VOYAGE Otellerinde 2010 da BALAYI Yapacaklar?

Seneye Türkbüküne düşünüyorum eşim ve kızımla.Bir arkadaşım çocuk dostu otel olduğu için Torbayı tercih etti çok memnun kalmış.
Anlatırmısınız Türkbüküne gidenler otel nasıl hizmet oda kalitesi hijyen yemekler filan?Havuzun temizliği?

voyage türkbükü arkadasım giti balayına vede bodrum a..merkeze cok emmnun kalmıslar merkzden sabah girmişler hep otele..:)

kızlar bız de voyage torba ya da voyage bodrumu düşünüyoruz. hangisi daha iyidir karar veremedik bir türlü var mı bir fikir verebilecekbilmiyorumkismile

tabikii torba canım,biz temmuz ayında oradaydık çok memnun kaldık bayram tatiline de gitmek istedik fakat yer yokmuş bodrumla farkını fiyatlarını kıyaslayarak da anlayabilirsin canım:)))

arkadaşlar balayı için tek yer voyage belek kesinlikle mükemmel bende önceden gitmiştim harika bir yer ve inş balayına da oaraya gidicez tavsiye ederim ...

bizde bu sene balayı için sorgun daydık çok memnun kaldık
seneye türbükü istiyorum giden memnun kalan yazsın bodrum içinde güzel diyolar türbüküne giden
varsa yazabilirmiopuyorumnanaktan

üç yıldır voyage otellerinde tatil yapıyordum taki bu seneye kadar.. sorgun, belek ve torba'daki otellerine gittim.
sorgun'u beğenmedim pek. ama belek'tekini tavsiye ederim..
kalitesi, yemekleri, temizliği güzeldir voyage'ların...
ama bu sene rixos tekirova'ya gitmiş biri olarak kesinlikle rixos tekirova...

kızlar voyage sorgunda karar verdık nıhayet rezervasyonda tamamguclubacismile her birini hallettikçe derin bir oh cekıyoruzzemuszemus şimdiiiiii voyage otellerine daha once gidenlerden yardım istiyorum, aklıma takılan ıkı soru var birincisi; otobüs ile gitmeyi düşünüyoruz tur ıle de anlaşmadık zor oluyor mu ulaşım? havaalanı ıle otel arası da 55 km ordan oraya nasıl gidilir tavsıyeleriniz neler, benim iyice aklım karıştıbilmiyorumkismile bir diğer sorum ise şu a la carte'lar ıle ılgılı.okudugum bazı yorumlarda rezervasyonun zar zor yapıldıgı soylenıyor, sorun cıktıgı yazıyor nedır bu mesele anlamadım acemı olmak ne kadar kötümafoldumben

bu arada balayı çifti olarak gıdecek fakat nıkah tarıhı ıle konaklama tarıhı arasında gun olanlar merak etmeyın aradım sordum onemlı degılmışzemuszemus şahsen bızımkının arasında tam 2bucuk ay fark olacakkkaydirigubbakcemile2 ama dedıgım gıbı sorun yapmıyorlar

20 eylül ile 25 eylül arası balayımızı Voyage Belekde geçirdik, güzeldi ancak çok fazla çocuk vardı. Balayı için daha butik oteller mantıklı adam&eve gbi

bizde 2011 de düşünüyoruz 13 haziranda kısmetse voyage-belekte olmak istiyoruz,
fakat hiç bir bilgim yok birazcık araştırdım sizde olumlu yada olumsuz yanlarını söyler misiniz*
gidince mutlaka yap yada boşa zaman harcama dediklerini falan

Biz balayımızı nisanda voyage belek te geçirdik. nisan ayı olmasına rağmen oldukça doluydu ancak yabancı turist yoğunluktaydı. Yaz aylarında hizmet kaliteleri nasıl bilmiyorum ancak biz çok memnun kaldık.. Onca stressten sonra huzurlu bir balayı geçirdik :teytey:

balayımız enfes geçti eylül sonu gitmemize rağmen. çocuklarla büyüklerin alanları çok güzel ayırılmış. çocuklar bizi hiç rahatsız etmedi. her günümüz, gecemiz ayrı güzellikte geçti. bir hafta kaldık. tavsiye ederim kızlar.

X