..ve "Geleceğin Anne Adayları Kulübü" 'nün Güzel Hatunları İstanbul'da Buluşuyor :))

hey maşallah
hep birlikte ki acı badem kurabiye şovuna bayıldım
allah dualrınız kabul etisn kızlar
rabbim her daim güzle bulışmalr toplanmalar verisn

bu arada, nevinle- nehir bacımızın annesini.nazımızın annesinide görmekten çok mutluluk duydum...ellerinden öpüyorum.opuyorumnanaktan
çilegimizin çok tatlı kardeşini görmekte çok güzeldi.yanacıgından öpüyom ahmet kardeş..opuyorumnanaktan

hepinize maşşalah... :nazar::nazar:
süper bi gün geçirmişsiniz belli... opuyorumnanaktan
resimlere bakarken sanki ordaymışım gibi keyif aldım... zemuszemus
enerjiniz taaa buralara kadar geliyor nereeyse.... a.s.

hepinize maşşalah... :nazar::nazar:
süper bi gün geçirmişsiniz belli... opuyorumnanaktan
resimlere bakarken sanki ordaymışım gibi keyif aldım... zemuszemus
enerjiniz taaa buralara kadar geliyor nereeyse.... a.s.

yaşasınnnnnnnn alkisalkisalkis opuyorumnanaktanzemuszemus
teşekkür ederiz escape kardeşşş a.s.

bu arada, nevinle- nehir bacımızın annesini.nazımızın annesinide görmekten çok mutluluk duydum...ellerinden öpüyorum.opuyorumnanaktan
çilegimizin çok tatlı kardeşini görmekte çok güzeldi.yanacıgından öpüyom ahmet kardeş..opuyorumnanaktan
denefimm teşekkürlerr :asigim:
bende seni öpüyorum çokkkk Şeniz Şeniz

çok süpersiniz kızlar yaaaaa Şeniz a.s. nan dimple sen naz 24 ü nerden tanıyon :mymeka: bu arada nazımıda bir öpeyim Şeniz uzun zamandır görüşmedik kendisiyle :1hug:

ayyy resımler süper süper süper yaaaaaa.masallah benım canım arkadaslarıma :)))
çilekkk nehırrrr kızlar ne o yayılmıssınız çimlere kene cıkar ne işiniz vardı oralarda korkmadınızmı heç?belkıde bulusmanın sevıncınden aklınıza bılem gelmemıstır hee hee:)
nevınım nazım annelırınızde gördük masallahları var ellerınden öpüyorum her ıkısınınde.
teknıkerım canım benle konusurken sen hep öyle güyormusun kıız :)) canım arkadasım benım...
ınsallah tekrar bulusmak nasıp olur tabıkı eksıklerde tamamlanarak :)

asıl sen nerden tanıyon nan :mymeka:
benim nerden tanıdığım başlıktan belli değil mi :1closedeyes:

ayyy resımler süper süper süper yaaaaaa.masallah benım canım arkadaslarıma :)))
çilekkk nehırrrr kızlar ne o yayılmıssınız çimlere kene cıkar ne işiniz vardı oralarda korkmadınızmı heç?belkıde bulusmanın sevıncınden aklınıza bılem gelmemıstır hee hee:)
nevınım nazım annelırınızde gördük masallahları var ellerınden öpüyorum her ıkısınınde.
teknıkerım canım benle konusurken sen hep öyle güyormusun kıız :)) canım arkadasım benım...
ınsallah tekrar bulusmak nasıp olur tabıkı eksıklerde tamamlanarak :)
sağoll alhanımmm :1hug:
aklımıza geldi geldi deee -tatlicadiarzu-
öyle çokk yorulmuştukki alhanımm kaydirigubbakcemile3

aman canım alllah korusun malum yaz geldı keneler cogaldı.sızı orda görünce hemen onlar geldı aklıma :)

