Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

Evet canm, sanirim iki hafta erken hesapliyorlar :) SOn adetin ilk gününden itibaren :) halbuki yumurtlama olana kadar zaten bi 2 hafta geçiyo..
Uzan canim dinlen.. Bizede haber ver olurmu :) öpyrm

yatıyorum hala canım ama daha ıyıyım yanma hıssı yenı yenı gectı uyumak ıstıyorum sadece:)

kızlar adate 1hafta kala kanda gebelik belli oluyomu yarına bi kaç testim varda

canım yumurtlama donemı ılıskıye gırdıysen bellı olur kan testınden kesınlıkle sonuc cıkar ..

canım ben 22 agustos sonrası calısmaya basladım sat 8 agustos arada 2 hafta var
sonra cocuk gelısmedı dıyorlar yada onların hesabına gore mayıs ıkıncı hafta dogum bana gore hazıran bası
dogum olmuyor dıye mayısta hemen sezeryan yapıyorlar
yengem de cocuk bır kac gun gerıde gelısımı dıyorlar mesela oysa kendı hesabına gore normal
ne bılım kafam karıstı işte:)

canımmmm nice yıllara herşey gönlünce olsun:119:

doğum günün kutlu olsun kuzum,sevdiklerinle birlikte nice mutlu yıllara...

elvancım doğum günün kutlu olsun her şey gönlünce olsun..

doğum günün kutlu olsun nice senelere canım herşey gönlünce olsunnn.

Sagolun canlarm Rabbim hepimize hayirli ömürler versin InsAllah seviyorum sizleri

Geçmis olsun uyu olsun çalismiyosun zaten bildigim kadariyla.. Bu hesaplama gerçekten çok karisik aslinda sessizcenin dedigide mantikli..

Cok sevindim canm bunuda atlattin sukurler olsn bende gidicem aklima bise takildi folikasit dediginiz nedir me zmn kullanilio hamilelige mi hazirliyo :26:

doldu kuzucum ama bizimkinin askerlik var ya inş 2013 te başlıyyacak çalışmalar :)

Ahhhh kuzummm cok saol her soruma yetisiosun gonlune gore versin rabbim.peki bunu biz direk alabiliyormuyuz yoksa muayeneye gidip dr mu yazmali ben bu ay adet oluyum sonra calismalara basliycam inumuzdeki ayains.gerci esim icime bo....alamio ama deniycez artik..bi sekilde

benim merak ettiğim vajili birinin yendikten sonra normal doğum yaptıktan sonraki ilk ilişkisi nasıl geçiyor acaba,bu konuda bilgisi olan varsa cevap verebilir mi?

Tam kan sayimi yaptirdinmi hamilelik oncesi oneriliyo canim.. bicok seye bakiyorlar kanda. gerekli dozaji doktor yaziyo benm tavsiyem kan testinden snra gerekirse belki folik yaninda vitamin ve demir eksiklign varsa demir ilacida yazabilr..

Son düzenleme:
benim merak ettiğim vajili birinin yendikten sonra normal doğum yaptıktan sonraki ilk ilişkisi nasıl geçiyor acaba,bu konuda bilgisi olan varsa cevap verebilir mi?

Onu bende cok merak ediyorm, birak dogumdan sonra ilk iliskiyi normal dogumu nasil gecer vajinusmuslu bi kadinin.. bu sorunun cevabini cok merak ediyorm ve sanirm ancak vajiyi yenip dogum yapms biri yanitlayablr.. Bana hep Normal dogumdan sonra iliski dahada kolaylasr diyorlar kimiside korkup bazen basa saranlar oldugunu soyluyo nekadar dogru bilemem (

Son düzenleme:

Kizlar izledinizmi kimseden yorum gelmedi :26:

merhaba kızlar nasılsınız? hamilelik haberleri gelse de topiğimiz şenlense diyorum..benden umut yok..inş sizden gelecek haberler beni mutlu edecek...

merhaba kızlar nasılsınız? hamilelik haberleri gelse de topiğimiz şenlense diyorum..benden umut yok..inş sizden gelecek haberler beni mutlu edecek...

Aynen ya.. neyse herkesin bati yaklasti ins aliriz guzel haberler..
Bende bi sureligine bebek konusunu erteledim hormonlarim hala duzelmekle mesgul..

Aynen ya.. neyse herkesin bati yaklasti ins aliriz guzel haberler..
Bende bi sureligine bebek konusunu erteledim hormonlarim hala duzelmekle mesgul..

cnm inş senin adına her şey kısa zamnada yoluna girer...bizim hormonlr normalde ne oldu 3 aydır tık yok...allah herkese nasip etsin inş bebiş

cnm inş senin adına her şey kısa zamnada yoluna girer...bizim hormonlr normalde ne oldu 3 aydır tık yok...allah herkese nasip etsin inş bebiş

InsAllah cnm.. herseyin hayirlisi.. herseyin bi zamani var beklicez :)) Allah hayirli zamanda hayirli saglikli bebekler versin Ins hepimizee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…