Makyaj Ürünleri Waterproof Rimeli en iyi hangi göz makyaj temizleyicisi çıkarır?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

RABARBA

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2009
2.245
13
Waterproof Rimeli en iyi hangi göz makyaj temizleyicisi çıkarır kızlar ne denediyesem çıkaramıyorum kirpiklerim zaten az dökülcek hiç kalmıcak şimdi.

Genelde büyük şehirlerde AVM lerde var ama ben online alışveriş sitesinden siparis veriyorum. Ürün çok iyi, söylemeden edemedim. Yağ bazlı 2 renk hoş bir ürün.

Waterproof rimeli çıkarmak için ilk kata normal rimel uygulayın,üzerine waterproof rimelinizi uygulayın,böylece daha kolay çıkıyor.Ben hep öyle yapıyorum,öyle çok güçlü makyaj temizleyicilerine ihtiyacım kalmıyor.

Yves Rocher, mavi-seffaf sivi olan waterproof göz makyaji cikaricisinin üzerine tanimam. Cok ürün denedim, en iyisi o. Tavsiye ederim.

akliınızda olsun bide vucüt yağları varya,bebe yağı gibi olanı, şeffaf olanlar öyle açıkliyim,
bende niveanın vardı ben onla çıkartıyordum hep, zaten göz makyaj temizleyicilerinin içindede çok hafif bi yağ olur yani yağımsı bir madde vardır.
yves inkinde vardı bende onadan kullandım ama boyutları küçük hemen bitiyo, o yüzden evdeki yağla silmeye başladım..
vucüt yağını ama gözden dışarı taşırmayın yanaklara falan değmesin yani,bide göze zarar vermiyor yakmazda, kullanışlıdır

ben Loreal in suda çıkmayan ve uzun süre dayanıklı makyaja özel olan hassas gözler için temizleyicisini kullanıyorum yumuşacık oluyo :)

Merhaba,
Yeni üyeyim ve ilk mesajımı yazıyorum. Göz makyaj temizleyicisi olarak kesinlikle anway artıstry göz ve dudak temizliyicisi tavsiye ederim. Waterproof maskarada ondan daha iyisini denemedim. Loreal'in çift bazlı olanı ve innova da güzel. Tavsiyem krem ürünlerden çok 2 bazlı ürünleri kullanmanız.
Avon, maybelline, bioderma ve barbarabort denedim ve hiçbirini beğenmedim. Maybelline tek bazdaydı ve waterproof da hiç etkili değildi. Barbarabort normal maskara da bile başarısız üstelik gözü çook yakıyor. Bioderma sağlıklı ama su gibi temizleme konsunda onuda beğenmedim.

Çift fazlı ürünler iyi çıkarıyor ama göz çevresinde yağ zerrecikleri oluşturuyor. Ama ben daha da iyi çıkaran birşey keşfettim iki yıl önce çünkü göz çevrem, gözlerim ve kirpik yapım da baya hassastır. Bioderma (eczanelerde satılıyor) Micelle Solution diye kırmızı kapaklı şeffaf, sıvı. Babam saçını boyadıktan sonra kenarlardaki kalıntıları onunla çıkarıyor o derece Tüm yüzde kullanılıyor.

neutregenanınkisi süper sekilde kalıntısız cıkarıyo

kesinlikle dior... bir damla döküyorum sadece parmak ucuma sütümsü bişey.. hafif kıvamlı.. hemen çıkarıyor.. yıkayarak çıkarıyorum makyajımı.. pamukla çekiştirmeyi hiç sevmiyorm

acıbadem sütünü ben de denedim çok methetmişlerdi ama benim cildimi yağlandırdı. Karma cilt yapısına sahibim, yağlı ve karma ciltler için tavsiye etmiyorum.

benim de cildim yağlıdır ama sadece göz makyajımı temizliyorum, yağlandırma gibi bir problem olmadı bende:26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…