Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

Anne adaylari :KK49:Bat :18:Deneme süreci :97:Durum:26:
Kemre:KK49::KK9::nazar::nazar:
Senay_Mehmet:KK49::KK9::nazar::nazar:
Elvan:KK49::KK9::nazar::nazar:
Alexanderetta:KK49::KK9::nazar::nazar:
Hanzadem27:KK49::KK9::nazar::nazar:
Snowflaken:KK49::KK9::nazar::nazar:
Canikom1220 Agustos3 ayBekliyor
Rabit24 Agustos3 ayBekliyor
Owner30 Agustos2 ayBekliyor
Mihrimahh2 Eylül1 ayBekliyor
Zeynepne2 Eylül6 ayBekliyor
Dahlia343 Eylül4 ayBekliyor
Slvy19874 Eylül??Bekliyor
Mavihayal4 Eylül4 ayBekliyor
Berna16275 Eylül1 AyBekliyor
Leyla_60216 Eylül1 AyBekliyor
Sekeristan6 Eylül??Bekliyor
Saskinanne7 Eylül3 ayBekliyor
Gulsevdam7 Eylül1 ayBekliyor
Zerbas9 Eylül2 ayBekliyor
Cileklipuding24 Eylül4 ayBekliyor
Trinity??2 ayBekliyor

Listemizin son hali.. Anne adaylari artiyor :KK52::KK76:
Vajinusmusu alt edip bugnlere geldik çok sükür Allaha..
Bu topikte beni en çok mutlu edende vajinusmusu yenip hamilelik için buraya gelenler.. Adaylar arttikça buyzden kat kat seviniyorum!! Ins vajinusmusu yenelim topiiginde kimse kalmaz :KK16:

ayyyy inşalllahhh canım ya sinek avlasın o topic, bu topic de dolsun taşsın... :)))

Kiz ne bu acele biraz alissaydinz :KK9: Nekadarlik evliydin cnm
Hevesini çok iyi anliyorum canm ins Allah bekletmeden verir :KK54:
Ekliyorum listeye..

alışmayı bekleyemedik canım:)))))) 15 ay oldu ewlilik we biliyosun daha yeni vajiden kurtuldum, o sıkıntı bebek isteği... zaten çok yorulmuştum.. eğer olursa bebiş o acılarla dolu 15 ayı unutturacak, güneş gibi doğacak..Allah ım herkese nasip etsinn

ayyyy inşalllahhh canım ya sinek avlasın o topic, bu topic de dolsun taşsın... :)))

alışmayı bekleyemedik canım:)))))) 15 ay oldu ewlilik we biliyosun daha yeni vajiden kurtuldum, o sıkıntı bebek isteği... zaten çok yorulmuştum.. eğer olursa bebiş o acılarla dolu 15 ayı unutturacak, güneş gibi doğacak..Allah ım herkese nasip etsinn

Aminnnnnnn bal damliyo agzindan :KK76:
çok iyi anliyorum :) o heyecan dahada mutluluk katacak vajinusmusu yenmene, ay ins tutmustur.. :KK76:

Canm kayganlastirici kullanipta hamile kalanlarda var.. Umudunu yitirme Allah büyük ins gönlünüze göre verir.. :KK16:

amin inşallah canım Allah herkese hayırlısıylsa anne olmayı nasip etsin ya ben bişey sorcam sana ben 7 ağustosta adet gördüm ya benim kafam biraz karıştı sence benim hamilelik şansım hangi tarihte daha yüksekti

amin inşallah canım Allah herkese hayırlısıylsa anne olmayı nasip etsin ya ben bişey sorcam sana ben 7 ağustosta adet gördüm ya benim kafam biraz karıştı sence benim hamilelik şansım hangi tarihte daha yüksekti

canım, benim de son adet tarihim öyle.. burada önemli olan adet periyodun. kaç günde bir adet oluyorsun? b.a.t. ne? yumurtanın çatladığı günden 14 gün sonra adet oluyrsn normal şartlarda. hamilelik şansının yüksek olduğu tarihlerde bu tarihten birkaç gün önce başlıyor 1 hafta devam ediyr genellikle..

canım, benim de son adet tarihim öyle.. burada önemli olan adet periyodun. kaç günde bir adet oluyorsun? b.a.t. ne? yumurtanın çatladığı günden 14 gün sonra adet oluyrsn normal şartlarda. hamilelik şansının yüksek olduğu tarihlerde bu tarihten birkaç gün önce başlıyor 1 hafta devam ediyr genellikle..

canım adetin başladığı ilk günden sayıp 14.günden sonraki birkaç gün değilmi yumurta çattlaması ben nette araştırdım hep bu şekilde yazıyo ben vajiyi yendikten sonra adet tarihlerimde şaşırdı normalde bir önceki tarihten birkaç gün önce olurdum,ama bu 2 aydır 7 sinde oldum. yani temmuz 7 ve ağustos 7 de oldum... eylül de ayın kaçında olabileceğimi bilemiyorum.

canım adetin başladığı ilk günden sayıp 14.günden sonraki birkaç gün değilmi yumurta çattlaması ben nette araştırdım hep bu şekilde yazıyo ben vajiyi yendikten sonra adet tarihlerimde şaşırdı normalde bir önceki tarihten birkaç gün önce olurdum,ama bu 2 aydır 7 sinde oldum. yani temmuz 7 ve ağustos 7 de oldum... eylül de ayın kaçında olabileceğimi bilemiyorum.

