Var mısın Yok musun ön görüşmeye çağırdı

evet 3 eleme oluyor. en son acunla görüşülüyormuş..
güleryüzlü ol. çok abartmadan dramatik bir hikayen olsun..
benim kuzenim 3 gçrüşmeye kadar gitti..
daha sonra parayı ne yapıcan diye sorunca hiiç ihtiyacım yok tatile giderim demiş sarsakkaydirigubbakcemile3 bir daha çağırmadılar haliyle

çekime katılmazsan seçilme şansını düşürürsün. çünkü kamerada nasıl göründüğünü görmek istiyorla
beni 2. kez çağırdılar ama çok saçma bir saatteydi gitmedim bir daha o kadar yolu..

çekime kal derlerse kalırım elbet ama o saate gelenleri gönderiyorlarmış tekrar

valla iyi öğren canım... gideceğin yer çok sapa bir yer.. en azından benim için öyle..
mümkünse aracı olan bir yakınınla git..

ben gitmiştim Derya hemen anlatayım...

3er yarışmacıyı bir odaya alıyorlar, 2 kişi var karşımızda... İşte kimle yaşıyorsun, ne iş yapıyorsun, nerelisin , yarışmayı ne zamandır izliyorsun, hangi yarışmacıyı seviyorsun diyorlar...
Toplam 5 dk sürüyor görüşme ama mülakata alanlar çok kasıntı tipler.
En sonda peki arkadaşlar teşekkür ederiz, kabul edilirseniz 15 gün içinde aranırsınız edilmezseniz güle güle diyorlar. :)

valla iyi öğren canım... gideceğin yer çok sapa bir yer.. en azından benim için öyle..
mümkünse aracı olan bir yakınınla git..

Canım eşim götürecek arabamız var çok şükür
ben biliyorum orayı
daha önce izleyici olarak gitmiştim
çok ama çok sapa bir yer

e o zaman problem yok..çekime de kal.. ama stüdyoya girerken biraz cevval ol ve ön sıralara otur.. kuzenim öyle demişti..
o en öndeydi..

ben gitmiştim Derya hemen anlatayım...

3er yarışmacıyı bir odaya alıyorlar, 2 kişi var karşımızda... İşte kimle yaşıyorsun, ne iş yapıyorsun, nerelisin , yarışmayı ne zamandır izliyorsun, hangi yarışmacıyı seviyorsun diyorlar...
Toplam 5 dk sürüyor görüşme ama mülakata alanlar çok kasıntı tipler.
En sonda peki arkadaşlar teşekkür ederiz, kabul edilirseniz 15 gün içinde aranırsınız edilmezseniz güle güle diyorlar. :)

Anladımmmma.s.

Bol şanslar birtanem a.s.
Yine burada bir arkadaş mülakatlara katılmıştı..
Belirli bir süre seyirci olarak çağrılıyormuşsun,yüzün kameraya yakışıyormu ona bakıyorlarmış.

Bol şanslar birtanem a.s.
Yine burada bir arkadaş mülakatlara katılmıştı..
Belirli bir süre seyirci olarak çağrılıyormuşsun,yüzün kameraya yakışıyormu ona bakıyorlarmış.

Çok saol ablammm

İnşallah beğenirler tipimikaydirigubbakcemile3

canım çok sevindim heyecan yapma bide sorulara mantıklı cevap ver ilgi çeken bir yarışmacı olacağın modeli çiz

benim 3 yakınım gitti ama ikinci mulakata çağrılmadılar hayat hikayen çok önemli etkileyici bir öykün olmalı dualarımız seninle

benim 3 yakınım gitti ama ikinci mulakata çağrılmadılar hayat hikayen çok önemli etkileyici bir öykün olmalı dualarımız seninle

hmm var öyle bir öyküm aslında
benim eşimle tanışma olayım çok ilginç
kitaba alalım film yapalım mı diyenler bile oldu belki
dikkat çeker diyorum
Aşk hikayelerimiz bölümüne yazarım bir ara hep diyorum ama eriniyorum yaa
Neyse anlatırım bir ara hikayemizi
:asigim::asigim::asigim:

hmm var öyle bir öyküm aslında
benim eşimle tanışma olayım çok ilginç
kitaba alalım film yapalım mı diyenler bile oldu belki
dikkat çeker diyorum
Aşk hikayelerimiz bölümüne yazarım bir ara hep diyorum ama eriniyorum yaa
Neyse anlatırım bir ara hikayemizi
:asigim::asigim::asigim:

aslında bende evlilik hikayeni hep merak etmişimdir küçük yaşta evlendinya bi türlü soramadım neyse yakında öğrenicez inş:asigim:

X