Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

canım dün yani senin doğum gününle aynı gün vajiyi yendim herşey için çok teşekkür ederim

bir cogunuza giptayla bakiyorum. ben de böyle rahat olabilseydim biraz iyi olurdu heralde.

gene de kirmizi kart görmüsler icin tekrarlayim, smear yaninda mutlaka toksoplazma, kizamik, kizamikcik, kabakulak ve su cicegi taramanizi yaptirin (asi belgeleriniz duruyorsa, bunlari gösterin). bunlari hamile kalinca zaten yapiyorlar ama virüsleri belirli bir süre icinde kapmis iseniz ve antikorunuz yoksa malesef is isten gecmis oluyor. fetüs sag kalsa bile saglikli olamiyor. tedbirinizi alin, kafaniz rahat olsun. bunu aramizda yasamis bir arkadasimiz var =(

Arkadaşlar Merhaba,
2 haftalık evliyim. Ve sanırım burdan okuduğum kadarıyla vajinusmusum.
Yani daha önceleri çok istekliydik ikimizde ama ne olduysa ilk gece oldu. Kendimi kasınca hafif bi can acımasıyla birlikte sürekli acıyacağını düşünmeye başladım. 2 haftadır sürekli deniyoruz En son dün uyuşturucu sprey kayganlaştırıcı jel denedim ama sadece orta parmağın ikinci boğumu kadar girebildi. Bi de o anda tuvaletimi tutamayacakmışım gibi hissettim. Bunun sebebi ne olabilir ?
Parmakla hiç denemedim. Parmak egzersizleriyle atlatanlar var.
Bana yardımcı olabilir misiniz nasıl oluyor bu egzersizler ?
Bitsin istiyorum bu işkence.
Kolay olacağını biliyorum kafamda kendimi de inandırıyorum ne var ki yaparım diyorum ama iş o ana gelince olmuyor.
Çaresizim yardım istiyorum.

Canim gecmis.olsun srn vajinismusu tecrube ve deneyimlerle yenelim sayfasina gel hepimz yardimci oluruz.

Canim gecmis.olsun srn vajinismusu tecrube ve deneyimlerle yenelim sayfasina gel hepimz yardimci oluruz.

Tam kan sayimi yaptirdinmi hamilelik oncesi oneriliyo canim.. bicok seye bakiyorlar kanda. gerekli dozaji doktor yaziyo benm tavsiyem kan testinden snra gerekirse belki folik yaninda vitamin ve demir eksiklign varsa demir ilacida yazabilr..

Himmm ben bunlari bilmiodum hic.yeneli bir ay uc gun oldu heenuz esim daha istemio ama ben istiyorum .iliskiden sonra jinekolojik.muayene olmadim reglm yaklasti bitsin gitmeye cesaret edebilirsm istiorm cokk saoll canmm yardimn icin..

Cnm ben yeni gittim muayeneye bende korkuyodum bi alet sokup bakıyo ucunda jel var zaten kayıp gidiyo bendende bi cok test istediler bugün verdim sonuclar yarın bellı.banada folik verdi erteleme git kafan rahatlasın şuan öyle huzurluyumki muayenem cok iyiydi hiçbi sorun yok şükür

arkadaşlar sizleri yargılamıyorum ancak vajinusmusu yener yenmez hamile kalmak istemeniz biraz sıkıntılı değil mi? hamilelikte cinsellik illaki etkileniyor, siz yeni bir durumdan kurtulup hemen başka bir sıkıntıya girmiş olacaksınız. şöyle 5-6 ay vajinusmus sonrası bekleseniz aslında daha mantıklı olur eşleriniz ve sizin için. tabii yorum yapmak bana düşmez ama hamile ve libidosu bitmiş bir bayan olarak uyarmak istedim

doldu kuzucum ama bizimkinin askerlik var ya inş 2013 te başlıyyacak çalışmalar :)
sennki gelcek benmki gitcek desene nisanda benmkide gidiyo yaaaa
benim merak ettiğim vajili birinin yendikten sonra normal doğum yaptıktan sonraki ilk ilişkisi nasıl geçiyor acaba,bu konuda bilgisi olan varsa cevap verebilir mi?

canlar vardı topiğe yazmıştı birara hatırlayamadım nickini.. vajili hamile kalmış normal doğum yapmış sonrasında ilk ilişkisi sanki hiç önceden vajili değilmiş gibi çok çok rahat olmuş.. öyle demişti ama mantıklı zaten doğumdan sonra vaji bayağı açılıyomuş filan..

