Lekeler, Çiller Ve yaklaşık 4 yıllık lekelerim gitti diyebilirim🎉

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Gece ve gündüz kremibi serumdan daha uzun mu güdiyor. Mesela 2 3 serum gider mi 1 gece günd kremiyle. Öyleyse serumdan önce kremlere başlasam diyorum

Gece ve gündüz kremibi serumdan daha uzun mu güdiyor. Mesela 2 3 serum gider mi 1 gece günd kremiyle. Öyleyse serumdan önce kremlere başlasam diyorum
Evet gece kremi ile gündüz kremi oldukça uzun gidiyor, sanırım ikisinin tek bitimini üç serum karşılıyor
ancak size tavsiyem bu olay üçü bir arada etkili serum da tek başına yetersiz kalır, Kremler de serum desteksiz olmaz gibi

Merhaba ben yine son durumumu yazmak istedim.mlkaydn in onerisiyle pharmacesisi aldim.29 mayis da kullanmaya basladim.eucerin lekelerimi cok guzel acmisti.ama bir sure sonra durdu.daha fazla acmadi.veee pharmacesis neredeyse son darbeyi vurdu diyebilirim.lekelerim artik cok dikkatli bakilinca farkediliyor.hatta bir cok kisi yuzumun genel olarak aydinlandiginive cildimin cok guzel durdugunu soyluyorlar.optimum etki icin 4 hafta gecmesi gerekiyormuş.ama ben sevincten yazmak istedim.su an pharmacesisi gun icinde 3 kez uyguluyorum.ve eucerinlere devam ediyorum hic aksatmadan.mlkaydn Allah ne muradiniz varsa versin.gercekten cok umutsuz zamanimda umut oldunuz.hadi son bi krem daha önerin de tamamen lekeler gitsin artik

Sizin adınıza çok sevindim. Lütfen gelişmelerden haberdar edin. Ben de eucerin tedarik etmeye çalışıyorum. O yüzden aldığınız sonuçlar bizim için çok önemli.

Yaaa çok sevindim
O zaman bir dilek tutuyorum ben

Bence pharmaceris son nokta dediğim kadar varmış değil mi

Ben 39 yaşındayım bu arada.. Elastikiyet kaybı için bir kremi var eucerin in.. Hyaluron filler diye bir serisi var..
Doktora sordum kullanılır mı bu yaşta diye.. Önerdi.. Ve Almanya dan birine getiriyorum inşallah.. Dolap uygulamasından birinden Seyehat boyunu buldum aldım onunla devam edeceğim..

İnşallah ben de lekelerimden kurtulurum da sizin gibi bakım serilerini almaya başlarım. Böyle Lekelerinden kurtulanları duydukça umutlaniyorum. :)

Yaa sonuclari bekliyorum o zaman heyecanla.lutfen bize yazin .bende 38 yasindayim.siz fayda gorurseniz biz de kullanalim

Tekrar merhaba.
Pharmaceris 50 hangi siteden aldınız? Birkaç yerde var ama fiyat farkli, ne kadar güvenilir bilemedim. 295 tl , 325 tl vs. Diye katlanarak Değişiyor. Orjinal mi acaba?

Tekrar merhaba.
Pharmaceris 50 hangi siteden aldınız? Birkaç yerde var ama fiyat farkli, ne kadar güvenilir bilemedim. 295 tl , 325 tl vs. Diye katlanarak Değişiyor. Orjinal mi acaba?
Merhabalar ilkini eczaneden aldım daha sonra hepsiburadadan almıştım..Bu şekilde devam etti

Merhabalar ilkini eczaneden aldım daha sonra hepsiburadadan almıştım..Bu şekilde devam etti
Hepsiburadada özellikle satın aldığınız, güvenilir bir mağaza var mı? Çünkü bu tarz ürünlerin sahteleri de çok olabiliyor ya. En son hangi fiyattan aldınız? Yani ortalama fiyatı ne idi. Orjinali olduğuna nasıl kanaat getirip alacağız? Ayy kafamda deli sorular :) çok şey sordum kusura bakmayın. Sevgiler.

Tekrar merhaba.
Bende çok araştırdım fiyat farkları çok fazla.orjinal olduklarını düşünmüyorum ben eczaneden aldım 225 tl .

Bende çok araştırdım fiyat farkları çok fazla.orjinal olduklarını düşünmüyorum ben eczaneden aldım 225 tl .
Yeni mi aldınız? Bir de bu ürünün açıklama kısmında kullanım sonrası güneşten korunun diye yazıyordu. İnternette araştırırken okudum. Bu ürün aynı zamanda 50 factor koruyucu özelliği yok muydu?

Bir ay kadar oldu sanırım bayramdan sonra aldım.bu ürün güneş koruyucu zaten birde gecesi var belki onun için yazıyor olabilir ikisi çok benziyor.ürünü birde pharmaceris in kendi sitesinden inceleyin isterseniz .

Çok teşekkür ederim. Bu arada lekeleriniz ne durumda, açılma devam ediyor mu? Umarım memnun olacağınız kadar lekeleriniz gitmiştir. :)

Rica ederim, tam da sormanız gereken soruları soruyorsunuz
Ben bu kremi stok yapmıştım resmen, en son 190 falandı belki..
Ancak bir arkadaşla konuşuyoruz bu klupten o da sizin bahsettiğiniz fiyatlardan aldı..
Ben geçmiş siparişleri me bakarım gün içinde size yazarım inşallah.. Kimden ne kadara almışım.. Ancak şunu da yapabiliriz.. Bulunduğum ilçede bulamadığım bir dönemde yakın bir ilçeden eczane bana kargo yapmıştı.. Oranın numarasını verebilirim siz de getirebilirsiniz.. Esasen de bunlara hiç gerek yok zira her ilin, ilçenin seçkin eczanelerin satılıktır.. Hatta ben de Türkiyedeki pharmaceris eczane listesi vardı.. Fotoğraf olarak silmedim isem sizin ilçenize bakayım dilerseniz
Buraya görsel yükleyemiyorum bir türlü yine de deneyeceğim

Benim üçüncü haftada oldu biraz açılmam ondan sonra olmadı maalesef ben kremlere başlayalı dört ay oldu biraz daha kullanmaya devam edeceğim

Yine yurtdışı ürünü mü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…