VOYAGE Otellerinde 2010 da BALAYI Yapacaklar?

:lepi:
kızlar malum "ultra her şey dahil" programla gidiyoruz. merak ettiğim şu, mesela biz bir hafta kalıcaz; bu bir hafta boyunca sadece bir alacarte restauranta mı gidebiliyoruz ücretsiz olarak? daha önce gidenler ya da bilgisi olanlar paylaşırsa sevinirim.

bizde 1 hafta kalıyoruz bu durumu evet bize biri açıklasın herşey dahill tabii,yerli yabancı ama.....???

biz gidicez sen gelicen :lepi:
21 haziran voyage turkbuku
bakalım nasıl

slm. süper yaa biz çok merak ediyoruz kız çok öve öve bitiremedi. biz villa tipi istiyoduk bide torbayı istiyoduk ama orda yer kalmamıştı. dolce amara vardı kız dediki oradansa burayı öneririm . bakalım sonuç ne çıkacak :sm_confused:
Siz uçaklamı gidiyosunuz?biz uçak biletlerinide aldık,ama havaalanından otele nasıl gidicez ulaşım bilmiyorum :uhm:

slm. süper yaa biz çok merak ediyoruz kız çok öve öve bitiremedi. biz villa tipi istiyoduk bide torbayı istiyoduk ama orda yer kalmamıştı. dolce amara vardı kız dediki oradansa burayı öneririm . bakalım sonuç ne çıkacak :sm_confused:
Siz uçaklamı gidiyosunuz?biz uçak biletlerinide aldık,ama havaalanından otele nasıl gidicez ulaşım bilmiyorum :uhm:

kendileri ulaşım sağlıyo,netten bakabilirsin, +20 lira veriyorsun sanırım kişi başı. transfer istiyorum seçeneği var formda, gidişte de, dönüşte de. yoksa bavullarla insan helak olur.

kendileri ulaşım sağlıyo,netten bakabilirsin, +20 lira veriyorsun sanırım kişi başı. transfer istiyorum seçeneği var formda, gidişte de, dönüşte de. yoksa bavullarla insan helak olur.

biz ets ile gidiyoruzda istemedik ulaşım çok pahalı geldi. 1 kişi gidiş dönüş 40 tl. 2 kişi 80 tl ohaoldumsmile
başka ulaşım ne var acaba

bende voyage torba istedim ona gücümüz yetmedi sempatiksalakcinni
biz martta indirmi vardı villa tipini istedik
inş güzel bi tatil olur ikimiz içinde
hepsi içinde ulasımı havalimanından gelip alcaklar bizi ama thy ile gidicez cunku istediğimiz saati atlasjette yoktu ama onlar otele bırakcaklar bizi otele

2sene once sorgundaydım kızlar cok guzeldı.ıyı tatıller sıze.

ala carte restaurantları kullanımıyla ilgili bilgi verebilir misin cnm? bir haftalık tatilde sadece birini tercih edip ona mı gidebiliyoruz ücretsiz olarak? yoksa her birine (teppeyanki hariç) bir kez gidebiliyor muyuz? bunu anlayamadım da ben.

ala carte restaurantları kullanımıyla ilgili bilgi verebilir misin cnm? bir haftalık tatilde sadece birini tercih edip ona mı gidebiliyoruz ücretsiz olarak? yoksa her birine (teppeyanki hariç) bir kez gidebiliyor muyuz? bunu anlayamadım da ben.
canım anladığım kadarıyla
ets turun sayfasında A la carte restoranlar (Teppanyaki a la carte restoran ücretli) konaklama boyunca 1'er kez rezervasyonlu ve ücretsiz yazıyor yanılmıyosam her bir ala carte restorant 1 er kez tepanyaki hariç hepsine sadece 1 kez gidebiliyoruz bitanesine deil yani

ets turun sayfasında A la carte restoranlar (Teppanyaki a la carte restoran ücretli) konaklama boyunca 1'er kez rezervasyonlu ve ücretsiz yazıyor yanılmıyosam her bir ala carte restorant 1 er kez tepanyaki hariç hepsine sadece 1 kez gidebiliyoruz bitanesine deil yani

evet hepsine birer kere gidilebiliyorvereliniortak

sevindim; çünkü çok şıklar.her akşam farklı bir etkinlik gibi olur. insan hiç sıkılmaz böylece. inş. süper geçer hepimizin tatili kıslarrr :eek:kaydirigubbakcemile3

sevindim; çünkü çok şıklar.her akşam farklı bir etkinlik gibi olur. insan hiç sıkılmaz böylece. inş. süper geçer hepimizin tatili kıslarrr :eek:kaydirigubbakcemile3

inşallah canım hepimizin tatili muhteşemboshayallersmile geçer inşallah benim 2. balayım olucak:asigim::nazar:

voyage torba 16-23 temmuz 7 gece kızlar en pahalı döneme denk geldik ets den aldık gidiş uçakla ulaşım dahil 4.500 TL

Son düzenleme:
1-8 haziran belek.daha önce giden arkadaşlarım şiddetle tavsiye etmişti.umarım hepimizin balayı süper geçer.a la cartelerde eger rezervasyon yaptırabilirseniz hegün birinde olabilirsiniz :)

X