Vazgeçmekte zorlanıyorum :(

Sevse sence sadece müstehcen fotoğraflar isteyip atmayınca hayatından çıkarır mı? Belli ki uçkur peşinde neyine kanıyorsun 2 senedir? Seven insan böyle zor durumda bırakmaz kararına saygı duyar. Maalesef anlattığın profildeki adam attığın fotoğraflarla şantaj da yapabilecek biri muhtemelen sakın ola atayım deme engelle ve hayatından tamamen çıkar
Haklısınız işte dışardan birinin böyle kendine gel demesine ihtiyacım varmış :KK43: Hiçbir zaman saygı duymadı hakaret eder aşağılar sürekli kavga çıkarır ama beni suçlar hep hayır diyorsun istediğimi yapmıyorsun diyordu. Çok bunaldım ama kendime gelmem lazım :KK43:

Aferin böyle devam et hatalarına hata ekle. Tamam başta kabullenememişsen de şimdi kabullen yani kör olsa anlar. Seni sevmiyor tek amacı seni kullanmak.

Ben istemesem de yakınlaşma oldu ne demek?
Dokunuyordu ben yapma diyordum yapıyordu öpüyordu işte hata bende en başından hayatımdan çıkarıp engellemem lazımdı :KK43: travma oldu yaptıkları sürekli mutsuzum kötü hissediyorum neden bu hataya düştüm diye

Dokunuyordu ben yapma diyordum yapıyordu öpüyordu işte hata bende en başından hayatımdan çıkarıp engellemem lazımdı :KK43: travma oldu yaptıkları sürekli mutsuzum kötü hissediyorum neden bu hataya düştüm diye
Seni sevmediğini buradan bile anlayabilirsin mesela. Ama burada bir çelişki var. Hem travma oldu,hata yaptım pişmanım diyorsun hem de hala yazmamak için zor duruyorum diyorsun. Madem öyle sonrasında pişman da olma. Çünkü adamın ne mal olduğu belli. Sırtlan bu sırtlan. Sevmediği de gayet belli. Lütfen kendine saygın olsun. Böyle birine prim verme.

Evet sanırım kendime gelmem lazım birde arkadaşının yaptığı bir şeyi gülerek anlatıyor arkadaşı kız arkadaşı ile birlikte oluyormuş video çekip buna ve arkadaşlarına gülerek videoyu gösteriyormuş ben şok oldum anlattığına ne kötü arkadaşların varmış dediğimde gülüyordu. Bana da buluşmak için en son ya otel ya arkadaşımın evi diye şart koyuyordu dışarda buluşmak istemiyordu o kadar çok şey varmış ki ortada ben göremiyorum hata üstüne hata yapıyorum.
Oda aynısını yapıp hava atmak istiyor belki daha fazlası.Arkadaşım dediği insanlar kim belli değil.Aklıma çok kötü şeyler geliyor anlatmak istemiyorum.

Seni sevmediğini buradan bile anlayabilirsin mesela. Ama burada bir çelişki var. Hem travma oldu,hata yaptım pişmanım diyorsun hem de hala yazmamak için zor duruyorum diyorsun. Madem öyle sonrasında pişman da olma. Çünkü adamın ne mal olduğu belli. Sırtlan bu sırtlan. Sevmediği de gayet belli. Lütfen kendine saygın olsun. Böyle birine prim verme
Evet pişmanım ama sanki yaptıklarına rağmen bağımlılık oldu yazmayacam diyorum bir anda yazıyorum. Konuşsakta ısrarla foto isteyip kavga ediyor atacaksın yoksa konuşmayalım ben hep foto isterim hayır diyorsun bende istiyorum diyor. Biliyorum çoktan bitmeliydi iki sene bile devam etmesi benim hatam ama sanki ondan başkası olamaz gibi bağımlıydım ona. En büyük travmam onun yüzünden oldu hataya düştüm onun yüzünden. Manipüle etti sürekli bir iyi davrandı bir kötü. Her şeyde beni suçladı beni hatalı gördü hep bir tartışma şunun da farkına vardım onunla konuşurken hep mutsuzdum ama bağımlıydım ona. Ben artık onu unutmak her şeyi unutmak artık nefes almak istiyorum beni öyle yordu ki

