Poğaçalar Vazgeçilmez Gazozlu Poğaçalarım (Resimli)

Senin de ellerine sağlık Tucemopuyorumnanaktan
Canın sağolsun ,afiyet bal şeker olsun e miŞeniz

libyana her nekadar seni tanımasamda sayende poğaçada idol haline geldim
senin gazozlu poğaçanı denediğim andan beri
herkes yaptığım poğçadan bahseder oldu
sana ne kadar teşekkür etsem azdırrr
buraya tarifi yazan ellerin dert görmesin inşallahhh
allah razı olsun tatlımmmm

Çok çok teşekkür ederim,ne güzel iltifatlar bunlar ihya ediyorsunuz beni arkadaşlar:kedi:
Allah cümlemizden razı olsun Amin ecmain.:Saruboceq:
Ellerine emeğine yüreğine sağlıkkaydirigubbakcemile5

çok güzell görünüyooooo
denemeliyim en kısa zamandaa
ellerine sağlık liboşummm a.s.

libyanacim yine döktürmüssün ellerine saglik,cok güzel görünüyor,gazoz yerine maden suyuda konulabilir mi acaba,o da gazli ya.en kisa zamanda denicem canim harikasin,tskleropuyorumnanaktan

ne beceriksizim yaaa hamuru mayalayamadım
bende poğaça yapar gibi yaptım açmadan ins olur ve sertleşmez..

valla sıcak fırında hamuru mayaladım az oldu tabi poça gibi yaptım genede herkes hayran kaldı usulune göre yapsam yemede yanında yat
çok saol libyimmm

gazozlu olarak hiç yapmamıştım. değişik bir tarif kısa en yakın zamanda denerim. ellerine sağlık çok güzel görünüyorler.

libyanacim yine döktürmüssün ellerine saglik,cok güzel görünüyor,gazoz yerine maden suyuda konulabilir mi acaba,o da gazli ya.en kisa zamanda denicem canim harikasin,tskleropuyorumnanaktan
Maden suyu ile denemedim hiç gazozla yapıyorum hiç o yüzden birşey diyemeyeceğim canım sen yine gazozla yap olur mu
libyana ve harika yemekleriopuyorumnanaktan
:kedi:
valla sıcak fırında hamuru mayaladım az oldu tabi poça gibi yaptım genede herkes hayran kaldı usulune göre yapsam yemede yanında yat
çok saol libyimmm
Afiyet olsun senin de ellerine sağlık
gazozlu olarak hiç yapmamıştım. değişik bir tarif kısa en yakın zamanda denerim. ellerine sağlık çok güzel görünüyorler.
Mutlaka deneyin derim opuyorumnanaktan
libyosum ben bu tarifi mercimekli deniycem bakalim nasil olucak...

Mercimekli de enfes olur mehaycık ..
şimdiden kolay gelsin.. kaydirigubbakcemile2

iste libyosum senin gazozlu pogalarin mercimekli versiyonu :))cok guzel oldular arkadaslarla aksam cayla yedik parkta cok begendiler..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…