veeee oğluşum artık kollarımdaaa..

SERNANAZ

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2007
303
2
41
kızlar doğurdummmm 15 şubat itibariyle oğlum kollarımda rabbim izin verdiği süreyle.çok mutluyum ilk hamile olduğumdada burdaydım doğumum oldu hala sizde benlesiniz.çok teşekkür ederim herşey için.iyi ki varsınız.dert etmeyin herşey çok güzel olacak hep dua ettim rabbim sizinde yüzünüzü güldürecek hayırlısıyla inşallahŞenizŞenizŞeniz

Cok guzel Canımmm...tebrik ederim..Allah analı babalı buyutsun hayırlı omurler versin..15 subat benimde dogumgunum yani guzel bir tarih bende o gun hamile oldugumu ogrendim..:dance: cok heyecanlıyım ..tabi kollarında gormek cok ayrı bir duygudur. :asigim: . bu arada oglusunun ismi ne oldu ?

allah uzun ömürler güzel kader versin oğluna canım....hani resimmm resim isterimmmm... benimde 26 gün kaldı oğlusuma kavuşmama

Canım gözün aydın çok sevindim.Allah analı babalı büyütsün.Şimdiden maşallah diyelimbebişine.Allahım bebegıne uzun ömürler versin a.s.

canım hayırlı olsun güle güle büyüt bebeğini...rabbim sağlık sıhat versin ,analı babalı büyüsün inşallah...a.s.

Gozunuz aydinnnnn canim cok sevindim.Allah anali babali buyutsun.Ve Rabbim hayirli evlat olmasini nasip etsin.SevgileR...

canım hayırlısı olsun
anlatsana biraz dogumun nasıl oldu kolay mı zor mu
nasıl bir duyguydu onu kucagına ilk aldıgında
ne güsel yaa
Allah'ım bizlere de nasip etsin

teşekkür ederim canım benim..ahmet efe olacak oğlumun ismi allah izin verirse.15 şubat evlilik yıldönmüüz< aynı zamanda :))

allah uzun ömürler güzel kader versin oğluna canım....hani resimmm resim isterimmmm... benimde 26 gün kaldı oğlusuma kavuşmama

resim buakşama inşallah atacam pcye teyzesi.mincik bi oğlum var.sanada rabbim kolay doğumlar nasip etsin rabbim inş..

allah anali babali buyutsun ismide cok guzel ismiyle hayirlisi ile uzun omur versin yaradan allahim
hayirli evlat olsun hepsi insallah
cok sukur kurtuldun darisi bizlerin basina

allah anali babali buyutsun ismide cok guzel ismiyle hayirlisi ile uzun omur versin yaradan allahim
hayirli evlat olsun hepsi insallah
cok sukur kurtuldun darisi bizlerin basina

saol canım benim.amin hepimizinki inşallah.sanada kolay geçitler ersin rabbim herkese inşallah

allah analı babalı büyütsün
uzun ömürler versinnn
vatanına milletine ailesine hayırlı bir evlat olması dileğiyle

saolun kızlar darısı tüm bayanlara inşallah.anne olmak isteyen hamiş olan.çok güzel bi duygu biara yazarım amliyat maceramı şimdi kaçıyım malum daha yeniyiz oğluşum emecek :))

canım hayırlı olsun.sağlıkla huzurla büyütürsün inşallah bebeğini.kndine bebişe ii bak:))

Allah analı babalı büyütsün canım oğlunun bahtı güzel ömrü uzun olsun darısı bizim başımıza

Canim Cok sevindim Allah bizede O günleri Göstersin insallah.Allah evladini sana ve esine bagislasin.Coooooooook mutlu olun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…