Varikosel nedir tedavisi nasıl olur yardımcı olur musunuz

Bide kızlar ovulasyon testiyle hamile kalan çok insan var ama benim tavsiyem yapmayın stresten başka bir şey değil akışına bırakın vücudunuzu takip edin yumurtlama için illa bir sinyal oluyor çünkü test işlerine girdim ben stres yapmıştım daha çok

Adetim bazen 2,3 gün gecikiyor sadece kan tahlilinde bı sorun olsa söyler dimi doktor bilmiyorum ki
Hormonlarında bi problem olsaydı söylerdi. 2-3 günde problem değil o ayki aktifliğinize stresinize göre değişen bişey sonuçta

Ben de aldım yumurtlama testi kullanacağım ay eşim de varikosel olduğunu öğrendim ve o ameliyat olduktan sonra kullanmayı düşünüyordum açıkçası

Ben de aldım yumurtlama testi kullanacağım ay eşim de varikosel olduğunu öğrendim ve o ameliyat olduktan sonra kullanmayı düşünüyordum açıkçası
Valla bi dene o zaman anlarsın beni yada beni çok gerdi bi türlü yumurtlama görmemiştim moralimi çok bozuyordu belki sizde öyle olmaz

Valla bi dene o zaman anlarsın beni yada beni çok gerdi bi türlü yumurtlama görmemiştim moralimi çok bozuyordu belki sizde öyle olmaz
En iyisi bı ay kullanayım ben bakalım nasıl oluyor eğer dediğin gibi stres yapsam bırakırım o zaman

Peki bu amh fsh ne demek burda hep anlatıyorlar anlamıyorum gerçekten
Amh yumurta sayınız oluyor o genel yapılan testler içinde değil. Doktor genelde tedavi başlayacaksa istiyor o testi yada siz isteyebilirsiniz. Fsh da genel testlerde yapılan bi tahlil oda yumurtaları uyaran bi hormon ona bakılmıştır zaten sizin

En iyisi bı ay kullanayım ben bakalım nasıl oluyor eğer dediğin gibi stres yapsam bırakırım o zaman
Dene bakalım bide öyle deneyin bu ay çünkü eşinin durumu vahim değil gebelik oluşabilir morfoloji 2 olduğu için sağlıklı sperm var

Gerçekten bı şey insanın başına gelmeden bilemiyor daha kaç güne kadar bana varikoselin ne olduğunu soyleselerdi ne olduğunu hiç bilmezdim

Gerçekten bı şey insanın başına gelmeden bilemiyor daha kaç güne kadar bana varikoselin ne olduğunu soyleselerdi ne olduğunu hiç bilmezdim
Bende öyleydim çocuk işlerine girince hepsini öğreniyorsun gerçekten ve aslında bu kadar şeyi öğrendiğim için inancım kalmamıştı mucize gibi görüyordum gebeliği imkansızmış gibi. Ama rabbim nasip edecekse ediyor

Adetim bazen 2,3 gün gecikiyor sadece kan tahlilinde bı sorun olsa söyler dimi doktor bilmiyorum ki
Tahlil sonuclarını at bakayım canım 2-3 gün gecikmeden hiçbir sorun cıkmaz bu arada normal

Ya evet ben ovulasyonda asla. Yumurtlama bulamıyorum pcos oldugu icin

Birde gün aşırı ilişki yaşayınca ovulasyon testine gerek kalmıyor zaten

Aynen nasipte varsa olur

Ya evet ben ovulasyonda asla. Yumurtlama bulamıyorum pcos oldugu icin
Boşver hiç uğraşma onlarla bende pcosum ve tamamen daha da gecikiyodum o test yüzünden stres yaptığım için. Akıntı takip et ağrı takip et illa belli oluyor bi şekilde yumurtlama olduğu

Birde gün aşırı ilişki yaşayınca ovulasyon testine gerek kalmıyor zaten
Buda beni çok yoruyordu ona da sabit uyamadım çocuk için yapıyormuş gibi oluyordu eziyete dönmüştü artık o yüzden salın gitsin sağlık problemi olmadığı sürece olacaktır

Boşver hiç uğraşma onlarla bende pcosum ve tamamen daha da gecikiyodum o test yüzünden stres yaptığım için. Akıntı takip et ağrı takip et illa belli oluyor bi şekilde yumurtlama olduğu
Zaten yumurtlama olacagı zaman daha ıslak hissediyorum vajinayı böyle icimde ıslak ıslak biseyler var oluyor sanki birde biz gün aşırı bazende her gun ilişkiye giriyoruz o yuzden gerek kalmıyor

Buda beni çok yoruyordu ona da sabit uyamadım çocuk için yapıyormuş gibi oluyordu eziyete dönmüştü artık o yüzden salın gitsin sağlık problemi olmadığı sürece olacaktır
Kız yok ben sıkıldım esim istiyor hep hahahah cocuk icin falan değil yani zevk icin hergun hergun yoruldum duş almaktan

Kız yok ben sıkıldım esim istiyor hep hahahah cocuk icin falan değil yani zevk icin hergun hergun yoruldum duş almaktan
Benimde bu şekildeydi eşimin yaşı da 23 aklı fikri bu konuda hala daha aynı beni yoruyo ya ben pek ilişki kadını değilim kaçıyorum

Benimde bu şekildeydi eşimin yaşı da 23 aklı fikri bu konuda hala daha aynı beni yoruyo ya ben pek ilişki kadını değilim kaçıyorum
Benim esim 26 yasında valla ben hayatımda bu kadar azgın erkek görmedim maşallah diyelim hahahah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…