Wir lernen deutsch / Almanca

Kolay gelsin . Nereye tasiniyorsunuz?

Ben de sebepsiz yorgunluk var. Ölüyorum yorgunluktan

Sağol canım teşekkürler valla sırtım öyle ağrıyor ki tutuldum sil süpür taşı kaldır indir bindir.Yazarken yoruldum ya
Aynı semtte ev değişikliği yaptık.Tbi bu arada benim almanca hak getire.Son bir haftadır ne kitap açtım ne ezber

dikkat dikkat !!!
Kizlar selamlar. Bir görüsme tanisma ayarlamak istiyoruz dişarda. Stuttgart 'da bulusup bir cay kahve iceriz. Almanya 'ya yeni gelen arkadaslara da güzel bir hos geldin gezisi olur . Vakit bulunca bütün sayfalari gezip herkesi etiketlemeyi düsünüyorum. @lingen sen de gel bak.

Tatlim bana uzaksiniz ya gelemem.. zaten ameliyatliyim krank yaziliyim daha en az 6 hafta.. istesem de biyere kıpırdayamam

Canım sen Stuttgart'tamısın yaa?

İyiyim @TopraKahveBob sen nasılsın..
Stuttgart'da hoşlandığım bi bey vardı bi zamanlar, gelsem mi ben de acabağ hem sizi görürüm hem onla görüşürüm heheh stutgarta gelin geliyomuşum
Ama yarın iş görüşmem var belki işe alınırım, sanki gelicem zaten de
Demek krank yazılısın @lingen gute besserung diliyorum sana o zaman

Kızlar benim yaz öyle bi telaşlı geçti ki hala kendime gelemedim Almanca çalışmak da yalan oldu tabi
Stuttgart'ta kimler var ki bu arada
lingen geçmişler olsun ciddi bişey değildir umarım
TopraKahveBob sen nasıl yaptın bu Almanca işini yavrucuğunla hakkaten her aklıma geldiğinde takdir ediyorum

Benim almancam cok iyi degil ki. Ama yine de tesekkür ederim.
kizlar yazmişlardi. Ama açikçasi cok hatirlamiyorum nicklerini vakit bulunca tekrar bakacam

Geçmiş olsun fistik ne ameliyati oldun?

Tesekkurler kizlar... aşil tendonunu yirtmistim onu diktiler

Nasil gecti görüsmen ? Gel gel. Calis ögren nereye kadar gezeriz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…