VOYAGE Otellerinde 2010 da BALAYI Yapacaklar?

tatilinizin güzel geçmesine sevindimm :) ne güzelll ..biizmki de gelsee birr :)

gelir canım merak etmeyin bak bende bekliyordum bian önce gelsin diye geldi ve bitti bile rüya gibiydi

voyage türkbükünde kaldık geçen sene...mükemmel bir otell

bizde torba da istediğimiz tarihlerde yer kalmadığı için türkbükünde karar kıldık...
9-15 temmuz..biz denizin güzel olmasını istiyoruz, nasıldı canım genel olarak???:smiley-cool:

sorgun'dan vazgeçtik, belek'e gidiyoruz. 24 eylül'de. kararsızlığımız sevgilime +600 liraya maloldu, daha erken rezarvasyon yaptırsaydık keşke :)))) ama ben demiştim, hıh aklinialirimsmile

süper geçer umarım kaydirigubbakcemile3

olsun voyagenın tum otelleri harika deniliyor kızlar...

iyi cnm bari yer kalmıs ona dua edinn :) biz annemlere baktk daa yer yokkk belekte....su an allahtan nisanda ayarlamısızz ner bu fiyatlar uçmuşşş

balayımızı hem cornelia diamond golf resort hemde voyage belek'te yaptık..
kesınlıkle cornelia diamond golf resort'u tercih edin.. arada dağlar kadar fark var....

biz 12 haziran-20 haziran arasında konakladık voyage Türkbükünde.balayı çiftiydik.her şey çok çok güzeldi.deniz süperrrr ...kocaman balıklar yüzüyor iskelenin etrafında...kebapistan iyiydi, açıkbüfede çok taze ve güzeldi,zengindi.tek sorun çeşmelerden kumlu tuzlu su akıyor.o yüzden odaya çıkarken bidünya pet su alıp son duşu onlarla yapıyordm:))

bende 20-27 haziran arası voyage turkbukunde idim canım sana katılıyorum hersey süper ama dusdaki su kötüydü

bodrumun tek derdi su kızlar 5 sene yazları ordaydım bu iyi haliiii:)))) ne kadar güzel yaptınız tatilleri arıkk hep öyle güzell geçsiiiin..

bizde balayında voyage belek'e gittik. Mükemmel bir tatil geçirdik.
Hatta eşim diğer voyagelere de gidelim dedi belki eylül gibi Türkbüküne gideriz.

ben balayında gıtmedım ama tatıle gıttıgımde kesinlikle voyage otellerını tercıh ederım ama ben v. sorgun u daha çok begenıyorum
ama guzel tercıh yapmışsın

kızlar bız de voyage torba ya da voyage bodrumu düşünüyoruz. hangisi daha iyidir karar veremedik bir türlü var mı bir fikir verebilecekbilmiyorumkismile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…