Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrr hamileyimmmmmmmm test pozitif çıktı

canımmm hayırlı olsun Allah sağlıklı shhatlı hayırlı bir evlat nasip eylesin kolayca kucagına aldırsın buradakı tum hamılelerımızı....

coks evıdnım beklıyordum bende yenı bır gelısme

hadı kızlar dıgerlerıde gelınn artık topik sessizleşti

cnm haklısın çok kafaya takıyorm...gelde düşünme..herkes senin gibi diyor düşünme takma felan ama insanın elinde olmuyo maalesef bazı şeyler..

ben görev gibi yapıyrm acaba ondan mı olmuyo diye düşünüyrm..

evt sen hamile kaldın böle..ona bakarsan vajiyi yenme aşamasında da kalanlar oldu..tam yenemeden bebek sahibi olanalrda var..

bunlaarın hepsini biliyorum tatlım...

ben şu son iki denememde evet çok kafaya taktım..son denemede hasta oldum verimszdi yani..

aslında doktora gitmek istiyorm gebelik öncesi testler felan var..fakat ben alt muayeneden korkuyrm...gidrim yapamam oralarda rezil oluru felan

neyse ya Allah Ol deyince olur diyorm artık....nasip kısmet....

Allahtan hayirlisi üzülme ya belkide çok takiyosundur kafaya.. Bak snowflaken arkadasimizda kaç ay boyunca denedi denemedigi sey kalmadi en sonunda pes etti düsünmemeye çalisti ve o ay hamile kaldi .. Biraz sertbest birak

insan takıyo maalesef düşünmemeye çalış diyorlr ama düşünüyor elinde olmuyor...bu ay rahatım şükür...Allah Ol dediğinde inş olacak...

Allah herkese versin tez zamanda tüm bekleyenlerin yüzünü güldürsün.....

Canmm hayirli zamanda nasip edecek rabbim ins.moral bozma.sen ne kadarlik evlisin vajiyi yeneli ne kadar oluyo

Canmm hayirli zamanda nasip edecek rabbim ins.moral bozma.sen ne kadarlik evlisin vajiyi yeneli ne kadar oluyo

evt cnm bende öle düşünüyorum..her şeyin vakti ve saati var biliyorum..cnm ben 3 yıllık evliyim..

bu siteyi bu haziran keşfettim ve 30 haziran da üye oldum...14 yada 16 temmuz tam hatırlamıyorm çok değerli arkadaşlar sayesinde bu dertten kurtuldum.

allah hepsinden razı olsun onlar olmasaydı hala uğraşıyodum ben bu dertle...

3 yıllık evli olunca zaten bebek istiyodm bu dertle uğraşırken de insanlar neden çocukları olmuyo diye konuşur oldu diycn boşver ne duyuyosn..evet haklısın kimseye kulak astığım yok ben neler yaşadım da bebek aşamasına kadar geldm

bir ben bi de ancak bunu yaşayanlar anlayabilir...ama zaten çok istiyorm bi de böle şeyler olunca çok sinirleniyorm üzülüyorm..üstüne tuz biber oluyo anlaycn yoksa kim ne derse desin...

böle cnm...inş tez zamanda gelir bebişler...sen nekadrlık evlin ne zamn yendin?

kızlar beni tebrik eden herkese çoookkkkkkkkkkkk teşekkürlerrrrrrrrrrr rabbim hepininize nasip etsin.........çok mutluyummmmmmmmmmmmmm kızlarrrrrrrrrrrrrr şu hamilelik takvimini yapamıyom yardımcı olun yaaaaa

cok teşekkür ederim bu takvim konusunda yardımcı olurmusun

Canım elbette yardımcı olurum.

Sağ üstte kullanıcı kontrol paneli tıkla,
Sol yanda, ayarlarım bölümünün altında düzenle kısmına tıkla,
Kişisel bilgiler bölümünde, bebeğinizin tahmini doğum tarihi çıkıyor, oraya ilk adet döneminin tarihine göre muhtemel doğum tarihini gir (eğer muhtemel doğum tarihini bilmiyorsan hemen altında "doğum tarihi hesaplama" aracını kullanabilirsin...

İNŞALLAH ANLATABİLMİŞİMDİR

kızlar 29 eylülde regl oldum 28 günde bir,yumurtlama dönemim şimdilerde ama tam kestiremiyorum çalışmalara hangi günden başlayacağımı,bana yardımcı olur musunuz?

canimmm rabbim yardimcimiz olsun..seni okdar iyi anliyorum ki ne kadar milletin.dedigi umrumda deil desektee olmuyo ve insanlarr cok acimasiz konusabiliyorlar...ben 1.5yillik evliyim ama bende cook istiyorm saglikli bi bebek..Rabbimm once daha uzun yillarr bebek hasreti cekenlere sanaa sonra bana nasip etsin ins...

kızlar 29 eylülde regl oldum 28 günde bir,yumurtlama dönemim şimdilerde ama tam kestiremiyorum çalışmalara hangi günden başlayacağımı,bana yardımcı olur musunuz?

9 ile 13. günler altin günler olmali 28 günlük siklusta. kolay gelsin

internetten ovulatıon calendar diye yumurtlama günlerini gösteren takvim var onu indir.regli btiminden sonraki hafta 1gün var 1 yok ilişkiye girmiştik.ilşkiden sonra kalma ayaklarını havaya kaldır banyonu sabah yap canımmm

9 ile 13. günler altin günler olmali 28 günlük siklusta. kolay gelsin

teşekkürler kızlar inşallah Allah hepimizin gönlüne göre verir,bugün deneme yaptık ama banyomu da yaptım malesef,rahat edemedim sabaha kadar

kızlar bende gecen sene yendim vajinusmus kabusunu ,doktor tedavisiyle.sonrasında hemen hamile kaldım.ilki dış gebelikti.sonrasında yine hamile kaldım 3 ay öncede normal doğum yaptım.vajinusmusu yenen herseyi yapar:) internetten beklenen adet tarihinizi hesaplayın.diyelim beklenen adetiniz 24 ekim.14 gün geriye cekin.10 ekim yumurtanın catladığı gün kabul ediliyor ama 5 gün cok önemli.8-9-10-11-12 ekim gibi.o günleri ziyan etmeyin.rabbim yardımcınız olsun.kimselere hevesli bıraktırmasın.size kısır gözüyle bakanların gözleri inanamasın göbüşünüze inşallah.millet bilmiyoki zamanında ne dertle uğrastığımızı.

''size kısır gözüyle bakanların gözleri inanamasın göbüşünüze inşallah ''sözünü çok beğendim....ne kadar güzel söledin bilmiyolarki zamanında nelerle uğraştık

Allah çocuklarını sana bağışlasın....güzel bilgilerin için saol...dediklerin çok doğrul...Allah herkese versin inş....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…