Varikosel nedir tedavisi nasıl olur yardımcı olur musunuz

Kız siz benden de gençsiniz ama bu işler yaşa bakmaz olgunluğa bakar ve problemler ne kadar erken fark edilirse o kadar iyi
evet öyle valla ben hep erken anne olmak istiyordum birde anaokulu öğretmeniyim o yuzden çocuklara aşırı düşkünlüğüm var inşallah hayırlısıyla Allah'ın izniyle hayırlı sağlıklı evlatlarımız olur yaa

Aynı benim kafamdasın sende benim de hayalim hep çocuklarımla birlikte büyümek olmuştu

Aynen bende yaşımız daha gençken sorunun ne olduğunu bulmak için çabalıyorum
Sizin bir probleminiz var mı peki? Ama gerçekten eşinizin süresinden gelinmeyecek bir problemi yok rahat olun ameliyat ve takviyeyle olur her şey ki şuan olmaz diye de bir şey yok şuanda da olabilir sperm var sonuçta sayı önemli değil. 1 taneye ihtiyacımız var

Ben de bı sene zarfında iki üç doktora gittim rahim de sorun yoktu yumurtalıkta sorun yoktu hatta son doktorum adetin 3.gunu gel dedi gittim ve bı sorunun olmadığını söyledi ve gelecek hafta rahim filmi gectirelim dedi bende etrafimdan duyduklarımdan korktuğum için cektirmedim tabi o zaman eşimde varikosel olduğunu bilmiyordum sorunun bende olduğunu düşünüyordum ben

Her şey vakti saatine esirdir problemi bulup çözüp beklemek gerekiyor bence. Kendimde inandım buna hiç beklemediğim doğru düzgün ilişki olmadığı ay nasip oldu şok olmuştum

Canım sen suan hamile misin
Her şey vakti saatine esirdir problemi bulup çözüp beklemek gerekiyor bence. Kendimde inandım buna hiç beklemediğim doğru düzgün ilişki olmadığı ay nasip oldu şok olmuştum

Hormonlarda sıkıntı yoksa düzenli adet görüyorsanız sizin bir probleminiz yoktur sanmıyorum. Rahim filmini de çektirin de kafanız rahat olsun iyice

Hormonlarda sıkıntı yoksa düzenli adet görüyorsanız sizin bir probleminiz yoktur sanmıyorum. Rahim filmini de çektirin de kafanız rahat olsun iyice
Adetim bazen 2,3 gün gecikiyor sadece kan tahlilinde bı sorun olsa söyler dimi doktor bilmiyorum ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…