welcome too candyshop;)

Manti sîktim yazacaktim i yapilmiyo tabltte ay sinir geldi deniyorum olmuyo
Ciddiyim gulme

Basladin mi diyete
Ben 8 ayda 13 kilo verdim devam ediyorum hala bakalim yaza adriana lima ne yapcak ben cikinca piyasaya

maşallah iyi vermişsin ben 93 kiloydum evlendiğimde yani geçen kasım da 16 ay oldu kendi kendime 82 ye düşmüştüm mis gibi..bir hafta antalyadaydım..yemekte yemedim sırf meyve suyu ve portakal yüzünden sanırım 85 e geri çıkmışım..bugün dur dedim bakalım tekrardan ..

bu arada günaydın kanka :KK66:

maşallah iyi vermişsin ben 93 kiloydum evlendiğimde yani geçen kasım da 16 ay oldu kendi kendime 82 ye düşmüştüm mis gibi..bir hafta antalyadaydım..yemekte yemedim sırf meyve suyu ve portakal yüzünden sanırım 85 e geri çıkmışım..bugün dur dedim bakalım tekrardan ..

bu arada günaydın kanka :KK66:
Gunaydin gozumun nuru nasilsin bakem.
Kiz dun nasil sacmalamisim ben oyle , ozur panpa , yorgunluktan leyla olmustumda accik.
Yorgunluk bana gore degil hele bide arkadaslarim felan varsa 12 yi de gecmisse zivanadan cikarim milletide cikaririm offf ya kac kurtar kendini hala yorgunum

Gunaydin gozumun nuru nasilsin bakem.
Kiz dun nasil sacmalamisim ben oyle , ozur panpa , yorgunluktan leyla olmustumda accik.
Yorgunluk bana gore degil hele bide arkadaslarim felan varsa 12 yi de gecmisse zivanadan cikarim milletide cikaririm offf ya kac kurtar kendini hala yorgunum
kaç kilo indirdiniz...o eşekten bende çok düştüm anlıyorum halini ..dinlen panpa dinlen...gün iyice aydınlanınca veletler dellendirecek zati bir de burda dellenme:KK70:

ne gördün ne gördün hamır gibi yoğrulduğunu mu gördüm içine bade koyulduğunu mu anlat anlat ben dinlerim :-) az güldüm bak :KK59:
Cem yilmaz bebekmis yanimda yatiyomus yataktan dustu sandim esimin ustunden egilip yere baktim esim diyo noldu sempo .cevap yok bende tabi .
Park senin fikri benimde leyladan basimiza bi is gelcdk bi gun

Cem yilmaz bebekmis yanimda yatiyomus yataktan dustu sandim esimin ustunden egilip yere baktim esim diyo noldu sempo .cevap yok bende tabi .
Park senin fikri benimde leyladan basimiza bi is gelcdk bi gun
adamın suratına bakıp cem düştü yataktan diyeydin gece gece Hollywood filmlerini aratmayan aksiyon sahnelerini yaşar idin artıkın:KK70::KK70::KK70::KK70:

Sacma bi ruya iste ama daha kotulerini gormuslugumde oldu bi defa esime vurmustum hemde okkalisindan adam neye ugradigini sasirmisti:p
ben herife saramıyorum pek rüya görmem sadece gece ona sarılıp üstüne çıkıyormuşum o da uyuyamıyor haliyle hatta karikatürünü yolladı bana aha bizim durumumuz aynı böyle diye..

untitled.png
:KK70::KK70::KK70::KK70:nasıl ama :KK59:

ben herife saramıyorum pek rüya görmem sadece gece ona sarılıp üstüne çıkıyormuşum o da uyuyamıyor haliyle hatta karikatürünü yolladı bana aha bizim durumumuz aynı böyle diye..

Eki Görüntüle 1430905 :KK70::KK70::KK70::KK70:nasıl ama :KK59:
Abow evlere senlikmisya
Esin daha ne istiyomus , uzak dursaydin gene sikayet ederdi sarilmiyosun diye
Kiz bende yapsam benim kocaya adam ezilir :KK70:

Laaayyyynnnn çok pis başım ağrıyor laaayyyynnnn çamaşır sularının temizlik maddelerinin ebesine selam yolluyorum iki gündür. Sövülecek durum varsa söyleyin çok formdayim bu sabahta.

X