Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

bizde burda senı ozlemısızgorende bunlar hıc gorusmuyor dıyecek
balım daha bırsey anlamıyorum bı tedırgınlık var yarın 1 hafta olucak ogrenelı henuz o fıkre alıstıramadım kendımı

Bi kaç gündür giremiyodum cnm şimdi gördüm ama çok şükür birşeyin yokmuş çok sevindim . Allah hepimize hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip etsin

sorma canım basıma gelenlerıo gun kahverengı gelıyo demıştımya akşamleyın kan geldı apartopar acıle gıttık,salak gerzekalı dr.azarlıyo benı buraya nıye geldın dıye onunla orda tatrtıştık zaten dagın basındayım öküz o saatte nereye gıdıcem.cıktık o hastneden aradım kendı dr.mu yoktu yerınde sagolsun gelınce aradı progestan almamı ve ayaklrımı uzatıp yatmamı söledı.ertesı gun sabah yanı dun kontrole gıttık,düşmüşmü bı bakalım dedı 1.62 cm olmuş bebegım ,saglıklı bı sekılde duruyo dedı.o kadr sevındımkı yol boyunca ultrason kagıdına baktım durdum.sadece zorunlu ıhtıyac dısında yerınden kalkmak yok dedı.dusuk tehlıesı heran olabılır dıkkat edıceksın dedı.yatıyrum bnde sureklı.bu arada 5+6 gunluk hamılymışim....evt cnm öğrtmenim.

hanzadem geçmiş olsun. dinlen bakalım, biraz zahmetli bir bebek olacak seninki sanırım. ama maşallah hala çok iyi, sen kendine iyi bakarsan o da daha iyi olacaktır. iyi dinlenmeler.

canım cok gecmıs olsun bende hamılelıgımı ogrendıkten 1 gun sonra lekelenmem oldu kahverengi seklınde toplam 3 kere geldı doktor sorun yok dedı bana da progestan verdi.cogalırsa haber ver dedı cok sukur o gunden sonra olmadı heralde yerlesme kanamasıydı benımkı yat dınlen bende keseyı gorene kadar hıcc kalmıcam yerımden...

ben iyiyim, bu aralar yoğunum, bir süre görünmeyeceğim. akşamları gene de bir okuyup çıkıyorum.
Anladm canm, Allah yardmcn olsn
24 eylül :106:.
Degistiriyorum tatlim
Bi kaç gündür giremiyodum cnm şimdi gördüm ama çok şükür birşeyin yokmuş çok sevindim . Allah hepimize hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip etsin
Sagol canim çok sükür
arkadaşlar merhaba bende vajiyi yendim ve hayırlısıyla bebiş istiyorum
Hosgeldin aramiza Bat yazarsan senide listeye eklerim En yakin zamanda bi bebegin olur ins

çok geçmis olsn canm dikkat et sakin kalkma, Allaha sükür hersey yolundaymis

Ya Trde doktorlar progestan yaziyo, banada doktor eski kandir dedi :44: ben keseyi gördüm ama bu kanamalar devam ettikçe endise içinde kaliyorum kalkmak istemiyorum yerimden ama olmuyo öyle sürekli yatmak Allah yardimcmz olsn

Anne adaylari Bat :18:Deneme süreci :97:Durum:26:
Kemre
Senay_Mehmet
Elvan
Alexanderetta
Hanzadem27
Snowflaken
Canikom1220 Agustos3 ayBekliyor
Rabit24 Agustos3 ayBekliyor
Owner30 Agustos2 ayBekliyor
Mihrimahh2 Eylül??Bekliyor
Zeynepne2 Eylül6 ayBekliyor
Dahlia343 Eylül4 ayBekliyor
Slvy19874 Eylül??Bekliyor
Mavihayal4 Eylül4 AyBekliyor
Saskinanne7 Eylül3 ayBekliyor
Gulsevdam7 Eylül1 ayBekliyor
Zerbas9 Eylül2 AyBekliyor
Cileklipuding24 Eylül4 AyBekliyor
Leyla_6021????Bekliyor
Trinity??2 ayBekliyor

