Varikosel nedir tedavisi nasıl olur yardımcı olur musunuz

Sperm sayısınin düşüklüğnü bilmek için nereye bakmak gerekiyor tam olarak

Canım sizin sonuclar sıkıntılı doktor ameliyat günü verdimi eşin kesin ameliyat olsun öyle pekmezle takviyeyle düzelecek iş değil birde sperm testi aynı gun icinde sonucu cıkıyormu
Evet aynı gün çıkıyor eşim Kasım ayında ameliyat olacak Allah'ın izniyle ameliyattan sonra keçi boynuzu özünü yedirsem olur mu

Evet aynı gün çıkıyor eşim Kasım ayında ameliyat olacak Allah'ın izniyle ameliyattan sonra keçi boynuzu özünü yedirsem olur mu
Şimdiden yedirmeye başla devlette mi olacaksınızz ameliyat

Bu arada toplam sayı yazıyor ya 54 yazıyor 54 milyonsa normal yanına milyon yazmamıslar ya ondan düsük dedim ben ama düsük olsa altını çizerdi o zaman onu milyon olarak hesapladılar normal yani canım

Eşim geçen sene Eylül 30da ameliyat oldu. Morfoloji 0 sperm sayısı 7milyondu. Sol varikosel ameliyatı oldu. Haziran ayında gebe kaldım 9 ay sonra gebelik oluştu bizde. Ama benim de pcosum var belki öncesinde de olabilirdi bilemiyorum. Ameliyat ve ilaç tedavisiyle düzelmeyecek bir problem değil varikosel

Şimdi gebe misiniz

Gerçekten çok sevdim inşallah kazasız belasız kucağına alırsın yavrunu peki ameliyatan sonra nasıl bı yol izlediniz ne yaptınız
Şimdi şöyle doktor ilaç tedavisi başladı bi ilaç vardı özel onu alıyorduk. 3 ayda bir test dedi. Biz bi kere test verdik sayı 10 milyona morfoloji de 2 olmuştu galiba. Sağlıklı ileri hızlı hareketli sperm sayısı da 0 dan yüzde 20 lere çıkmıştı tam oran hatırlamıyorum. Bence ameliyat olsun eşiniz ve pekmez vs yerine doktorunuzun verdiği takviyeyi kullansın. Çünkü bazen o yararlı sandığımız besinler ters etki yapabiliyor o yüzden her şeyi kullanmanızı önermem. Mesela benim eşime keçi boynuzu kürü asla yaramamıştı ereksiyonu bitiriyodu tam tersi etkisi olmuştu. Ameliyat olsun ve doktorun verdiği şeyleri kullansın inşallah nasip olur o zaman. Gördüm çok kötü değil değerleri 9 milyon sperm ve morfoloji 2 gayet iyi ilk baş için. Sonucunuz bizimkinden iyi en azından

Sen hsg çektirdin mi yoksa tek sorun varikosel miydi saol canım bizde doktor kontrolünde ilerliyelim o zaman

Sen hsg çektirdin mi yoksa tek sorun varikosel miydi saol canım bizde doktor kontrolünde ilerliyelim o zaman
Martın başında da hsg çekildim çünkü bi ona bakılmamıştı doktor bakalım demişti benim de aklımda başka bişey kalmasın diye çekilmiştim. Ve tedavi görmedik sadece eşim ilaç kullandı işte. Pcos olduğum halde Kendiliğinden gebe kaldım çok şükür

İnşallah ameliyattan sonra hiç bir şeye gerek kalmadan bende doğal yoldan hamile kalırım Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah

İnşallah ameliyattan sonra hiç bir şeye gerek kalmadan bende doğal yoldan hamile kalırım Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah
Amiiin inşallah nasibi varsa sizi bulacaktır ama tedaviyi aksatmayın

Bana da doktorum hsg cektirmemi istedi ama ben korktuğum için cektirmedim ama eşim ameliyat olduktan sonra hayirlisiyla bende cektirecem

Devlette mi yoksa özelde mi ameliyat oldunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…