Varikosel nedir tedavisi nasıl olur yardımcı olur musunuz

Sknodk

Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2023
280
55
20
Selamün aleyküm arkadaşlar eşim 10 gün önce sperm testi verdi ve doktor ameliyat olması gerektiğini ve sol kasığın da varikosel olduğunu söyledi varikosel hakkın da bilgisi olan var mı ameliyattan sonra kaçıncı ayda gebelik oluştu rica etsem anlatır mısınız?

Canım merhaba varikosel kac mm çıktı benim eşimdede varikosel cıktı usg de doktor sperm testi istedi sonucuna göre ameliyat olabilir dedi ve şöyle birşey var varikoseli olupta hamile kalanda bir cok insan var varikosel ameliyatından sonra bazıları 3 ay icinde bazıları 1-2 sene icinde kalabiliyor değişiyor yani

Ben bir yıl içinde hiç gebelik elde edemedim ve yeni öğrendik eşimde varikosel olduğunu

Bende 1 yıl icinde gebelik elde edemedim varikoseli kaç mm çıktı

Bende 1 yıl icinde gebelik elde edemedim varikoseli kaç mm çıktı
Benim eşime kesinlikle ameliyat olmalısın dedi ilaç bile vermedi bu yıl ameliyat olursan 0/0 60 iyileşme olur dedi eşim Kasım da ameliyat olacak kaç mm çıktığını bilmiyorum

Benim eşime kesinlikle ameliyat olmalısın dedi ilaç bile vermedi bu yıl ameliyat olursan 0/0 60 iyileşme olur dedi eşim Kasım da ameliyat olacak kaç mm çıktığını bilmiyorum
O zaman sperm testi kötü cıkmıs cunku bize dr sperm testi iyi cıkarsa gerek kalmaz dedi

Merhaba benim eşimde de varikosel vardı çift taraflı olduğu için hemen ameliyata alındı 3 ay oldu ameliyat olalı.. Biz de bekliyoruz belki bi bebiş bize sürpriz yapar diye.. Normalde gidip test vermemiz gerekiyor ama sanırım olumsuz etkilenmemek için ağırdan alıyoruz. Bakalım neler olacak

Ameliyattan sonra eşiniz ilaç kullandı mi peki

Benim eşimde sol tarafta var ve ameliyat olması gerektiğini söyledi doktor ilaç dahi vermedi siz ne zamandan beri bebiş istiyorsunuz

Morfoloji çok düşük sperm sayısıda çok düşük yani kesinlikle ameliyat olması lazım canım kesin olsun esin cunku morfolojiyi ancak ameliyat yükseltebilir morjlloji spermin şekli boyutu vs anlamına geliyor düşüklüğü şekilsizlik egrilik yamukluk gibi şeyler internete yaz sperm morfoloji diye görsellerde göreceksin ne anlatmak istedigimi ve birde sabah aksam ac karnına keçiboynuzu özü yedir eşine

Canım gidin test verin sonucunda yükselme olmuştur eminim

Ameliyattan sonra eşiniz ilaç kullandı mi peki

Keci boynuzu özünü nerde bulabilirim canım

Aktarda bulabilirsin trendyolda falanda var

İnşallah canım dediğin gibi olur ameliyattan sonra bizde bebisimizi kucağımıza alırız çok saol bu arada Allah gönlüne göre versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…