Wir lernen deutsch / Almanca

In welcher stadt wohnst du du kannst auch zur berufsschule gehen musst dich mal beim arbeitsamt erkundigen dort lenrst du auch über ein beruf und so kannst du auch dein deutsch verbessern aber du sprichst schon gut deutsch

Danke für die Information. Ich schaue es. :) Ich bemerke auch dass mein Deutsch sich entwickelt hat. Aber leider in Wort bin ich nicht so gut wie in Schrift. :p

untertreiben: kücümsemek
du untertreibst immer wieder, du kannst es doch sehr gut
herzamanki gibi kücümsüyorsun, bunu cok iyi beceriyorsun(cümle googledan calintidir:KK70:)

İvet :KK53:
Bu arada hangi yabancı dizileri önerirsin
Ben friends izliyorum. Pro sieben 'dakileri sevmiyorum ama izliyorum :KK70: Esim 5689 kere ayni bölümü izleyebilir. ( Two and A Half Man 'ni ). Bir tane dizi vardi kiz doktor. Bir türk doktora asik oluyor. Alman dizisi onu cok begenmistim adini saatini kanalini da unuttum.

Ben friends izliyorum. Pro sieben 'dakileri sevmiyorum ama izliyorum :KK70: Esim 5689 kere ayni bölümü izleyebilir. ( Two and A Half Man 'ni ). Bir tane dizi vardi kiz doktor. Bir türk doktora asik oluyor. Alman dizisi onu cok begenmistim adini saatini kanalini da unuttum.
Nasıl unuttun kız üç şeyi birden:KK70: adı yok saati yok kanalı yok hey maşallah:KK70:
Ya bana çok sevdiğin tavsiye edebilecegin bi dizi söyle demek istedim.. fırsat bulunca almancasini izlerim diye

X