ya ben doymak bilmiyorum :))

teşekkürler canım . bende 20 . haftamda tekrar gidicem doktoruma . banada yapılır herhalde. öğrendiğim iyi oldu saol.

ben normal kilomdan cok cok fazlayken hamile kaldim.. cok üzüldüm.. evlenince börek cörek derken almisim farketmeden iki yilda almistim bu kiloyu.. 85 kg la hamile kaldim(foto ma bakip bu eskimi acaba demeyin iki hafta önceki fotom ) kilomu fazla göstermiyorum aslinda .. 3 kilo verdim henüz almadim ins almamda cünkü zaten vermem lazim.. bu arada geceleri görmemis gibi yemek yiorum.. korkuyorum ama tutamiyorumda kendimi ..

askito bence kendimizi kandırmakta çok başarılıyız yani biz kadın milleti fark etmeden bende alıvermişim desemde onlar öyle birgünde olmuyor bence kafanda karar ver ben yaptım işe yaradı artık 11 kg vermeden bana huzur yok sanada tavsiye ederim

su an herhangi bir diyet yapamam ki canim bebisime kiyamam vitamine ihtiyaci var ama mümkün oldugunca hergün tartiliyorum kontrollü yemeye calisiyorum.. sag salim bi dogsun pesinde kostururken veririm :teytey:

aa bak ben orasını kaçırmışım tabiki bebiş için tüm vücut feda ediliyor ama yinede hamur işine pek yaklaşma ben hamilelikte bir ayda 4 kg aldım dr günde 3 saat yürüyüş verdi ve işe yaradı

yediğimizde bize faydası olmayan yiyeceklerden nasıl kurtulacağız biz ya..nasıl onlardan uzak kalacağız...

olleyy olleyyy
arkadaslar son 3 haftada sadece 1 kilo almisim doktor cok iyi dedi :)
normal gidiyormusum
insallah hep boyle giderrrr

:a015:slm kızlar aranıza yeni katıldım. 22. hafatnın içindeyim hala yemek yemekten korkuyorum bulantılardan bıktım çok halsizim çabuk yoruluyorum bunalımdayım yardım edinnnnnnnnnnnnnnnnnn

:a015:slm kızlar aranıza yeni katıldım. 22. hafatnın içindeyim hala yemek yemekten korkuyorum bulantılardan bıktım çok halsizim çabuk yoruluyorum bunalımdayım yardım edinnnnnnnnnnnnnnnnnn

canım yemek zorundasın hem bedenin hem bebegin icin 22 haftamdayım diyosun halsizligin şimdiye kadar gecmiş olmalıydı bence yemek yemediginden halsizlik yaşıyosun bence ye bebegin için onu düşün

cnm bende hemen hemen hergün istifra ediyorum .. özellikle yagli yedigimde.. bulantilarim eskisine nazaran gecti gibi .. ilk baslarda günde 5-6 defa istifra ediyodum ve bu yüzden hastanelik bile oldum..tekrar böyle bisey yasamak istemiyorum ve bu yüzden yemegimi yavas yiyorum ve yedikten sonra bir süre oturuyorum.. kalktigim an icim kalkiyor cünkü..ins yardimim dokunur bu dediklerimi yap lütfen.. bebeginin ve senin vitamine ihtiyaciniz var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…