Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

canım annemden hep bunu bıldım gördüm
kendınden daha zırdakı daha aşağıda olanı görüp halıne sukretmek asla yukarı bakıp ımrenmemek
bak mesela sen es konusunda benden kat ve kat sanslısın
esım benımle gelmedı ben tek gıttım muayeneye ve korktum annemı aradım
o herseyı bılyordu muayeneye bıle onunla gırdım bana destek olsun dıye
senın esın ne guzel ıkımzde gıdelım gereklı tetkıtlerı yaptıralım dıyor
ınsallah her daım yardımcın olucak bazı seylere kafayı hıc yorma takma akısına bırak gıt muayeneye doktora korkunu anlat
ıyı bırı ıse ınankı muayeneyı anlamıcaksın bıle ve vajıyı yenmıs kadar sevınceksın
ve bu korkun yuzunden sakın uzulme ıkı dogum yapmıs ablam bırı sezeryan oldu ve dusukte yasadı buna rağmen muayeneden korkuyor
benım guvenıme sasıyor :) darısı basına:KK19:

evt haklısın herkesin bi sorunu var bazılarının eşleri anlayışsız bazıları korkuyo bazıları bazıları...dört dörtlük değil hiçbirşey...inş tatlım gidecm regl bi bitsin...
evt aferin sana gittin muayeneni oldun heyttt be...darısı başıma...

Evet yaa bendee cokkkk korkuyorum ama gitmeliyizz bi sekilde :KK43: benim esimde dio bi git gidelimm baktiralim bi sorun varmi yoksa hamilelik oncesi eksiklerimizi kapatalim sen korkunu yen dio ama ben kan aldirmaktan bilee cok korkuyrum yarin regl bitiyo 2gun egz yapip iyce alistirayim vajimi sonra gidiyim bi diyorum inss cesaretimi toplarim... :KK31:

evt aynıyız maalesef...sendeki bütün durumlar bende de mevcut..
cesaretimi bir toplayıp gitsem çok güzel olacak
içim rahatlayacak...gereken tahliller varmış gebelik öncesi onları da yaptırsam,
hiç olmazsa bişey olmadığını bilmek içimi rahatlatır dimi...

kızlar mrb dün yazmıştım size vajinusmusu atlatıp normal doğum yaptığımı 43 ile hamile kaldım çiroz bişeydim 3 kilo doğdu kuzum..ben öyle basit bi vakada değildim düşünün vajinama aynayla bile bakamıyordum o derece ilerideydi.alttan muayeneden cekinmeyin inanın hiçbişey hissedilmiyor.siz vajinusmusu yenmiş kahramanlarsınız.bunu unutmayın önünüze cıkan hersey bundan sonra size vız gelmeli doğum bile..her yazılanı okuyup korkmayın.ben dış gebelik gecirmiştim mecburen alttan bakılacaktı bi hasar kaldımı diye o muayene koltuğuna uzandığımda doktoruma söyledim yasadığım sıkıntıyı ,egzersizler sırasında öğrendiğim nefes işlemi rahatlatacaktı beni biliyordum.derin derin nefes almak istiyorum dedim ,doktorum nasıl rahat hissedeceksen öyle davran dedi.bilhassa daha özen gösterdi daha hassas davrandı bana..hiçbir doktor hamile kalınca bile zırt pırt alttan muayene etmez.kaldıki siz gebelik isteği için gideceksiniz alttan bakmaz bile..annelik müthiş bişey resmen mucize.vajinusmusu niye yendiniz bi düşünün bebeğinize kavusmak için o halde hiçbişeyden korkmayın cünkü sonu mükemmel rabbim hepinize yasatsın kızlar..