hic ovulasyon testi kullandmi canm, ins topik sanada ugurlu gelr

kullandım tatlım, geçen ay ve bu ay da yumurtlama günümde kullandım, aynı günlerde mi yumurtluyorum diye, bu ayı değerlendirdik bakalım, hakkımızda hayırlısı canım, inş tatlım uğurlu gelir :)))

bizde burda senı ozlemısızgorende bunlar hıc gorusmuyor dıyecek
balım daha bırsey anlamıyorum bı tedırgınlık var yarın 1 hafta olucak ogrenelı henuz o fıkre alıstıramadım kendımı

sağol canım benim haklısın görende hiç görüşmüyorlar sanacak tatlım benim daha yeni ya ondan alıştıramadın kendini ,şuan hala şoktasın bence kalp atışlarınıda duydun mu artık kendine gelirsin canım hiç tedirgin olma bitanem , perşembe günü inş keseyi de görürüzde içimiz daha da rahatlar

Son düzenleme:

canım geçmiş olsun dikkat et kendine aklına kötü şeyler de getirme inş. herşey normal gider bu arada ben de öğretmenim okul açılınca napcam bu bulantılarla onu düşünüyom bi yandan nöbet fln

canım geçmiş olsun dikkat et kendine aklına kötü şeyler de getirme inş. herşey normal gider bu arada ben de öğretmenim okul açılınca napcam bu bulantılarla onu düşünüyom bi yandan nöbet fln

sagol canm şimdı ıyıyım.benm sadece ılaclrı içerkn asırı bulntım oluyo onun dsında hıç bulantım faln yok.hamıle öğrtmenlere .nöbet yok dıye bılıyorum.mudrunle konus canım.gecn yıl bızım okuldkı hamıle arkdsa nobet yazmadılar.yonetmelıktede böyle zaten.benm bransımdan dolayı nobet yok o acıdan rahatım...nısan annelerı olacagız bız,2.donemı kapatmayı dusunuyorum

hanzadem geçmiş olsun. dinlen bakalım, biraz zahmetli bir bebek olacak seninki sanırım. ama maşallah hala çok iyi, sen kendine iyi bakarsan o da daha iyi olacaktır. iyi dinlenmeler.

sagol canım ıyı olsunda zahmetını cekmeye razıyım. kırmızılrı gorunce o kadr korktumkı dedım kaybettım herhalde ama sukurkı buyumus yerınde duruyomuş teyzesısureklı yatıyorum zaten canım,ınsallah baska sorunlar cıkmaz

kalkma tabı canım dınlen,bende sureklı yatoyorum ama evın hali perisan olduesım cok sakar her tarafı batırıyo,yavastan ayaklanma zamanı gelıyo .........bu progestanı içerkn cok mıdem bulanıyo ama mecbur içicez napalım.

canım ev mev hic önemli değil Allah sana onu bağışlasında....ben çok hiperaktif biriyim yerimde duramam yerleri bile elimle silerim eşim çok kızar canının kıymetini bilmiyorsun bi haftasonuda seni ayaklarını uazatıp yatarken göriyim der hafta içi çalışıyorum haftasonuda temizlik aksam cıkıyoruz gezmeye falan içim durmuyo ama biliyorsunuz ki bir bebeğimin kalbi durdu ve onu kaybettim Allahın izniyle ikincisini nasip ederse Allah dinlenicem yok ayıp olur onu ağırla bunu ağırla evi temizle yok öyle...hiç bir şey senin karnındaki candan daha mühim değil ve buna anlayış göstermiyecek kimse yok bırak evin yıkıslın dökülsün şu 3 ay bir geçsin tehlike çanları azalsın sonra dikkatli şekilde ne istersen yap birde sende çalışanmışsın canım temizlikçi al eve 1 ayda 1

Ayyyyyy canim ablammmmmmm tskr ederm cok mutlu ettn bni Allaha sukur cnm.. ins sende guzel haberlerle donceksn, nereye gdyn haydirdr tatilmi bnde opyrm seni dikkat et kendine

Merhabalar İkili test sonuçlarım güzel. Hiçbir sorun yok Allah'a şükür. Kardeşim Tekirdağ'da oturuyor, hafta sonu bir değişiklik olur diye oraya gittik. Zaten oturduğu yer tatil yeri gibi, güzel oluyor...

Sen nasılsın? Hamilelik nasıl geçiyor??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…