veeee oğluşum artık kollarımdaaa..

arkadaşım adına çok sevindim allah sağlık sıhhatle analı babalı büyütsün inşallah doğumun hakkında hiç bilgi vermemişsin normalmi sancınoldumu tam günümüydü kaç kilo doğdu gibi bizim gibi doğum yapacakları bilgilendirirsen sevinirim tekrar bebeğini güle güle büyüt

geçmiş olsun,ALLAH analı babalı buyutsun inşaallah.benimde 3 aylık kızım var harıka bır duygu.

gözün aydın allah analı babalı büyütsün ben istiyorum en yakın zamandaaaaaaaaaaaaa sen bizim için dua etmeye devam et oğluşunuda öp

canım ben de seni merak edip duruyordum...ne güzel yaa...Rabbim analı babalı büyütsün...hayırlı,sağlıklı uzun ömürlü bir evlat olur inş...darısı başımıza...bana da dua ettin di mi? kendine ve oğluşuna iyi bak...

canım allah analı babalı buyutsun hayırlı evlat olsun inşaallah canım benim hadi bakalım sana kolay gelsin artık hım darısı bizlere allahımın izniyle

Allah analı babalı büyütsün..hayırlı bi evlat olsun inşallah anne ve babasına

sernanaz arkadasim sunu yürekten söylüyorum ki gercekten de cok ama cok sevindim.Allah anali babali büyütsün,hayirli bir evlat olsun insallah.darisi da bizim basimiza artik.Bugunlerde hamile ve dogum haberi almayi cok olmustu bizi sevindirdin vallahi.Allah mutlulugunu daim etsin insallah.hoscakal

sernanaz canım cok gecmis olsun alahım sana esine bebeğine uzun ömür versin doguma gidecegin gün sana dua etmistim beelki sen beni hatrlamassın ama :) dualarım seninleydi ne olur sende bana dua et ayrıca evlilik yıldönümünde bebeğinin olması cok güsel esin cok sanslıymıs size bol mutluluklar diliyorum insallah buradaki arkadaslarımında ve benimde bebeğim olur bebeğini öpüyorum canım :teytey:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…