kızlar nasılsınızzzz? hıc hamıs kalan yokmu yaa ben grıp oldummm oluyorum resmen. :2: benım buay hıc umıdım yokk yumurtlama gunlerımı takıp etmedım daha dogrusu o gunlerde yapmadıkk zaten kafaya takmamaya karar vermıstımm ılla yumurtlama gunlerımızdemı hamıle kalıcaz bız yaa :KK31:

kızlar mrb dün yazmıştım size vajinusmusu atlatıp normal doğum yaptığımı 43 ile hamile kaldım çiroz bişeydim 3 kilo doğdu kuzum..ben öyle basit bi vakada değildim düşünün vajinama aynayla bile bakamıyordum o derece ilerideydi.alttan muayeneden cekinmeyin inanın hiçbişey hissedilmiyor.siz vajinusmusu yenmiş kahramanlarsınız.bunu unutmayın önünüze cıkan hersey bundan sonra size vız gelmeli doğum bile..her yazılanı okuyup korkmayın.ben dış gebelik gecirmiştim mecburen alttan bakılacaktı bi hasar kaldımı diye o muayene koltuğuna uzandığımda doktoruma söyledim yasadığım sıkıntıyı ,egzersizler sırasında öğrendiğim nefes işlemi rahatlatacaktı beni biliyordum.derin derin nefes almak istiyorum dedim ,doktorum nasıl rahat hissedeceksen öyle davran dedi.bilhassa daha özen gösterdi daha hassas davrandı bana..hiçbir doktor hamile kalınca bile zırt pırt alttan muayene etmez.kaldıki siz gebelik isteği için gideceksiniz alttan bakmaz bile..annelik müthiş bişey resmen mucize.vajinusmusu niye yendiniz bi düşünün bebeğinize kavusmak için o halde hiçbişeyden korkmayın cünkü sonu mükemmel rabbim hepinize yasatsın kızlar..
rabbim cocuklarini sana bagislasin...saglikli omurler nasip etsin.ne guzel bi duygudur anne olmakk inan ben bazen muzik dinlerken hayal ediyorum nasl bi hamile olurum nasl anne olurum die direkk gozlerimm doluyoo hayali bile guzell gercegini dusunemiyorm.ins en kisa surede muayeneye gidicmm.Rabbimmm hepimize nasip eder ins...:emir_bebek:

hamile arkadaşları tebrik ediyorum çok uzun süredir giremiyorum.Babam şehir dışına gezmeye gitmişti orada kalp krizi geçirdi uzun süredir yogun bakımda bende sürekli hastanedeyim kızımı görmek için memlekete gelip geri gidiyorum yakında ameliyat olcak dualarınızı bekliyorum dolayısıyla çocuk planlarını şu anda erteledim..............

Canim çok üzüldüm, çok geçmis olsun Allah acil sifalar versin Ins

adet oldum mutsuzum umutsuzum yeni bat 15 kasım

bende mi hasta oluyorum ne üşüyorum cok fena vucudumda ateslı :2::2::2: krnımda ağrıyor :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

hamile misin yoksa :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: ben çok gecikmeli okuyorum, öteki topiğe dalınca buraya vakit ayıramıyorum. ancak gördüm yazdığını. dilerim grip falan olmamışsındır :)))

kzlr benim kırmızılar dün itibariyle tekrar geldiler....:KK43:((((

yeni bat:4 kasım:KK43:(((

ben atlatamadım galiba hala ödevmiş gibi yapıyorum...ondan mı acaba olmuyo bebeğim...

4. deneme artık moral sıfır:KK43:(((((

amacın sadece bebek yapmak, o yüzden olmuyor bebeğin. ne zaman bu fikri terkedersen o zaman olacak...

hamile arkadaşları tebrik ediyorum çok uzun süredir giremiyorum.Babam şehir dışına gezmeye gitmişti orada kalp krizi geçirdi uzun süredir yogun bakımda bende sürekli hastanedeyim kızımı görmek için memlekete gelip geri gidiyorum yakında ameliyat olcak dualarınızı bekliyorum dolayısıyla çocuk planlarını şu anda erteledim..............

rabit geçmiş olsun, acil şifalar diliyorum.

maşallah bebeğine de sana da :nazar::nazar::nazar: normal doğum yapman ayrıca harika, ben de eğer hamile kalırsam hep normal doğum istiyorum. bu topiğe daha sık gel, deneyimlerine ihtiyaç var. dediğin gibi vajinismusu yenen her şeyi yapar, kesinlikle sana katılıyorum :KK9::KK9::KK9::KK9:

Msllh size:nazar::nazar: Allah bebeginize sizlere hayirli uzun ömürler versin.. InsAllah bizlerede nasip olur bu mucize :)

X