Lekeler, Çiller Ve yaklaşık 4 yıllık lekelerim gitti diyebilirim🎉

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Merhaba akrabam Almanya’dan eczaneye sipariş verdi öyle getirtti Fransa’da abim kozmetik satan bir mağazadan aldığını söyledi serum 35 Euro sanırım

Sizin adınıza sevindim inşallah lekelerinizde geçer yıldım yeminle 2 yıldır denemediğim şey kalmadı peki sizin lekeniz nasıl çok koyumu
Benim lekelerim 15 yıllıktı, Doğum yapmadım Doğum lekesi değil yani elmacık kemiklerimde ne çok, ne az ama daha önce sadece franksiyonel lazer yaptırmıştım böyle pahalı kremlerde kullanmadım ilk defa mlk hanıma güvenerek aldım sonuçtan memnunum ama hiçbirşeyin %100 sonuç vereceğini düşünmüyorum

Benim de dermapen yüz0nden arttı küçücük lekem

Arkadaşlar 2 sorum olacak
1) Lekesi azalan ve geçen arkadaşlar peeling yaptınız mı?

2)peeling yapan arkadaşlar kremler her gün kullanıldıpına göre her gün mü peeling yaptınız?

Bana baya övmüşlerdi dermapeni birde allhim ya çektiğin acı ve eziyet cabası birde yok 48 saat su değirme yok sürekli nemlendir birde benim cildimde sivilce oldu ve hala komedan şeklinde çıkıyor ki cildim de benim sivilce olmazdı sivilce izini bile geçirmedi bende

Hoc birseyin %100 sonuc vereceğini düşünmüyorum derken anlamadım ama

Arkadaşlar 2 sorum olacak
1) Lekesi azalan ve geçen arkadaşlar peeling yaptınız mı?

2)peeling yapan arkadaşlar kremler her gün kullanıldıpına göre her gün mü peeling yaptınız?
Ben özel olarak peeling yapmadım,
Hergün peeling olayı bence kimse yapmasın zira cildi çok yoracaktır
Ben cilt bakımı yaptırdım ancak benim siyah noktalarım yüzeyde değilde derinde oluşuyor olduğunda. Bu bakımda cilt bakımı yaptırdığım zaman harpte çıkmış gibi oluyor cildim siyah noktalara erişebilmek adına resmen ameliyat ediyorlar işte tüm bu sebeplerden cilt bakımı dahi iyi gelmediğinden, evde kendim neden cildim bakmıyorum diye cildim için buhar makinesi aldım bu ara yapmıyorum.. Ancak cildimi haftada bir kendimce bakıma sokuyorum.. Bu da beni iyi hissettiriyor

Hoc birseyin %100 sonuc vereceğini düşünmüyorum derken anlamadım ama
Kozmetik firmasının reklam yüzüne bakın azda olsa hala lekeleri var maalesef zaten firma %100 değil %75 azalma diyor

Eklentiler

• 0216D23A-CB69-4B55-AE61-D87CB370AA73.png
    410,8 KB · Görüntüleme: 155
Benim burnumda minicik leke tüm alnımı kapladı. İşin komik yanı işlem yapan kızı 2 yıl sonra başka yerde gelinlik satarken gördüm. Güya güzellik uzmanıydı

Benimde agresif calısılmasından dolayı yeni yeni lekerim çıktı ve bunu söylediğimde hayir olamaz gibi cümleler söylediler. Ürünü kullanıyorsun değil mi şuan ne durumdasın inşallah geçer lekelerin

Geçti, yazmıştım aslında silik görünüyor diye
Merhaba sıze kafama takılan soruyu sormak için üyelik açtım çünkü bana inanmaz derece samimi geldiniz ve hemen alıp kullanmak istiyorum. Sorum şu ; gece serum sonrasinda gece kremi sürdukten sonra öyle sabaha kadar kalsın mı yoksa sonrasında yıkıyor muyuz ?Eğer yıkıyor isek yüzümüzde ne kadar süre beklemeli Aynı sorum gündüz kremi içinde geçerli sabah serum ve gundüz kremini sürdükten sonra yüzümüzde mi kalsın yoksa yıkamak şart mı? Bu kullanım süresi boyuncada makyaj falan yapabilir miyiz birde sabah serum+gündüz kremi gece de serum+gece kremi bu işlemleri her gün mü uyguluyoruz yoksa belirli aralıklarla mı ? Çok soru sordum kusura bakmayın umarım yanıtlama şansınız olur hepsini <3

Merhabalar
Çok mutlu oldum bana olan inancınızdan ötürü
Rica ederim, cevaplayım hepsini.. Unutmuşsam da siz yine yazın bana
Bu krem ve serumlar sür, bekle, yıka tarzı değil.. Yüzünüzde kalıyor yani.. Maske gibi de değil.. Esasen nemlendirici gibi kullandığımız kremler.. Hergün düzenli kullandım. Cildi yoran bir krem değil, ben hiç sorun yaşamadım.. Ben genel olarak yüzüme makyaj yapmam ancak göz makyajı dışında.. Makyaj yapmayı engelleyici bir krem de değil ayrıca

Nedır biz kadınların çektiği eziyet ya

Gündüz kullandınızmı acaba..yaza girdiğimiz için soruyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…