Evet pişmanım ama sanki yaptıklarına rağmen bağımlılık oldu yazmayacam diyorum bir anda yazıyorum. Konuşsakta ısrarla foto isteyip kavga ediyor atacaksın yoksa konuşmayalım ben hep foto isterim hayır diyorsun bende istiyorum diyor. Biliyorum çoktan bitmeliydi iki sene bile devam etmesi benim hatam ama sanki ondan başkası olamaz gibi bağımlıydım ona. En büyük travmam onun yüzünden oldu hataya düştüm onun yüzünden. Manipüle etti sürekli bir iyi davrandı bir kötü. Her şeyde beni suçladı beni hatalı gördü hep bir tartışma şunun da farkına vardım onunla konuşurken hep mutsuzdum ama bağımlıydım ona. Ben artık onu unutmak her şeyi unutmak artık nefes almak istiyorum beni öyle yordu ki
İyi devam et ne diyim

Oda aynısını yapıp hava atmak istiyor belki daha fazlası.Arkadaşım dediği insanlar kim belli değil.Aklıma çok kötü şeyler geliyor anlatmak istemiyorum.
Bu askeri personel kendisi kamuda çalışıyor oradaki arkadaşları anlattığı. Arkadaşları birlikte olduğu kızları videoya çekip arkadaşlarına anlatıp hava atıyormuş bunu da bana gülerek anlatınca şaşırdım ve iğrendim.

Neyini seviyorsun anlamadım ki zaten seninle birlikteyken başkasıyla sevgili olmuş üstüne nişanlanmış bir ayrılık yaşamışsınız tekrar neden barıştın ki?
Adamın gözünde bir duruşun yok bir kere..
Neyse foto falan atma da sakın aman..

Neyini seviyorsun anlamadım ki zaten seninle birlikteyken başkasıyla sevgili olmuş üstüne nişanlanmış bir ayrılık yaşamışsınız tekrar neden barıştın ki?
Adamın gözünde bir duruşun yok bir kere..
Neyse foto falan atma da sakın aman..
evet aldattı onu bile kabul etmedi yalan söyledi aldatmadım ailemin zoruyla nişanlandım ailem istedi annem istediği için görüştüm sonra nişanı attıktan sonra konuştuğumuzda kızı kötüledi bana niye ayrıldınız diye sorduğumda bakire değildi başkasıyla birlikte olmuş onu öğrendik o yüzden ayrıldım dedi bana bu sebepte saçma geldi. İlk o nişanı attıktan sonra bana geldiğinde kabul etmeyip konuşmasayım bu kadar çok hata yapmış olmazdım :KK43:Bundan sonra asla iletişim kurmam artık sadece dışardan birilerinin beni kendime getirmesi lazımdı burada herkesin yorumuna ihtiyacım vardı teşekkür ederim 🌺

Adamdaki avamliga sakilliğe bak, rezalet. Su adamin nesinden vazgecemiyorsunuz? Anlattiginiz kisi / şey gozumde pislik, sapik, kotu kokulu, eli şeyinde gezen igrenc biri olarak canlandi.

Daha önce başka bir kız bulup sizi bırakmış zaten. Adım gibi eminim şu an yine konuştuğu başka kızlar vardır. Siz vazgeçmesiniz de o yine başka biriyle başlayınca sizden vazgeçer zaten. Siz de o güne kadar böyle devam edin ne diyelim.

evet aldattı onu bile kabul etmedi yalan söyledi aldatmadım ailemin zoruyla nişanlandım ailem istedi annem istediği için görüştüm sonra nişanı attıktan sonra konuştuğumuzda kızı kötüledi bana niye ayrıldınız diye sorduğumda bakire değildi başkasıyla birlikte olmuş onu öğrendik o yüzden ayrıldım dedi bana bu sebepte saçma geldi. İlk o nişanı attıktan sonra bana geldiğinde kabul etmeyip konuşmasayım bu kadar çok hata yapmış olmazdım :KK43:Bundan sonra asla iletişim kurmam artık sadece dışardan birilerinin beni kendime getirmesi lazımdı burada herkesin yorumuna ihtiyacım vardı teşekkür ederim 🌺
Ayrılma nedeni bile iğrenç.
Bakire değilmiş.
Ben inanıyorum ki siz bir daha asla iletişim kurmayacaksınız💐

X