welcome too candyshop;)

ay cok zor bi durum
allah yardımcın olsun canım
bebek isteyenler bi daha düşünsün dimi :KK59:
Hehehehe Allah hayırlı vakitte nasip etsin dostum yaaa yoksa Uykusuzluk yorgunluk illaki oluyor o olmasada betule baglamiyorum ben canı sağlıklı olsun yeter. Uykusuzmusum yorgunmusum olsun Betül iyiki var Allah eksikliğini göstermesin. Hem şikayet ederim hem de böyle derim işte manyak bi anneyim:KK45:

Hehehehe Allah hayırlı vakitte nasip etsin dostum yaaa yoksa Uykusuzluk yorgunluk illaki oluyor o olmasada betule baglamiyorum ben canı sağlıklı olsun yeter. Uykusuzmusum yorgunmusum olsun Betül iyiki var Allah eksikliğini göstermesin. Hem şikayet ederim hem de böyle derim işte manyak bi anneyim:KK45:
bendende bi manyak anne cıkar kesin :KK70::KK70::KK70::KK70:
yokluguda varlıgıda farklı. başka

amin amin sadece sen değil canım çoğu anne öyle

hem söylenip hemde dünyalardan çok severiz bebeklerimizi:KK36:

3 saat sonra yazdığım günaydına verilen ilk cevap buysa tribal dünyamın gribal insanları olarak değiştiriyom yazımı:KK70:

X