Wir lernen deutsch / Almanca

neyle ilgiliydi canım.. sen duolingo kullanıyor musun, çok iyi öğretmiyor almancayı ama kelimeleri çok sık unutan benim için iyi oluyor

Ay yok bakamadim ona. Unutmusum hatta. Daha önce yazdin degil mi? :eek:

Dizi tavsiyeleri vardi linkte. Almanca ögrenenler icin hazirlanmis bir liste vardi. Iyice inceleyemedim ama youtube da bulabilecegimiz diziler oldugunu düsünüyorum

Ay yok bakamadim ona. Unutmusum hatta. Daha önce yazdin degil mi? :eek:

Dizi tavsiyeleri vardi linkte. Almanca ögrenenler icin hazirlanmis bir liste vardi. Iyice inceleyemedim ama youtube da bulabilecegimiz diziler oldugunu düsünüyorum

aa ne güzel, acaba hangi diziler.di.. ben bu ara tv izlemeye başladım ama çok hızlı konuşyorlar gibi geliyor bana

aa ne güzel, acaba hangi diziler.di.. ben bu ara tv izlemeye başladım ama çok hızlı konuşyorlar gibi geliyor bana
Ben ilk baslarda uyurken aciyordum ya da Hörgeschichte acip uyuyordum bilincaltina islesin diye. Bulursam dizi isimlerini yazarim. Yine tv falan izlememeye basladim zaten. Cok tembel oldum :uykucu:

lingen lingen neden banlandın ya, bdv de kimseyle de tartışmamışsın (evet mesajlarını kontrol ettim :KK70: ) neden düştün mapuslaraa.. bak TopraKahveBob TopraKahveBob ve ben sen yokken aşırı tembeliz gördüğün üzere :p

:KK70: ben de okudum mesajlarini lingen lingen Elisya Elisya
Valla tartışmadım ama gerdeğe giremeyen biri için şarapli bi mesaj yazdiydim ona bağlandım 4 gün:KK70:
Das Gefängniss gefällt ihr glaub ich :KK70:
Hııı mapıs damlarında yatar bir ceylan aman aman
Yatma ceylan mapıslarda seni şişlerler aman :KK70::KK70:

Konu sahibi mi sikayet etmis. Yalniz varya cok hasas olur o hastalar. Nirden bildigimi sorma. Ich habe auch die gleiche Situation erlebt :KK23:. Peinlich :KK23::KK70:
Tamam hemen geçelim nerden bildigini:KK70:
Kız konu sahibi şikayet etmedi, konuyla dalga geçen herkesi banladılar... halbuki ben ciddiydim:KK70::KK70:

Tamam hemen geçelim nerden bildigini:KK70:
Kız konu sahibi şikayet etmedi, konuyla dalga geçen herkesi banladılar... halbuki ben ciddiydim:KK70::KK70:
:KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK45:gecen ünili bir oglancagiz gelmisti. Cok eglendik. :KK53:. Bu almanca konusu baya baya geyige döndü :olamaz::-):KK71::KK31:.

Lingen ich will meine Kleine Kindi anmelden wenn sie 2 wird. Aber ich fühle mich merkürdig. Ich kann die Gefühl nicht beschreiben. Eigentlich fühle ich mich Schuld. :KK42::cry:

Elisya Elisya naptin ? Son kararim nedir kursla ilgili?

Daha önce gittiğim kursta aynı kura devam edicem canım.. B2.1 le.. Tekrar olsun iyice yerleşsin dedim zaten 4 hafta sürüyor.. Memnun kalmıştım oradan hoca iyiydi, baya etkinlikleri oluyor ve eve yakın.. 4 ekimde başlayacak.. Hoca bile aynı kalabilir, o da iyi mi olur kötü mü bilmem :KK70:

:KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK45:gecen ünili bir oglancagiz gelmisti. Cok eglendik. :KK53:. Bu almanca konusu baya baya geyige döndü :olamaz::-):KK71::KK31:.

Lingen ich will meine Kleine Kindi anmelden wenn sie 2 wird. Aber ich fühle mich merkürdig. Ich kann die Gefühl nicht beschreiben. Eigentlich fühle ich mich Schuld. :KK42::cry:
Willst du deiner Tochter bei der Krippe anmelden?
Es ist gut, du brauchst nicht, dich schuldig zu fühlen.....
ich verstehe dich, du kannst deine Gefühle nicht erzählen und fühlst du dich seltsam(nicht merkwürdig), ich kenne dieses Gefühl... aber das ist besser für deine tochter, dass im krippe zu sein statt zuhause.... überleg doch darüber...

Willst du deiner Tochter bei der Krippe anmelden?
Es ist gut, du brauchst nicht, dich schuldig zu fühlen.....
ich verstehe dich, du kannst deine Gefühle nicht erzählen und fühlst du dich seltsam(nicht merkwürdig), ich kenne dieses Gefühl... aber das ist besser für deine tochter, dass im krippe zu sein statt zuhause.... überleg doch darüber...

Genau lingen ich will meiner Tochter beim Kindergarten anmelden. Wir haben ihren Name geschrieben. Sie ist jetzt in der Reihe.

So ihr Faulen :KK67:.
Keiner lernt :KK34:. Ich bin auch faul geworden. Aber nur wegen euch :confused::confused::KK53::KK53::KK53:

:süslü:@lingen devamsizliktan kaldi zaten :KK69:

Son düzenleme:
X