..ve "Geleceğin Anne Adayları Kulübü" 'nün Güzel Hatunları İstanbul'da Buluşuyor :))

resimlere bak bak doyamıyom ya bacılar.ne kadar güzel bi gün geçirmişiniz.ah orda olmak vardı...opuyorumnanaktan

Ahhhh ahhhhh Denefim,ben de baka baka bi hal oldum valla,insanın hoşuna gidiyor yawwww....

Denefim,bu taraflara bi şekilde yolun düşerse,mutlaka haberimiz olsun..Bellimi olur belki de burda görüşmek nasip olur...

buluşmamız gerçekten süperdi.resimlerde bi harika çıkmış.
çekenin de koyanın da ellerine kollarına sağlık.
öyle bir gün geçirdiğim için,sanaldan da olsa çok güzel dostluklar edinip bunu gerçeğe taşıyabildiğimiz için çok mutluyum.canım arkadaşlarım benim.
göremediğim diğer arkadaşlarımla buluşmayı da çok istiyorum inşallah o da nasip olur birgün.

resimlere bak bak doyamıyom ya bacılar.ne kadar güzel bi gün geçirmişiniz.ah orda olmak vardı...opuyorumnanaktan
aynen denefim ya :lepi:
dönüp dönüp bakıyorumm kaydirigubbakcemile3, maşaallah bizee zemuszemus
hemşolarımı benden önce istanbul mu görmüş delikafadulden
alıcağın olsun istanbul kaydirigubbakcemile3
belli çok güzel vakit geçirilmiş, çok güzel gezilmiş eğlenilmiş...
ama o teknede ben de balık-ekmek yemek istedim şimdi yaa

ooy istanbulu da özlemişim ben ya :asigim:

geleceğin anne adayları, inşallah yüzünüz gülsün kalbinizden geçen dileklerin gerçekleşmesiyle :teytey: :teytey:
teşekkürler çenebazz kaydirigubbakcemile5 Allah razı olsun kardeşim vereliniortak
buluşmamız gerçekten süperdi.resimlerde bi harika çıkmış.
çekenin de koyanın da ellerine kollarına sağlık.
öyle bir gün geçirdiğim için,sanaldan da olsa çok güzel dostluklar edinip bunu gerçeğe taşıyabildiğimiz için çok mutluyum.canım arkadaşlarım benim.
göremediğim diğer arkadaşlarımla buluşmayı da çok istiyorum inşallah o da nasip olur birgün.
sağolasın radycim kaydirigubbakcemile5
bende çok mutluyum bunu gerçekleştirdiğimiz için opuyorumnanaktan

Evvvvvvettt kesinliklee..

Valla aynı şehirde olsakta,böyle günler sabah kahveleri kahvaltılar falan yapsak ne süper olurdu dimi?
zemuszemus
hem de ne süperrrrrr :lepi:

Ahhhh ahhhhh Denefim,ben de baka baka bi hal oldum valla,insanın hoşuna gidiyor yawwww....

Denefim,bu taraflara bi şekilde yolun düşerse,mutlaka haberimiz olsun..Bellimi olur belki de burda görüşmek nasip olur...

yaaa hani sakarya kaçamağı ne olduuuuu fazla zamanım kalmadı huuu nehir hanımm söz verdin ben anlamam hem bakarsın denefinde ablasını göreceği tutar oda gelirrrrr:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

hepiniz çook tatlısınız hepinizz :))

KK ne kadar gerçek aslında bana hiçç sanal ortam gibi gelmiyor.... ( maşallah)

evet arkadaşımm bunu ispatlamıyor muyuz çoğu zaman :lepi:

çokk teşekkürler :1hug:
:enbuyukkk:

insallah canım ya.:Saruboceq:valla çok isterim görüşmek.eeeeee dag daga kavuşmaz insan insana kavuşurmuz.bizler,1 günlük degil ölesiye kadar arkadaşız...opuyorumnanaktan

myhopem canım ben bi adaya gelirsem senle görüşmek için can atıyom zaten bacım...şu sıkıntılarımı bi atlatam..

X