Poğaçalar Vazgeçilmez Gazozlu Poğaçalarım (Resimli)

of offff süper ya böyle şeyler varken rejim yapmak işkence haline dönüşüyor:)kısa zamanda deniycem yapan herkesin ellerine sglık:)

Afiyet olsun canım ben de biraz kısayım diyorum monulerımı kendi selametim açısından lakin olmuyor işte:)

nekadar güzel görünüyo o poğaçalar öyle ellerine sağlık canım...valla tariflerine bakıyorumda becerikli hatunsun vesselam...bir poğaça sever olarak deneyeceğim inş...cokacimcoook

Çok teşekkür ederim,denerseniz yorumları bekleriz:)
iyi akşamlar

canım bugün yaptım çok güzel oldu.. yediğim en güzel poğaçaydı diyebilirim.. okadar yumuşak olduki puf puf böyle... gerçekten tebrik ederim. resim çekmeyi becerebilsem gönderecektim bidakine inşallah...

Çok memnun oldum,beğenmenize..
Ellerinize sağlık,afiyetle yiyin..
fotoğraf da bir daha ki ne inşallah eklersiniz canım
:)

Bugün bu poğaçayı yapıcam,
P.tesi misafirlerim gelecek, eğer çok güzel olursa onlarada yapıcam..Libyana eğer tahmin ettiğim gibi güzel olursa,ne yapayım düşüncesinden kurtaracaksın beni ve sana çok dua edicem..

Kızlar diyetteyim ama misafirlerim geldiğinde yapmak için alddım, güzele benziyor. Ellerinize sağlık..

her zamanki gibi muhteşem görünüyor, bunları deneye deneye kilo almaya başladım, bakalım nereye kadar kaydirigubbakcemile2

Bugün bu poğaçayı yapıcam,
P.tesi misafirlerim gelecek, eğer çok güzel olursa onlarada yapıcam..Libyana eğer tahmin ettiğim gibi güzel olursa,ne yapayım düşüncesinden kurtaracaksın beni ve sana çok dua edicem..
Umuyorum güzel sonuç alırsınız,şimdiye dek fire vermedik hiç çok şükür ama nasipopuyorumnanaktan
İnşallah,dualarınızı her halukarda eksik etmeyina.s.

Kızlar diyetteyim ama misafirlerim geldiğinde yapmak için alddım, güzele benziyor. Ellerinize sağlık..
Afiyet olsun çok teşekkür ederim,inşallah dener ve hoşlanırsınız
her zamanki gibi muhteşem görünüyor, bunları deneye deneye kilo almaya başladım, bakalım nereye kadar kaydirigubbakcemile2

opuyorumnanaktan kaydirigubbakcemile3
Olsun hep beraber genişleyelim büyüyelim işte tucem fena mı-tatlicadiarzu-

bende yaptım çok güzel oldu ama ben bidahaki sefere şekerini biraz daha az koyucam çok çok çok teşekkür ederim libyanacım ellerine sağlık bizimlede paylaştın sağolasın bide benim çok fazla vaktim olmadığı için klasik şekil verdim ama senin yaptığın gibide deniycem işte resmim

bende yaptım çok güzel oldu ama ben bidahaki sefere şekerini biraz daha az koyucam çok çok çok teşekkür ederim libyanacım ellerine sağlık bizimlede paylaştın sağolasın bide benim çok fazla vaktim olmadığı için klasik şekil verdim ama senin yaptığın gibide deniycem işte resmim

Ellerine sağlık,beğenmenize sevindim.
Şeker miktarını tabi ki azaltabilirsiniz yahut tuz miktarını artırabilirsiniz.
Lakin kıvam olarak her zaman garanti inşallah:eek:
yumuşak oldular değil mi?turkbayragi
afiyetle yiyin bizim yerimize de.

pamuk gibi okadar güzel oldular ki ben bunu gazozsus olanını yapıyodum süt ile ama buda yumuşak oldu tekrar teşekküler a.s.

:) oh sevindim.
ben klasik şekilde denemedim hiç,hep katmerli yaptım
bakalım öyle nasıl olacak.
tekrar ellerine sağlık gülüm.

ellerine ve emeğine sağlık. çok leziz görünüyorlar

bu tarif çok pratik geldi. özellikle evde süt veya yoğurt bittiğinde kolaylıkla yapılabilir.. en kısa zamanda deniycem

Lostsun çok sağol can,inşallah yapar memnun kalırsın
yorumlarını tekrar bekleriz
hormetler

X