Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

öyle bişey olsa kanama fln olur heralde cnm yoğun şekilde Allah göstermesin tabi hiçbirimize ...insan bazen unutuyo gerçekten ama aklına kötü şeyler getirme .raflara fln uzanma ama dikkat et kendine

Suan tam kirmizi seklinde kanamam var cok korkuyorm dojtora gdyrm nolr dua edin xok kotym

Suan tam kirmizi seklinde kanamam var cok korkuyorm dojtora gdyrm nolr dua edin xok kotym

bişeyin yoktur canımmm inşallah... dualarımız seninle... güzel haberlerini bekliyozzz. ben bişeyin olduğunu düşünmüyom içini rahat tut, stres yapma..

çok beter bi aciymis.. yüregim sizliyo.. sokaklarda karni büyümüs anneler.. benim elimdeyse minigimin büyümüs ultrason görüntüsü gözlerde yaslar.. 5 hafta 6 günlük ama kalbi hala atmiyo.. iki ihtimal verdi doktor.. kanama ya yerlestigi için olabilir, yada düsük gerçeklesecek oldugu için.. Kalbinin atmasini bekliyorlardi ama belki erkendir diye atmayabilir yani endiselenmeyelim dedi.. 1 hafta sonraya tekrar randevu verdiler.. Tabi dile kolay düsük olacak demesi.. benim ne hissettigimi düsünemiyorlar sanki.. Allahim bebegimi bana bagislasin nolur.. kizlar dualariniza ihtiyacim var çok kötüyüm.. rahim agzini kontrol etti eliyle biraz açiklik varmis.. düsük olma riski var yani.. melegimi kaybetmek istemiyorum..

ALLAH yardımcın olsun. dualarımız senınle. bıldıgım bırsey var kı stres ve uzuntu dusugu tetıklermıs oyuzden lutfen yanlız kalıp dusunme. akraba ve arkadaslar ıle gecır bu sureyı hatta belkı tatıl. moralın yuksek olsun.

Canım benim Allahım inş. sana bağışlayacak yavrunu sen kötüyü aklına getirme doktorlar herşeye alışık olduğu için onlar her ihtimali söylüyolar tabi ama biliyosun moral çok önemli sen yüreğini ferah tutmaya çalış nolur biliyorum çok zor bi durum şüphesi bile insanı üzmeye yeterli senin için dua edicem ... bu arada ben de ilk doktora gittiğimde 6 hafta 1 günlük dü ama sadece hamilelik kesesi görünüyodu doktor iki hafta sonraya rand. vermişti kalp atışlarını görmemiz için ki sen geç döllenme olduğunu söylemiştin o zaman henüz kalbinin atmaması normal bence . Senin şimdi en çok morale ve pozitif düşünmeye ihtiyacın var güçlü olmaya çalış.İnş. sağlıklı bi şekilde güzel bebeğini kucağına alırsın

tatlım bana doktor bazı bebeklerın 8.haftada kalbınn attıgını soymeıstı hatta bır tanıdgım 10.haftada duydum demstı sımdı oncelıkle sakın ol sonra bı arkdsım bebegını dusurme tehlıkesı gecırmstı hareket etmeden bol sıvı alarak yat demstı senın durumun oyle degıl evet ama madem acıklk var bol bol yatıcan dınlenıcen bu suredede su ıcıceksınnn doktorların cumlesıne takılma onlar artık robotlasmıs cogu yanı...herseye bıyoljk acıdan bakıyorlar oncelıkle uzulmnuyosun ebbısını bol bol sevıppp oksuyosun dınlenıyosun

elvanım bak sımdı dusuk ıhtımalını dusunmuyorsun bile...dınlen guzel seyler dusun esınle eglncelı komk fılmler ızle en sevdıgın tatlılardan ye :) su an neden kotuyu dusunuyorsun kı doktorun verdıgı ıhtımalden bırı kotuyse dıgerı ıyı ..ve ıyı olmaması ıcın hıc bır neden yok...gec dollenmede kalp atısını su an duymaman cok normal dedıgım gıbı kımısı 8 haftaya kadar duyamıyoor panık yokkk bebısı uzmek yok

canım benim kendini ve bebeğini üzüyorsun yapma böylee , erken olduğu için kalbi atmayabilir.Doktor endişelenmeyelim demiş zaten, birşey olsaydı söylerdi, bebeğini düşün bitanem, başka şeylerle oyalan aklına getirme ki stres yapma , tehlike geçene kadar yat hiç kalkma , nette bir dua buldum istersen onu da oku tatlım.. ''Çocuk Düşmemesi İçin Karısı hamile olup da erken doğum, çocuğun düşmesi veya geç doğması gibi korkular ve tehlikeler karşısında kalan bir kimse, parmağını hamile olan karısının karnına sürüp
"Ya Mübdi" ismini 99 kere okursa Hak sübhanehu ve teala hazretleri o hamile kadını bu tehlikelerden saklar. '' Allah ım bebeğini korusun tatlım..

Amin. Allah razi olsun.. Verende Rabbim Alanda.. Herseyin hayirlisini O bilir.. Bi an kenimdime hakim olamadim cok agladim ama smdi kendime geldim braz.. Hakkimizda hayirlisi ne diyeyim.. Hayirliysa tutunur ins bebegim bana.. Ultrasondaki resminde kafasi, kollari, bacaklari gozukuyo minnacik.. ins haftaya gittigmde kalbide atar.. Allaha duaciyim..

Amiiiiiiiiiinnnn.. uyumaya calisiyorum surekli.. adet sancisindan beter bi sanci vuruyo bana.. kirmizi az az devam ediyo.. Allahtan hayirlisi Ins..
sende bidahki gittgnde duyarsin ins kalp atislarini cnm. tam olarak nekadarliksin suan

Son düzenleme:

Allah razi olsn canim.. Doktor 6 eylul mutlaka duymamiz gerek kalp atisini dedi.. Ins duyariz.. artik sadece wcye kalkicam surekli su icyrm zaten.. Iki ihtimal verdi kendimi kotu hissediyorum en cok kotu habere ihtimal verdm toparladm smdi braz kendmi biliyorum bebegim saglik icinde buyuyeck Allahimin izniyle, haftaya kalbide atacak ins.. Onu cok seviyorum..

Evet uzdum onu cok gergindm.. Anladigim kadariyla esim okuyup karnima surcek parmagini degilmi..
Bsy sorcm benim kirmizi akintim varya bu namaz kilmama engelmidir acaba..? Ins Yuce Rabbim guler yuzumuze.. cok sagol cnm

Elvan'cım, Rabbim yüzünü güldürsün inşallah.. Tabi her zaman hayırlısını istemeliyiz.. Meryem Suresi'ni okumanı tavsiye ediyorum hamileliğin boyunca. Hatta eşinle birlikte okuyun, elinizi karnına koyarak.

canım 87 doğumluyum... 15 ay oldu ewleneli.. we 2 haftaya kadar vajiliydim hem de çok fena... şükür atlattım...o günler o kadar zordu ki anlatamam canımmm(( sen?

Bilmem mi canım, ben de bir buçuk sene çektim. Rabbime şükürler olsun, kurtuldum. 2 senelik evliym, 27 yaşındym.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…