Ve yine yeniden HAMİLEYİM

gözün aydınn..kucağına almayı da nasip etsin rabbimmm...
amin canim...
tebrikler canım rabbim sağlıklıca tamamına erdirmeyi nasib etsin hayırlı , sağlıklı, uzun ömürlü evlatlar nasib etsin amin....
insallah canim saolasin...
mehayım ekimdemi kasımdamı doğurcann :)) ayy süperr süperr yuppiiiii :dance: :teytey:
ekimde dogurcem:CüvCüv:
mehaycım çok sevindim allah tamamına erdirsin :) sabah sabah ne güzel bir haber böyle. oh!

saol canim uykunuz acilsin diye haberi sabah vereyim dedim...kaydirigubbakcemile3

Çok tebrik ederim. Yazılarını hep okuyordum. Dondurulmuşla denediğini de bilmiyordum. Sayfayı açınca herhalde eskiden kalma diye düşündüm. ama bugün olduğunu görünce senin adına çok mutlu oldum. KOCAMAN TEBRİKLER

mehaycığım cok sevıngım allah tamamını erdırsın sağlıkla kcağına al ınsallah benımde sonucum 20 şubat dondurulmuş denedım canım belırtın varmıydı ?????

Çok tebrik ederim. Yazılarını hep okuyordum. Dondurulmuşla denediğini de bilmiyordum. Sayfayı açınca herhalde eskiden kalma diye düşündüm. ama bugün olduğunu görünce senin adına çok mutlu oldum. KOCAMAN TEBRİKLER
saolasin canim benim darisi basina....Şeniz
mehaycığım cok sevıngım allah tamamını erdırsın sağlıkla kcağına al ınsallah benımde sonucum 20 şubat dondurulmuş denedım canım belırtın varmıydı ?????

insallah seninkide pozitir canim...icime pozitif gibi dogdu nedense insallah oyledir....
belirti olarak transferin 3 ve 4. gunlerinde alt tarafta asiri agrilar oldu sanki kazi calismasi yapiliyor gibi ne ayakta durabiliyordum ne oturabiliyordum...adet agrisinada benzemiyordu kasiklarda degildi agri cunku...bebegim tamda o gun yerlesmis degerime gore..goguslerde hassasiyet ve siskinlik oldu ama zaten bendeki adet belirtilerindede vardi bu ...regl zamani yaklasinca sivilce cikardi bir iki tane onlarda cikti tamam dedim yok heralde..8. gun idrar testi yaptim 2. cizgi cok hafif vardi inanmadim 10. gun yine yaptim yine ayniydi koyulasma yoktu...dedim bana oyle geliyor heralde...veee 14. gun kan testimde sonuc 211 cok mutluyum....darisi basina canim...

saolasin canim benim darisi basina....şeniz

insallah seninkide pozitir canim...icime pozitif gibi dogdu nedense insallah oyledir....
Belirti olarak transferin 3 ve 4. Gunlerinde alt tarafta asiri agrilar oldu sanki kazi calismasi yapiliyor gibi ne ayakta durabiliyordum ne oturabiliyordum...adet agrisinada benzemiyordu kasiklarda degildi agri cunku...bebegim tamda o gun yerlesmis degerime gore..goguslerde hassasiyet ve siskinlik oldu ama zaten bendeki adet belirtilerindede vardi bu ...regl zamani yaklasinca sivilce cikardi bir iki tane onlarda cikti tamam dedim yok heralde..8. Gun idrar testi yaptim 2. Cizgi cok hafif vardi inanmadim 10. Gun yine yaptim yine ayniydi koyulasma yoktu...dedim bana oyle geliyor heralde...veee 14. Gun kan testimde sonuc 211 cok mutluyum....darisi basina canim...

canım benım adına çok sevındım allah ısteyen herkese versın benım bugün 6. Günüm sağ kasığım ağrıyor 3 gündür öncekı denemelerımde olmamıştı göğüsümdede hafif hassasiyet var bendemı test yapsam acaba kendımı zor tutuyorum valla cuma günü 9. Günüm oluyor

mehaycım tebrık ederım..rabbım saglıklı bır sekılde kucagına alamayıda nasıp etsın:Saruboceq::Saruboceq:

