Vemcaine sprey ile vajinismusu yenenler !

denizkabuguuu

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2022
223
239
Ben bu spreyi aldım gerçekten uyuşturuyor mu koluma denedim 3-4 fis ama uyuşmadı.

Özel bölgeye nasıl uygulamam gerekiyor tam olarak deneyip vajinismusu yenenler yardımcı olursa çok dua ederim gerçekten.
Yardımlarınızı bekliyorum

Hayır uyuşturmuyor. Vajinismus tedavisinda önemli olan ilişkiye girmek değil, ilişkiye girmeye engel olan sebebi ortadan kaldırmak.

Hayır uyuşturmuyor. Vajinismus tedavisinda önemli olan ilişkiye girmek değil, ilişkiye girmeye engel olan sebebi ortadan kaldırmak.
Kendini
Siz spreyi denediniz mi? Ben denedim özel bolgeyi gayet iyi uyuşturuyor, ve bu hastalığın evreleri var kimisi hiç yaklaştirmaz eşini kimisi biraz daha yakındır kimisi sadece korkar acicak diye düşünür yani kısacası kestirip atmamak lazım. Çok fazla yenenler var bu sprey ve egzersizler sayesinde.

Ben de vajinismus atlattım. Sprey, krem, başka pek çok şey denedim. Fiziksel bir sorun yoksa hastalığa sebep olan etkenler psikolojik.
İçiniz rahat etsin spreyle deneyin. Ama esiniz kondom taksın. Yoksa ereksiyonu kaybedebilir.

Ben de bu spreyle ilgili tam tersi bir sey okumustum, esinize bulasirsa ereksiyon suresi uzuyor diye.

Ben de bu spreyle ilgili tam tersi bir sey okumustum, esinize bulasirsa ereksiyon suresi uzuyor diye.
Vajinismus denemesi sırasında çok kere birleşme girişimleri yaşanıyor. Bir seferde anında giriş yapmiyor penis. O esnada ereksiyon kaybı olabiliyor. Yoksa sağlıklı bir cinsel ilişkinin süresini tabii ki uzatır.

Ben de cok sikinti yasadim ama ben esimle yakinlasabiliyordum ve bir miktsr giriş oluyordu ilerlemesine izin vermiyordum.. Sonra spreyi okudum burdan aldik. Öncelikle kararlı başladım bu kez olcak kendimi birakicam dedim. Eşim sıkmıştı önce hafif bir acı hissettim o cabuk gecti ve bir süre sonra uyuşma hissetmiştim sonrasında da derin nefesler alıp kendimi bıraktım ve oldu

Parmak egzersizi veye dilator çalıştınız mı?? Yoksa çalışmadan mi yendiniz

Parmak egzersizi veye dilator çalıştınız mı?? Yoksa çalışmadan mi yendiniz
Hicbirsey yapmadım egzersiz vs. Ben eşimle yakinlasiyordum fakat birleşmeye izin vermiyordum itiyordum çünkü duvar gibi bir engel oluyordu vajinam kasiliyordum.
3 ay kadar böyle geçti sonra vemcaine sprey aldık.
Eşim sıktı vajinama hafif içeri doğru
3-4 dakikada uyuşma oluştu ve ben kendimi bıraktım bu kez olacak kararlılığı ile ..
Ve oldu:)

Sonraki ilişkilerin normal miydi. Ve ilk yaptığında zorlandin mi

Canim bende birleşme oldu ama penis içerdeyken yanma hissediyorum sende de öyle oldu mu hiç. Spreyle yendim bende ama hala git gel yapamıyorum çok yanma hissediyorum.

Canim bende birleşme oldu ama penis içerdeyken yanma hissediyorum sende de öyle oldu mu hiç. Spreyle yendim bende ama hala git gel yapamıyorum çok yanma hissediyorum.
Yanma hissetmenin sebebi hala kendini tam gevşemiş kıvama getirmemen. Böyle tam anlamıyla gevşeyip sen de istesen hiçbir şey hissetmeyeceksin. Zaten o gelen afedersin zevk suyuyla kayganlaştırıcıya bile ihtiyaç kalmıyor

Alışana kadar o yanma hisleri bende de olmuştu
3-4 ay sonra geçer
Ayrıca
Vajinal kuruluk da olabilir
Birlesmeden once iyice islaklik oluşması için çabalayın
Mutlaka kayganlastirici kullanın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…