Poğaçalar Vazgeçilmez Gazozlu Poğaçalarım (Resimli)

liboşum balım eline sağlık
margarin yerine 1 su bardağı sıvı yağ koysak
bir de gazoz yerine soda koysak nasıl olur acaba?ne dersin?

hehe kızlar ben gazozla sodayı nasıl oldu bilmiyorum ama karıştırmışım
ilginç bir tada ulaştımkafamçokkarıştı

zaten yazmışsın canım ,
teşekkürler bu akşam deneyeceğim
kolay gelsin inş güzel olurlar
ellerine sağlık çok leziz görünüyor:lepi:
bende deniyecemcokacimcoook
Şeniz
liboşum balım eline sağlık
margarin yerine 1 su bardağı sıvı yağ koysak
bir de gazoz yerine soda koysak nasıl olur acaba?ne dersin?
Cansın,soda ve sıvıyağ ile denemedim hiç lakin margarinle çok daha mükemmel olacağını biliyorumdelikafadulden
o yüzden orcinal tarif garanti kuşumdelikafadulden

hehe kızlar ben gazozla sodayı nasıl oldu bilmiyorum ama karıştırmışım
ilginç bir tada ulaştımkafamçokkarıştı

aaa
nasıl oldular bu karışımla can
cidden enteresan olmuş:)

poğaçaların tadı da güsel ben içine sosisli karışım üstüne de haşhaş koydum oda hoş bi aroma vermişti tavsiye ederim
libyanacım çok teşekkürler tarif için gerçekten a.s.

Sosisli ile de süper oluyor harikasın cancu:*
ayrıca haşhaş da eminim çok yakışmıştır,güzel fikir..
rica ederim ne demek,seve seve..
ellerine sağlık tekrar

Libi yapar da kötü olur mu hiç? Tarifini denedim arkadaşım ve süper oldu.Uygun bir zamanımda ekleyeceğim inşaallah.Yalnız ikinci yapışımda hamur kabarmadı,acaba ununu mu fazla kaçırdım dersin?

ellerine sağlık hemşom çok güzel görüküyo
aahhhh ahhh gittin libyalara buralarda olaydın
her resim koyduğunda bende kapındaydım test etmek için yanlış anlaşılmasın
ağzısulanmışfatosimellesi

cancum sanada maşallah ellerine sağlıkşekercim şimdi onaylıyorum işte
marifetli hatunsun maş. asker bey yaşadı:)))

Libi yapar da kötü olur mu hiç? Tarifini denedim arkadaşım ve süper oldu.Uygun bir zamanımda ekleyeceğim inşaallah.Yalnız ikinci yapışımda hamur kabarmadı,acaba ununu mu fazla kaçırdım dersin?
Şeniz Afiyet olsun muuunuşum :1hug:
inşaalllah bekleriz fotoları müsait olduğunda..
hım hamur kabarmaması neden olur ki gülüm :sm_confused: belki sıcağı az gelmiştir yahut maya açıkta kalmıştır sen daha bilirsin cansın
gazozu yeni açmıştın değil mi o da önemli?

cancum sanada maşallah ellerine sağlıkşekercim şimdi onaylıyorum işte
marifetli hatunsun maş. asker bey yaşadı:)))

delikafadulden Afiyet olsun rotarlım :roflol:
inşaallah o günler de gelir nasipse..
utandırma hadi hadiii

Libyanacım dün annemi ziyarete gittim,her gidişimde birşey yapar götürürüm bu kez rahatsız olduğum için yapamamıştım.
Anneminde beklentisi olduğuınu görünce içim rahat etmedi.Önce havuçlu kek yaptım sonra hemencik yoğuruverdim senin bu poğaça hamurunu,suyu unutmuşum,şimdi bakınca farkettim.Ama tadı aynıydı.:))))))))
Annem beğendi

:)
AAAAaa susuz maya nasıl tuttu ki mısram yırtmışsın valla Anneciğinin nasibine:)
gazozdan sebep güzel olmuştur
ellerine sağlık tekrar gülüm

libyana geçen hafta günüm vardı senin poğaçalardan yaptım resim eklemeyi bilmediğimden resmini ekleyemedim ama sana teşekkür etmem gerekli ben 29 yaşındayım böyle harika poğaça yemedim şimdiye dek gerçi benimkilerin şekli seninkiler kadar güzel olmadı ama tadı süperrrr.herkes tarifi gitti valla teşekkür ederim gzl tarif için....

Merhabalar Yasminxxx,ellerine sağlık,çok sevindim beğenmenize ..
Ayrıca teşekkür etme nezaketiniz daha çok hoşuma gitti,yorumlar benim için değerli çünkü arkaşlar tarifleri denemeden evvel tüm yorumları okuyup fikir sahibi olmak istiyor..
Deneyip de yorum yazmayan çok arkadaşımız var bu vesile ile onlara sesleniyorum ,lütfen olumlu olumsuz bütün yorum ve deneyimlerimizi paylaşalımŞeniz
alkisalkisalkis

Tekrar afiyet olsun diyelim,tarifleri,bildiklerimizi,yüreğimizi paylaşmak beni çok mutlu ediyor..
sevgiler

Yarın kızımın öğretmeni ve sınıftan anneler kahvaltıya gelecek.Şimdi yapmak için ayaklandım dua edin kızlar güzel olsun.Sabah tekrar fırında ısıtsam sanırım taze taze olur demi?

ellerinize sağlık çok güzel olmuş,size o kadar inandım ki,direk defterime yazdım.keşke gazoz olsaydı hemen yapardım.aslında birazdan poğaça yapıcam,dışarı çıkma imkanım da yok.bir dahaki sefere inşallah.neticeden haberdar ederim.

yapmayacağım artık diyorum ama olmuyorrrr
böle güzel tarifler geldikçe nasıl merak etmem de yapmam yumuşak oluyor bayatlamıyor demek :1shok:
burdan güzel tarifler alıp bende yapıyorum sonra övgüler geliyor kabarıyorum :1closedeyes:
tarifleri veriyorum çevreme herkes sürekli benim tarifleri yapıyor hoşuma gidiyor
ben poğaca pasta pek sevmem sadece övülmek için yapıorum:dilcikar:

Herkese merhaba )

Biliyor musunuz Ebru Şallı da bu tarifi verip duruyor gazetelere, çok sevdiği ve sık sık yaptığı bir tarifmiş, ben önce ondan duymuştum. O yapıyor diye burun kıvırmıştım ama Libyana'nın tarifini sevdim ))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…