Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

Amin, Allah razi olsun balim.. Bu sureyi reglken okuyablrmyz bn regl olmusum resmen ya..

Amin, Allah razi olsun balim.. Bu sureyi reglken okuyablrmyz bn regl olmusum resmen ya..

canım kötü zamanlar atlatmışsın yeni okudum stres yapma kızların dedği gibi dua et ve inan herşey güzel olacak inşallah .....
bnm de kasıklarıma ara ara sancılar giriyo ararda belim ağrıyor.4 eylül ü beklyorum.İnnşallah bn de hamileyimdir.Aallah hepimizin yardımcısı olsun ..

canım şimdi gördüm yazını çok şaşkınım çok üzüldüm ya kötü bir gün geçirmişsin ama sıkma canını Allah büyük sakın kötü düşünüp üzme kendini herşey çok güzel olacak bol bol dua et tabi bizimde dualarımız seninle hayırlısıyla bu sıkıntıları geçirip bebeğini kucağına alcaksın inşallah kendine dikkat et dinlen canım

canım ben mart ayında yendim vajiyi ama eşimle deneme falan yapamadık çünkü eşimde sertleşme problemi var yani anlayacağın şimdide ben onu bekliyorum bir iki kez ilaç kullandı öyle oldu onuda ben istemiyorum yan etkisi olur bakalım hayırlısı

hayır elvan kötü olmayacak kötü düşünme beni ağlattın ağlatma beni. o kadar çok üzüntüm var ki sizlerin haberlerine sevinmek istiyorum. bebeğin gitmeyecek seninle kalacak. dua edeceğim sana sakın kötü düşünme olmayacak bişey

üzülme canım benim dinlen bolca dua et ben de edicem dualarım seninle inşallah hayırlısıyla sağlıklıca alacaksın bebeğini kucağına.. kalp atışı erken henüz benmki 7. haftada duyulmuştu canım endişelenme. kanaman içinse hep yat dinlen kalkma hiç ayağa.. inan kendi bebeğim gibi üzüldüm güzelim yıpratma kendini bebeğin etkilenmesin annesiii

elvan herseyde vardır bır hayır bu gunlerın bıle bır sebebi var sakın ısyan etme olurmu bıtanem dualarımız senınle...allah buyuktur ...

canım cok gecmış olsun gozlerım dolu dolu okudum yazdıklarını,neler olmus boyle,canını sıkma noluur.gecen hafta ben duşuk için kontrole gttgımde 5+6 gunluktu kalp atısını sordum bu haftalrda atmaz 15 gun sonra bakıcaz demıştı.yanı senınkınınde atmaması normal canım uzulme kımnınkı 8-9.haftada duyuluyo nolur uzulme,benden kırmızı geldignde progestan vermıştı dr.dusuk onledgı soylenen bı ılac dedı,sana ne vardı canım,ıyı dusun uzuntuye yer yok,dualarımız senınle

Amiiiiiiiiiinnnn.. uyumaya calisiyorum surekli.. adet sancisindan beter bi sanci vuruyo bana.. kirmizi az az devam ediyo.. Allahtan hayirlisi Ins..
sende bidahki gittgnde duyarsin ins kalp atislarini cnm. tam olarak nekadarliksin suan

Öyle canım herşeyin hayırlısı inş. atlatacaksın bu zor zamanları ... benim 7 hafta 2 günlük bu sabah doktor randevumuz vardı duyduk kalp atışını inş. sen de duyarsın cnm kendine dikkat et

Öyle canım herşeyin hayırlısı inş. atlatacaksın bu zor zamanları ... benim 7 hafta 2 günlük bu sabah doktor randevumuz vardı duyduk kalp atışını inş. sen de duyarsın cnm kendine dikkat et

canm gozun aydın hafta olarak benden ondesın,ins.haftaya bende duyabılırım

Malesef kizlar kaybettm bebegimi

bu sayfada yeniden ismin olucak o zaman sağlıkla sıhhatle alıcaksın allahın ıznıyle kucagına bebegını ...rabbim şifa versin bak ne guzel senı benı Allahım aratmadan cocuk sahıbı yaptı kaybetsekte sunu bılıyoruz kı allahın ıznıyle bırdaha olur sadece doktorun verdıgı surede kendıne dıkkt et korun ıns bılıyorum yıne olur cumlesı sımdıkını kaybettıgın acıyı azaltmıyor cok ıyı bılıyorum ama eger bilmediğin görmediğin incelikler varsa? böylesi daha hayırlıysa maneviyatınla atlatıcksın bu günleri

cnm ins hamilesndr Rabbm saglikli hamilelik nasp etsn ins

malesef kizlar nasp deglmis dusuk yaptm.. sagliksiz bi gebelikms.. Allahtan herseyn hayirlisini dilyrm
kızlar elvan şu topikte bir şeyler yazmış..çok üzüldüm görünce.. umarım iyi haberlerle döner

http://www.kadinlarkulubu.com/jinekoloji/555000-acil-yardimhamileyim-kanamam-var-2.html
cnmsnz beni zor gunumde yalnz brakmadnz.. Allah razi olsun hepinizden
elvan herseyde vardır bır hayır bu gunlerın bıle bır sebebi var sakın ısyan etme olurmu bıtanem dualarımız senınle...allah buyuktur ...

hklisin cnm cok sgl

sagoln canlar sizin adiniza cok sevndm dilerm saglik icinde kucaklarsnz meleklerinizi

Malesef kizlar kaybettm bebegimi

Elvancığım, canım kardeşim; söyleyecek söz bulamıyorum. Üzülme desem de üzüleceksin biliyorum. Seni çok seviyoruz, yanındayız. Rabbim inşallah hayırlı bir zamanda sağlıklı bir bebiş nasip eder inşallah. Yıpratma kendini lütfen herşey Allahtan...

Canim cok sagol.. doktor bi ay bekle dedi.. bi adet gecir dedi beklicez bakalim.. cok sukur haklsn bekletmeden verdi Rabbim.. varmis bi hayir ki boyle oldu.. hayirliisi neyse o olsn cnm.. Allah razi olsn destegn icn dilerm seninde gonlune gore verir.. nekadr daha korunmalsn..

benim 3 ay demişti 2 ay bitti normal sartlarda bu adetten sonra denemelere baslayabılıyoruz ama eşimin askerlk durumu var bu yüzden biraz beklemeyi düşünüyorum birde sorun yasamamk ıcın kılo verip kan kolestrl vs seker bunları duzene sokmak ıstıyorum bu surecı atlatıyım degerlerıme baktrııcam ıns sonrasnda esımle duruma bakıcaz rabbım ıns ıstedıgımzde aratmadan verir

Eksik olma ablam.. biraz toparladm kendmi.. bununda ustesnden gelecegz Allahin izniyle hersey insanlar icn sinav dunyasi.. napalim.. ultrasndaki son resmi kaldi bende miniigimin.. seklini almisti ama minnackti napalim bidahakine daha iyi olr ins

Hakkinizda hayirlisi olsn cnm bnm..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…