1 günde bu kadar yeri nasıl gezdiniz nan:1shok:dimplem ve saz ekibini görmeye geldim buyrunnnnnnnnnherkes birbirinden güzel çıkmış opuyorumnanaktan

oyy oyy kızlar ne güzelsiniz öyle...resimler falan hepiniz muhteşem çıkmışsınız...kıskanmamk mümkün değil...valla bende kutluyorum bir günde okadar yeri gezebildiğiniz için...Allah dostluğunuzu daim etsin inş...a.s.

sonunda bende görebildimmmmmmkaydirigubbakcemile3dün topiktekine bakıp çıkmıştım malum eşimm bugünde kardeşimle annem bendeydi az önce gittiler hemen geldimmm off offff ne güzel gezmişsiniz eğlenmişsinizzzzgamyoncuiremsubizide araya koymuşsunuzzzzdelikafaduldenmadden değilsede manen yanındaymışızz da bizim aklımızda hep sizdeydi yanicimeeeee:eek:resimlerden de olsa sizi görebilmek çok güzel kızlarrrr inşallah ilerde bir fırsat olur da hepimiz biraraya gelebilirizzzz bu arada nevinimle nehirimin annesinin ve nazımın annesinin ellerinden çileğimin kardeşinin yanaklarından öperimmmm en kötü gününüz böyle olsun canlarımmmm iyiki varsınızz:1hug:

allah razı olsun canım anneme senden bol bol bahsettim bu iyi dileklerinide ileteceğim
kendisine kızları çok sevdi hayretler içersinde kaldı internette böle güzel dostluklar olduğunu ilk kez gördü herkese anlatmış millet benden site istiyor sadece kadınlar kulübü dedim
nik vermedim ama bizim bu çarşaf gibi resimlerden sülalem birikir yakındakafamçokkarıştı
çok süpersiniz kızlar yaaaaa Şeniz a.s. nan dimple sen naz 24 ü nerden tanıyon :mymeka: bu arada nazımıda bir öpeyim Şeniz uzun zamandır görüşmedik kendisiyle :1hug:
betüşüm canım arkadaşım nasılsın sen zatem görmüştün msn den beni
dipleyide yeni tanıdık sayılır ama 40 yıllık dost gibiyiz bacımla sağolsunlar hepsi
mükemmel insanlarŞeniz
asıl sen nerden tanıyon nan :mymeka:
benim nerden tanıdığım başlıktan belli değil mi :1closedeyes:
kavga etmeyim bakim hıııı ben ikinizide seviyorum kaydirigubbakcemile5
1 günde bu kadar yeri nasıl gezdiniz nan:1shok:dimplem ve saz ekibini görmeye geldim buyrunnnnnnnnnherkes birbirinden güzel çıkmış opuyorumnanaktan
oooo serserim hoşgelmişsen nasılsın bacım gözlerim yaşardı seni gören cennetlik vallaa.s
ben gezmeye dayanamayıp yolun yarısında döndün eyüp sultanda yokum farkettiysennaniknanik bende seni öpüyorum canım Şeniz
sonunda bende görebildimmmmmmkaydirigubbakcemile3dün topiktekine bakıp çıkmıştım malum eşimm bugünde kardeşimle annem bendeydi az önce gittiler hemen geldimmm off offff ne güzel gezmişsiniz eğlenmişsinizzzzgamyoncuiremsubizide araya koymuşsunuzzzzdelikafaduldenmadden değilsede manen yanındaymışızz da bizim aklımızda hep sizdeydi yanicimeeeee:eek:resimlerden de olsa sizi görebilmek çok güzel kızlarrrr inşallah ilerde bir fırsat olur da hepimiz biraraya gelebilirizzzz bu arada nevinimle nehirimin annesinin ve nazımın annesinin ellerinden çileğimin kardeşinin yanaklarından öperimmmm en kötü gününüz böyle olsun canlarımmmm iyiki varsınızz:1hug:
heran her dakika yanımızdaydınız canım konuşmadığımız bir dak yokdu sizi
sağol canım anneme ileteceğim Şeniz

sağolasın nazcım :asigim: bizde seni seviyoruzz a.s.
bilmezsin sen bu betüşş cadıdır biraz kaydirigubbakcemile delikafadulden

X