kızlar ya çarpıntım vardı 3 aydır dr a gttm ve ritim bozukluğu varmış 1 ay hap kullanıp tekrar gidicem inş 1 ay sonra bişe çıkmaz dua edin artık hastalık hastası oldum sanki evlendiğimden beri hastayım vaji,faranjit,kürtaj bir de bu. artık kendim bile sıkldım kendimden eşim ne yapsın dua edin bana..

canım dün yani senin doğum gününle aynı gün vajiyi yendim herşey için çok teşekkür ederim

Ayyyyyy çok sevindimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Benim gibi aksilik yasadin, ve dogum günümde yendin
Tebrik ederim canim benim diger topigede gelip bakicam simdi neler yazmissin

Zealea agzina saglik vlla.. Kizlar gerçekten bunlari ihmal etmeyin..
Bizim gibi herseyi didik didik edin demiyoruz ama tedbirimizi alalim degilmi..

Canim vajinusmus nedir topigine gel orda hepimiz yardimci oluruz

Son düzenleme:
Himmm ben bunlari bilmiodum hic.yeneli bir ay uc gun oldu heenuz esim daha istemio ama ben istiyorum .iliskiden sonra jinekolojik.muayene olmadim reglm yaklasti bitsin gitmeye cesaret edebilirsm istiorm cokk saoll canmm yardimn icin..

Smear testi yaptir.. Bunu biçogumuz vajinusmusu yendikten sonra yaptirdik hem rahim agzina bakar hemde korkunu yenmis olursun.. Ardindan birde kan aldirip tam kan sayimi istersin.. Doktora gebelik düsünüyorum dersin.. o zaten gerekli seylere bakacaktir kaninda.. Zealea arkadasimizin yazdigi seylere bakiyor yani sira bikaç seye daha

Son düzenleme:

Aslinda hem haksiz hem haklisiniz.. Bu genç olanlar için geçerli olabilir ama vajinusmus sorununu 8 sene 13 sene yasamis ve 35 yasinda olan kadinlar için geçersizdir bence.. Hem artik yiprandiklari için hemde biraz geç kalindigi için artik bi evlat sahibi olmak istiyorlar.. Kadin alismak istesede esi tarafindan engellenir..
Söylede bakmak gerekir olaya :) vajinusmusu yasamadan rahatça iliskiye giren kadinlar hamile kaliyor evlendikleri ilk ayda diyelim.. Öncesinde cinsellik hakkinda hiçbir deneyimi olmadan.. Onlar ile bizim aramizdaki fark ne? Ben fark göremiyorum.. Zaten biz o korkuyu bikere yendikten sonra gerisi kolayca geliyor.. Yani vajinusmusu yasamayan bi kadindan fark kalmiyo ortada, tek fark bizim bi zaman sonra o korkuyu yenip geç kalmamiz, sonrasi onlar gibi alismaya kaliyo.. Vajinusmus grip tarzinda bi hastalik degilki geçmesini bekleyelim, bu duruma 1 ay içinde rahatça alisilabiliyor, hem vajinusmus gibi bi skntidan sonra hamilelik eslere çok iyi geliyor, onca yipranmisliktan sonra.. Ha sizin açinizdan bakarsan evet 1-2 hatta bekleyebilirlerse 3 ay beklemek daha iyi olabilir..
Sakn yanlis anlamayin beni, ben söylediklerinizde hiçbir olumsuz sey okumadim..aksine iyi niyetinizle gelip yazmissiniz :) Sizde hamilesiniz Allah evladinizi sag saglim kucaginiza almak nasip etsin Ins..

Hmm çok ilginç.. Bazilari kendini sirf doguma odakliyo.. Vajinusmusu yenmeden yenemedigi için hamile kalip dogurmak istiyor.. Mikiyi alamazken doguma nasil cesaret edebiliyorlar anlamiyorum :26:
Sevindim o kisi adina..

Geçmis olsun canim..
Böyle düsünme.. Beterin beteri var.. Herzaman halimize sükredip hayirlisini isteyelim Allahtan
Bunlar birer imtihan bizlere.. Sabirla üstesinden gelmeye bak.. Hem moralde çok önemli biliyosun
Bizleri habersiz birakma..
Allah sifa versin hersey düzelecek Ins

Son düzenleme:
Canım çok geçmiş olsun dikkat et kendine kafana bişey takma.iyi haberlerini bekliyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…