canım, yumurtlama tarihine kadar olan gün sayısı herkesin farklı olabiliyor. kimisinin 14. günde kimisinin 16. günde ya da 18 günde vs. oçatlayabiliyor. sabit olan bu tarihten 14 gün sonra adet olmandır.(gebe kalmamışsan.)
haziranda ne zaman olduğunu hatırlıyor musun? son 3 aya göre hesap yapılıyr genelde ortalama adet döngüsünü bulmak için. benim oldum olası düzensizdir ama son 2 aydır düzenli sayılır. ben de 2-5 eylül arası bekliyrm düzene göre olursa.

canım, yumurtlama tarihine kadar olan gün sayısı herkesin farklı olabiliyor. kimisinin 14. günde kimisinin 16. günde ya da 18 günde vs. oçatlayabiliyor. sabit olan bu tarihten 14 gün sonra adet olmandır.(gebe kalmamışsan.)
haziranda ne zaman olduğunu hatırlıyor musun? son 3 aya göre hesap yapılıyr genelde ortalama adet döngüsünü bulmak için. benim oldum olası düzensizdir ama son 2 aydır düzenli sayılır. ben de 2-5 eylül arası bekliyrm düzene göre olursa.

canım haziranın 11 inde oldum snra 7 temmuz ve 7 ağustos

leylacım, son 2 aya baktığında adet periyodun 32 gün. diyelim ki 32 günde bir oluyorsun o zamn adetinin 19. günü yumurtanın çatlama şansı en yüksek. çatlamadan 3 gün önce ve 3 gün sonrası gebelik için en yüksek şansın olduğu tarihler.

canım haziranın 11 inde oldum snra 7 temmuz ve 7 ağustos

canım, bu verilere göre adet periyodun 29 gün. buna göre;gebe kalma şansının en yüksek olduğu tarihler 16 ağustosta başlıyor 21 ağustos ovulasyon günün gözüküyor 24 ağustosa kadar..

hesaplamada bat ın 4 eylül gözüküyor..

leylacım, son 2 aya baktığında adet periyodun 32 gün. diyelim ki 32 günde bir oluyorsun o zamn adetinin 19. günü yumurtanın çatlama şansı en yüksek. çatlamadan 3 gün önce ve 3 gün sonrası gebelik için en yüksek şansın olduğu tarihler.

anladım canım bende netten otomatik hesaplayıcılardan hesaplayıp ayın 22 ve 24 ünde deneme yapmıştık yani senin hesabına göre benim 19. günüm ayın 25 oluyo artık kısmet bakalım birdahaki ay daha iyi hesap yaparım malum vajiyle uğraşmaktan hiç nasıl hamile kalacağımı düşünmedim bugüne kadar bu hastalığı yenip bebek hayali kurmak çok uzaktı benim için ilgilendiğin için çok teşekkür ederim

Canim mihrimahh hesaplamis senin için.. Ya benimde çok düzensiz oluyo ama ovulasyon testi kullandim ve genelde oldugu gibi 14. günde pozitif çikti.. Gülen yüz testlerinden kullandim.. Bende internetten hesaplamistim ama düzensiz oldugu için güvenemedim test kullandim.. Bu ay tutmazsa denemeni tavsiye ederim.. Ama Ins gerek kalmadan hamile kalirsin :KK16:

Canim mihrimahh hesaplamis senin için.. Ya benimde çok düzensiz oluyo ama ovulasyon testi kullandim ve genelde oldugu gibi 14. günde pozitif çikti.. Gülen yüz testlerinden kullandim.. Bende internetten hesaplamistim ama düzensiz oldugu için güvenemedim test kullandim.. Bu ay tutmazsa denemeni tavsiye ederim.. Ama Ins gerek kalmadan hamile kalirsin :KK16:

teşekkür ederim canım nasıl bir test bu ya kusura bakma benim bu konularda hiçbir bilgim yok eczanedenmi alıyosunuz bu testleri

teşekkür ederim canım nasıl bir test bu ya kusura bakma benim bu konularda hiçbir bilgim yok eczanedenmi alıyosunuz bu testleri

Canim eczaneden almak sart degil, ben yurt disinda kaliyorum Clearblue'ninkini almak istedim burdada bulamadim, siparis verdim eczaneden. normalde çizgili olan testler var Trden bikaç tanidigim onlardan kullaniyo ama nerden aldiklarini bilmiyorum kizlar görünce yazarlar cnm..

anladım canım bende netten otomatik hesaplayıcılardan hesaplayıp ayın 22 ve 24 ünde deneme yapmıştık yani senin hesabına göre benim 19. günüm ayın 25 oluyo artık kısmet bakalım birdahaki ay daha iyi hesap yaparım malum vajiyle uğraşmaktan hiç nasıl hamile kalacağımı düşünmedim bugüne kadar bu hastalığı yenip bebek hayali kurmak çok uzaktı benim için ilgilendiğin için çok teşekkür ederim

(canım, son 3 ayın verilerine göre adet periyodun 29 gün. buna göre;gebe kalma şansının en yüksek olduğu tarihler 16 ağustosta başlıyor 21 ağustos(adetinin 15. günü) ovulasyon günün gözüküyor 24 ağustosa kadar..)

hesaplamada bat ın 4 eylül gözüküyor..

bu tarihler arasında deneme olmuş sizin ama doktorum günaşırı ilişkiyi öneriyor adet olana kadar.

ne zaman yendin vajıyi, ilk ayınız mı?

Gunaydin arkadaslarrrr ne var ne yok..
Zealeanin verdigi linkteki takvimi kullaniyomusunz eger link yoksa ben vereblrm, zealea suan tatilde donmediyse tabi
Bide bsy sorcam dusuk oldugunu nasl anlariz belirtileri nedir?
ben dun farkinda olmadan cok hizli bi sekilde merdiven ciktim.. snra aklima geldi ve cok gerginim geceden beri.. :KK43:

X