VOYAGE Otellerinde 2010 da BALAYI Yapacaklar?

merhaba kızlar bizde 19 temmuzda voyage-belek'teyiz..çok gezdik en son buraya karar verdik umarım hepimiz çok güzel bi balayı geçirir..Haziran ayında gidicek arkadaşlar dönüşte mutlaka yazın olurmu çünkü şimdiden çok merak ediyorum..

merhaba kızlar bizde 19 temmuzda voyage-belek'teyiz..çok gezdik en son buraya karar verdik umarım hepimiz çok güzel bi balayı geçirir..Haziran ayında gidicek arkadaşlar dönüşte mutlaka yazın olurmu çünkü şimdiden çok merak ediyorum..

evetttt temmuzda gidecekler lütfen yazın unutmayın biiz eylülde de ben yazacagıııııımmmm

voyage turkbuku ve torba arasinda kararsiz kaldim birde torba private var ayni yerdeler ama arada ne fark bilemedim

voyage beleğe gidecek arkadaşlar nasipse pazertesi otele giriş yapıcaz umarım güzel geçer gelince size otel hakkında izlenimlerimi anlatırımsengözlerimebaksanaba.s.

voyage belekte 1 haftalık tatilimizi yaptıksengözlerimebaksanab herşey çok güzeldi herkeze tavsiye ederim hiç bi aksilik çıkmadıherşey çok iyiydi keşke tatilimiz bitmeseyd:çok üzgünüm:i işe başladık ve aklıma otel geldikçe iç geçiriyorummafoldumben otel hakkında merak ettiğiniz bişey varsa elimden geldiğince yardımcı olurum

voyage belekte 1 haftalık tatilimizi yaptıksengözlerimebaksanab herşey çok güzeldi herkeze tavsiye ederim hiç bi aksilik çıkmadıherşey çok iyiydi keşke tatilimiz bitmeseyd:çok üzgünüm:i işe başladık ve aklıma otel geldikçe iç geçiriyorummafoldumben otel hakkında merak ettiğiniz bişey varsa elimden geldiğince yardımcı olurum

ayrıntı ayrıntı lütfen :)))

etkinlikler nasıl? gece, gündüz? yemekler nasıl? en önemlisi etkinlik, otel içinde akşam eğlencesi, bar, disko vs?

ayrıntı ayrıntı lütfen :)))

etkinlikler nasıl? gece, gündüz? yemekler nasıl? en önemlisi etkinlik, otel içinde akşam eğlencesi, bar, disko vs?

etkinlikler güzeldi vardı yani ama biz dinlenmek için gittiğimiz için katılmadık hiç gündüz su jimnastiği dark oyunu yoga atıcılık su topu futbol falan oluyo belli saatlerde akşam da disko var bide gece 2 de açılan bi diskosu var biz ordayken son iki gece bi akşam sambacı kızlar geldi çok güzel bi gösteri yaptılar bi gecede animasyon oldu ondan önce olmadı

X