evlendiler diye işkence etmeyin kızlar çok sıkmayın bence uykusunudamı bana soracak daha neler olayı abartmayın canım

bazen benim çok uykum gelir ben yatıyorum derim. eşim bekle beraber yatalım der bırakmaz beni, bende koltukta kıvrılırım yanına napıyım dayanamıorum uykusuzluğa

normalde eşimle birlikte yatardık ama uykusu gelmiyorsada zorla yatırcak değilim adamı:roflol: oda beni zorlamaz ama şu an hamile olduğum için sanıyorum saat 10-11 gibi yatmasam uykumu alamıyorum eşimde oturuyo tv izliyor benm gidiyorum yatak odasında yatıyorum evlendiğim ilk zamanlar içim hiç rahat olmazdı acaba bişeymi seyretçek işte erotik şeyleremi bakçak diye uyuyamazdım yataktan kalkar gizli gizli kontrol ederdim ama şimdi Allah şükür böyle bi problemim kalmadı çünkü şükürki hiç böle bişey yakalamadım :Saruboceq:

genelde aynı anda yataroz o ben yatmadan yatmaz. ama ben bazen sabredemiyorum. filme dalıyo birazdan birazdan derken uykum geliyo beklemiyorum valla....

mervish ne güzel işte,sonuna kadar öyle olur inşallah,bizde öyleyiz ama bazen istisnalar oluyor..yerimseniben

evet canım çok hoş bişey gerçekten yani bana göre... daha birgün bile farklı anda yatmadık inşallahta böyle devam eder.Allah kimsenin ağzının tadını bozmasınŞeniz

evlendigimiz ilk sene bazen ben once yatardim hamileydim. o calisirdi tv izlerdi falan, ama selin ozkok (evlilik terapisti) kesinlikle onermiyor. ben dinliyorum kendilerini. artik asla ondan once yatmiyorum, tv izlemek istiyorsa eger cok uykum varsa salonda yanina yatiyorum. yatak odasina elektronik telefon dahil bisey sokmuyorum. eger cok uykum varsa ve yatagimda uyumak istiyorsam kandira kandira goturuyorum. Şeniz

normalde eşimle birlikte yatardık ama uykusu gelmiyorsada zorla yatırcak değilim adamı:roflol: oda beni zorlamaz ama şu an hamile olduğum için sanıyorum saat 10-11 gibi yatmasam uykumu alamıyorum eşimde oturuyo tv izliyor benm gidiyorum yatak odasında yatıyorum evlendiğim ilk zamanlar içim hiç rahat olmazdı acaba bişeymi seyretçek işte erotik şeyleremi bakçak diye uyuyamazdım yataktan kalkar gizli gizli kontrol ederdim ama şimdi Allah şükür böyle bi problemim kalmadı çünkü şükürki hiç böle bişey yakalamadım :Saruboceq:

canım bu takıntı gibi bişey sanırım bayanlarda

yatarsa yatsın ayol ne mahsuru var.bence adamı tek başına bırakma sen de git yanına.inan o zaman sen de üzülmeyeceksin ve herşey daha güzel olacak

slm lar ben 4 senelik evliyim ilk iki sene beraber yatmak hic sorun olmuyordu ki ne zaman bilgisayar aldik hersey alt ust oldu gece 4-5 kadar uymuyor esim eh sabahta gec kalkiyor ilk basta sorun degildi ama bi sure sonra biktim bi aile duzeni diye bisey kalmadi dedim belki cocugumuz oldugunda degisir ama MALESEFFFF biktim artik bende herkes gibi kocamla beraber yatip gun icindeyse bos vakitlerimizi aile gibi gecirmek istiyorum.Ne denediysem olmadi kizdimm olmadi anlaysli,kustum,sevgiyle yaklastimm OLMUYORRRRRR.
NE YAPMAM GEREKIR BANA BI AKIL VERINNNN
TSK

Isteyen istedigi zaman uyuyor,kalkiyor.Bazen o erken yatiyor ben sonra gidiyorum.Dizim oluyor,forumlara takiliyorum.Sorun yok yani.Kimse kimseyi sıkmıyor.Bazende beraber uyumaya gidiyoruz.Bu yataktan kalkerde böyle.ee 5 de kalkiyor ne yani yatarken beraber yatayim kalkarkende sabahin 5indemi kalkayim:roflol: gec yatsada,kalksada sorun yok.

eşim genelde mesaide olduğu için ben ondan önce yatıyorum. bekleyemediğim uykumun olduğu yorgun olduğum zamanlar çok oluyo çünkü bende çalışıyorum. eğer böyle bi durum söz konusu değilse genelde birlikte yatarız. bazen film izlemek istiyo ben yatıyorum.ama eşim genelde benden önce girmez yatağa bekler beni. pek sorun oluşturabilecek şeyler değil. tabi beraber yatmak güzel.dert etme fazla

slm lar ben 4 senelik evliyim ilk iki sene beraber yatmak hic sorun olmuyordu ki ne zaman bilgisayar aldik hersey alt ust oldu gece 4-5 kadar uymuyor esim eh sabahta gec kalkiyor ilk basta sorun degildi ama bi sure sonra biktim bi aile duzeni diye bisey kalmadi dedim belki cocugumuz oldugunda degisir ama MALESEFFFF biktim artik bende herkes gibi kocamla beraber yatip gun icindeyse bos vakitlerimizi aile gibi gecirmek istiyorum.Ne denediysem olmadi kizdimm olmadi anlaysli,kustum,sevgiyle yaklastimm OLMUYORRRRRR.
NE YAPMAM GEREKIR BANA BI AKIL VERINNNN
TSK

ya bilgisayar sorununu yaşayan ne kadar çok aile var. ne var bilgisayarda o kadar anlamam. oturup eşinle iki laf etmekten daha mı çok eğlendirir insanı. genelde erkekler bağüımlı bilgisayara. en iyisi eve hiç bilgisayar almamak zaten genelimiz işyerinde hep bilgisayar başındayız. eve hiç lüzum yok . ben açıkcası almıycam eve bilgisayar. sende evdekini yok et. olsun bitsin....

eşimde uyuyacağı zaman bazen tutturur gel yatalım diye,bazen ben yorgunum yatıcam der hiç umursamaz.ben hiç dert etmem zaten.sende güzel yanlarını görmeye çalış mesela ben ondan sonra yattığımda hemen fark edip bana sarılıyo ya çok hoşuma gidiyo...yada ondan önce yattığımda uykumun ortasında sıcak bi sarılma....ayrıca uykuya daldığın için horultu duyma derdimde yok.yatak sohbeti ile uyumayı geciktirme yok...hı nasıl ama...

valla hayatta bir gün bile farklı zamanlarda yatmadık ne kadar uykum olsada onsuz uyuyamıyorum herzaman aynı anda yatarız uykudan bayılsamda beklerim onu eger o evde yoksa bile yatak odamızda uyumam salonda uyurum onsuz yataga giremiyorum ne yapayım buda benim huyumhihoyyytŞenizŞenizŞeniz

X