Dostlar mutluluktan ucuyorum su an dun aksam hamile oldugumu ogrendim...:sm_cool::sm_cool:
Bir tek dondurulmus embryoyla hamile kaldim degerimde cok iyi 211 cok mutluyum dostlar cok....:teytey::dance:Allahima binlerce sukurler olsun bana bu mutlulugu yeniden yasatti insallah sonuna kadar gitmeyide nasip eder bu sefer....
Rabbim hepinizin kucaklarini doldursun 2009 da canlarim....
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::dance::dance:

canım allahım inşallah sonuna kadar daim eder inan çok sevindim senin adına bitanem ne çabalar sarfettik hep hamile kalmak için bak işte rabbim zamanı gelince nasip ediyor darısı ben ve benim gibi bekleyen herkeze hayırlı bebişler versin

canım allahım inşallah sonuna kadar daim eder inan çok sevindim senin adına bitanem ne çabalar sarfettik hep hamile kalmak için bak işte rabbim zamanı gelince nasip ediyor darısı ben ve benim gibi bekleyen herkeze hayırlı bebişler versin

insallah canim darisi sizlerin basina insallahhhhh........;a.s.

canım benım adına çok sevındım allah ısteyen herkese versın benım bugün 6. Günüm sağ kasığım ağrıyor 3 gündür öncekı denemelerımde olmamıştı göğüsümdede hafif hassasiyet var bendemı test yapsam acaba kendımı zor tutuyorum valla cuma günü 9. Günüm oluyor
canim bence 9. gunu bekle 9. gunu bir idrar testi yap onceki gunler yapinca silik cikiyor kafamiz karisiyor...valla bende meraktan duramiyordum cok zor beklemek....
mehaycım tebrık ederım..rabbım saglıklı bır sekılde kucagına alamayıda nasıp etsın:Saruboceq::Saruboceq:

mehaycım tebrik ederim canım allah kucağına almayı nasip etsin......

saolun canlarim tesekkurler...a.s.

mehay cım ben de seni gizli takip edenlerdenim çok sevindim canım senin adına rabbim sağlıkla kucağına almayı da nasip eder inşallah ben de bugün sonucumu alıcam benim için de dua edin kızlar

mehay canım benim allah sağlıcakla kucağına almayı nasıp etsin allahım bebeğine mutlu huzurlu sağlıklı uzun ömürler versin amiiin

tebriklerrr yazınmıhamile kalmıştın canımm hatırlıyamadımda ,
allah sağ salim kucağına almayıda nasip etsin inş
kaçıncı gün transferin olduydu

Mehaycım çoooooooook sevindim senin adına.O kadar üzüldün ettin , bak işte her şeyin bir vakti zamanı varmış demek ki.İnşallah artık darısı bizim başımıza, bizimde zamanımız gelmiştir.:-)

mehay cım ben de seni gizli takip edenlerdenim çok sevindim canım senin adına rabbim sağlıkla kucağına almayı da nasip eder inşallah ben de bugün sonucumu alıcam benim için de dua edin kızlar
cok saol canim darisi basina insallah...
mehay canım benim allah sağlıcakla kucağına almayı nasıp etsin allahım bebeğine mutlu huzurlu sağlıklı uzun ömürler versin amiiin
amin canim insallah...
tebriklerrr yazınmıhamile kalmıştın canımm hatırlıyamadımda ,
allah sağ salim kucağına almayıda nasip etsin inş
kaçıncı gün transferin olduydu
canim yazin hamile kalmamistim 2007 ekimde hamile kalmistim ve 2 aylikken kaybederek yikilmistim o gunleri hatirlamak bile istemiyorum perisandim...insallah bu sefer sonuna kadar gitmeyi nasip eder mevlam...
Mehaycım çoooooooook sevindim senin adına.O kadar üzüldün ettin , bak işte her şeyin bir vakti zamanı varmış demek ki.İnşallah artık darısı bizim başımıza, bizimde zamanımız gelmiştir.:-)

insallah canim darisi basiniza sizinde zamaniniz yaklasti emin olun vericek rabbim...Şeniz

mehaycım kacıncı gün transferin oldu ve transferden sonra neler yaptın

gözün aydın,inan çok sevindim.bende beklemedeyim, bana da tek embriyo yerleştirildi. sana sormak istediğim transfer edilen embriyon kaç hücreliydi? tekrar tebrikler..

X