Poğaçalar Vazgeçilmez Gazozlu Poğaçalarım (Resimli)

Yazı rengi ve boyutu site ayarlarından dolayı değişmiş hanımlar.
Benimle alakalı değil, bilginize.. :KK54:

En uygun vaktimde el atarım inşAllah.

Poğaçayı deneyen ve beğenen arkadaşlarımın da ellerine / gönüllerine sağlık.

Kalbi sevgilerimle

Son düzenleme:
meyveli gazozlada yapılır mı bu tarif yapılsa poğaçanın tadını bozarmı? Elimde meyveli gazoz var denesem mi ki?

Libyanacım elimde meyveli gazoz var demiştim ya frukonun karışık meyveli gazozu onunla denedim gazozdan mı kaynaklandı bilmiyorum ama benim poğaçalar sert oldu görüntü seninkine benzedi ama yumuşacık değillerdi birdahaki sefere sade gazozla denicem bakalım tarifin içinde sağol

Ben denediimm. Yumuş yumuş olduu, ama ben biraz mayasını fazla katmışım sanırım maya kokusu oldu. Ama yine de ok güzel. Annem bayıldı. :) Hem pratik hem de lezzetli. ::KK66:

tarif için çok çok teşekkürler harika bi lezzet..tereyağımın yumuşamasını beklemedim sıwıyağla yaptım..bidahaki sefere tereyağı ile deniycem eminim daha güzel olucak..çokk mersi :81:

ben de denedim ellerina sağlık libyanacığımmm tariflerini özelliklere takip ediyorum.her seferinde ailesi ne kadar şanslı diyorum valla :KK53:
sanırım bende mayasını çok koydum buzlukta olan yaş 32 gr paket mayadan koymuştum.yada tereyağına alışık olmadığımdan tadı değişik geldi.
bide mutfakla çok sıkı fıkı olmadığımdan hamur yoğururken ununu çok koymuş olabilirim 750 gr filan koydum rahat:KK37:
bi yerde yanlış yaptım ama bilmimm :KK17:
hatamı bulursam tekrar yapacağım ama kararlıyım olacak(ali ağaoğlu gibi:KK1:)

harika görünüyor en kısa zamanda denicem

Son düzenleme:
teşekkurler arkadaşım..
cok guzel oldu
fakat ben anlamadan yagı yarım paket koymuşum ama yumoş gıbı oldu:KK70:
boylede devam ederım bundan boyle ..
supersın..

Off offf süper görünüyor,kokusunu aldım resmen...En kısa zamanda deniycem...Ellerine sağlık.Paylaşım için teşekkürler...

yarın misafirim gelicek denemek istiyorum ama tatlı olmaz mı diye aklıma takıldı...evde çamlıca sade gazoz var onunla yapıcam umarım fazla şekerli gelmez:KK56:

X