Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

sagol ablacım zorda olsa yaptım

canım yendıkten sonra yapmamız gereken ılk sey alttan muayene olup korkuyu yenmek
ben solugu dırek doktorda aldım bı kackere alttan muayene oldugum ıcın sımdı hıc korkum yok
normal dogum ıcın delı gıbı dua edıyorum kı catal gorudgum an mıdem bulanır korkardım
once bu korkuna bı odaklan canım hamıle kalınca cok zor doktorumun vajılı hastaları var bırı alttan muayene yaptırmadıgı ıcın ne yapsa etse catı muayenesı olamadı
sezeryan yaptılar mecburen . ınsallah hamıle kalıcaksın suan ezanlar okunuyor Rabbımden canla ıstıyorum
tum ısteyenlere versın İnşallah .. ama oncesı muayene korkunu yenmen ınankı cok ıyı olcak hamılelkte bu korkuyu yasamıcaksın

canım cok sevındım tebrık ederım gozun aydınn saglıkla al kucagına ınsallah

bundan 6 sene kadar önce kuzenim hamileydi,bekardım o zamanlar,şakadan dedim ki şişko nasılsın hani derler ya karnı burnunda hamile kadınlara ;bana dediği laf aynen şuydu ' sen de olabilsene ' o zaman o kadar çok zoruma gitmiştiki o lafı,şimdi zamanı geldi inşallah tez zamanda Rabbim bana ve tüm isteyenlere hayırlısıyla nasip eder tez zamanda..

cok ayıp etmıs kuzenınız cok cırkın
RABBIM tez vakıtte kucagınıza almayı nasıp etsın ınsallahhhhh

çok saol tatlım bizlere ezanlar okunurken dua ettiğin için çok iyisin..inş sorunsuz bi hamilelik süreci ve sorunsuz bir doğum atlatırsın...

çok çok haklısın...gidip muayene olmam lazım daha bugün eşim dedi gidelim beraber bende olayım sende ol muayene..sonuçta bebek olacaksa ikimizin bebeği gidip ikimizde muayene olalım..illaki bi sıkıntımız sorunumuz var diye değil..herkes bebek düşünmeden önce eşler gitsin muayene olsun diyr bu doğal bişey korkmana gerek yok dedi eşim...saolsun destek bana Allah razı olsun ondan ve bana yardım eden herkesten...
alttan muayene zor geliyor inan çoktan giderdim doktora...aslından vajiyi yendikten sonra oradaki arkadaşlar sölediler git muayene ol baktır kendine ama yapamadım maalesef...
şuan regliyim bi cesaret verse yüce mevle bana da haftaya gidebilsem doktora...
tatlım çok çok saol..

Evet yaa bendee cokkkk korkuyorum ama gitmeliyizz bi sekilde benim esimde dio bi git gidelimm baktiralim bi sorun varmi yoksa hamilelik oncesi eksiklerimizi kapatalim sen korkunu yen dio ama ben kan aldirmaktan bilee cok korkuyrum yarin regl bitiyo 2gun egz yapip iyce alistirayim vajimi sonra gidiyim bi diyorum inss cesaretimi toplarim...

canım annemden hep bunu bıldım gördüm
kendınden daha zırdakı daha aşağıda olanı görüp halıne sukretmek asla yukarı bakıp ımrenmemek
bak mesela sen es konusunda benden kat ve kat sanslısın
esım benımle gelmedı ben tek gıttım muayeneye ve korktum annemı aradım
o herseyı bılyordu muayeneye bıle onunla gırdım bana destek olsun dıye
senın esın ne guzel ıkımzde gıdelım gereklı tetkıtlerı yaptıralım dıyor
ınsallah her daım yardımcın olucak bazı seylere kafayı hıc yorma takma akısına bırak gıt muayeneye doktora korkunu anlat
ıyı bırı ıse ınankı muayeneyı anlamıcaksın bıle ve vajıyı yenmıs kadar sevınceksın
ve bu korkun yuzunden sakın uzulme ıkı dogum yapmıs ablam bırı sezeryan oldu ve dusukte yasadı buna rağmen muayeneden korkuyor
benım guvenıme sasıyor :) darısı basına

hamile arkadaşları tebrik ediyorum çok uzun süredir giremiyorum.Babam şehir dışına gezmeye gitmişti orada kalp krizi geçirdi uzun süredir yogun bakımda bende sürekli hastanedeyim kızımı görmek için memlekete gelip geri gidiyorum yakında ameliyat olcak dualarınızı bekliyorum dolayısıyla çocuk planlarını şu anda erteledim..............

geçmiş olsun canım Allah acil şifalar versinn

tatlım mübarek cumanın yüzü suyu hürmetine rabbim şifa versin babana....Geçmiş olsun çok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…