Poğaçalar Vazgeçilmez Gazozlu Poğaçalarım (Resimli)

canım sana söylemiştim ya diyet bitince yapıcam ve fotoğrafını koyucam diye. eşim benden sabah kahvaltısı için poğaça istedi. aklıma senin tarifin geldi ve yaptım dün akşam. eşim bayıldı delikafadulden ama ben yemedim hiç diyetimi bozamayacağım için. buzluğa kaldırdım, pazar günü 1 tane yemeyi planlıyorum :1ninca: işte sonuç:

Son düzenleme:
bijoux'mm mükemmel gözüküyorlar yarım saat içinde tadına bakmış olacağım o zaman anlarımki görüntüsü kadar tadı da harika diyeceğimden eminim ..a.s.
Libyana senin bizlerle paylaşman çok güzel Teşekkürler opuyorumnanaktan

libyanam iki parca gondersen sabah kahvemle atistrsam olmamiydi neysem is basa dustu en kisa zamanda denemeem lazim zaten ne zamandir pasta borek de yapmadim -tatlicadiarzu- ellerine saglik hamarat arkadaasim benim a.s.:1hug:

Bijoux,çok sevindim canım,şaşırttın benisositososito HANİ diyetin biter de yaparsın diye bekliyorsun sürpriz olduopuyorumnanaktan ellerine emeğine yüreğine sağlık
çok hoş olmuşlar,nasıl güzel kabarmışlar maşallah.
iç harcı ne kullandın yumuşacıklar değil mi
afiyet olsun size

aovv ne güzel bizim yerimize de yersin inşallahkaydirigubbakcemile5
rica ederim can

libyanam iki parca gondersen sabah kahvemle atistrsam olmamiydi neysem is basa dustu en kisa zamanda denemeem lazim zaten ne zamandir pasta borek de yapmadim -tatlicadiarzu- ellerine saglik hamarat arkadaasim benim a.s.:1hug:

ahhh Rosum,kıyamam.Mümkün olsa da her sabah yapıp getirsem:çok üzgünüm:
nasip..
ben sana online ikram ederim inşallah ne yapalım internetin nimetlerinden faydalanmak lazım-tatlicadiarzu-
uygun vaktinde denersin inş.mujx

libyanacım içine peynir-maydanoz koydum sabah kahvaltısında yenileceği için. ama patatesli iç de çok yakışır bence. ben yemediğim için bilmiyorum ama yiyenler puf puf ve tadının süper olduğunu söylüyorlar. tekrardan teşekkürler canım a.s.

Libyana merak etme bitanem sabah kahvaltı etmedim bijioux'm getirdi çok güzel oluyormuş aklıma gelmişken Yine yiyim opuyorumnanaktan

çok değişik bi tarif en önemlisi bayatlamıyormuş
çalışanlar için süper bence..

Zemus çok teşk.haklısınız bilhassa çalışanlar için gerçekten çok uygun.

Lostsun süper görünüyorlar,iştah açıcı.
ellerine sağlık güzelim..
10 puan sana da..
:)

hepiniz harika yapmışsınız..

foto boyutu biraz büyük ,hepten acıktırdı:b

fotonun boyutu için üzgünüm benhala resim eklemeyi öğrenemedim.
10 puan içşn teşekkür ederim.bu puan hemde senin gibi bir ustadan..

AFıYET olsun minelne ciğim..

Lostsun can ben şimdi fotonu küçükltmeye çalışacağım sna da anlatırım.
ellerine sağlık ya ne demek zahmet etmiş nezaket gösterip eklemişsin foto
mujx

çok teşekkürler tarif için a.s.
bende akşama deniycem
misafirlerim gelicek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…