Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

Ayyyyyy canim ablammmmmmm tskr ederm cok mutlu ettn bni Allaha sukur cnm.. ins sende guzel haberlerle donceksn, nereye gdyn haydirdr tatilmi bnde opyrm seni dikkat et kendine

ay dikkat et fazla yorma kendini bende forumda topik buldum bicok kisiden geliyomus, okulda derken meslek ne ogretmenmi

Hepinize Tebrikler Arkadaşlar.Böyle Sizleri Görünce Çok Çok Mutlu oluyorum. İnş Bende En Kısa Zamanda Vajiden kurtulup Hamiş Kalmak istiyorum.İnş Olacak Allahın İzniyle

Canim cok sagol, bizlerede hayal gbi gelirde vajiyi yenip hamile olmk ama hayaller gerceklesti Allaha sukur sende kurtulursn en yakin zamanda ins snrada listeye alirz

Canim cok sagol, bizlerede hayal gbi gelirde vajiyi yenip hamile olmk ama hayaller gerceklesti Allaha sukur sende kurtulursn en yakin zamanda ins snrada listeye alirz

slm canım bende vajıyı yenelı ıkı ay oldu ıkı aydır denıyoruz olmuyo gecen ay cok belırtım vardı ama kırmızı gordum bu ay gögüslerım cok felaket agırlastı yürürken bile agrıyo ondan başkada bı belırtım yok senın belırtılerın neydı canm yazabılırmısın gecmışte yazmışsındır belkı ama ben okuyamadım yardımcı olursan sevınırm canım yaa...

canım benim sende mi hamilesin , maşallah ya yendin ve şuan hamilesin, çok sevindim canım, Allah ım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin :)) Şifremi unutmuştum uzun süredir foruma giremiyordum , ya neler olmuşşş :))) niloş da çok şükür hamileee :))) hepimiz hamile kalaım inşşşşşş bu forum dolsun taşsınn :)))

Oooooooo sekeristannn hg canim Amin ins, evt tatlim cok sukur yendim ve hmileyim simdi sen neler yptn evt topik ugurlu geldi Ramazan ayida Allaha sukur ard arda hamillik haberleri

Son düzenleme:

kasik agrisi coktu bende, halsizlik migde bulantisi bukadr cnm baska belirtm yoktu.. bnce belirtilere fazla takilma bede okurdm internette ne okuyosam onu hissetmeye basliyodum ilk denedgm ayda bana kalsa kesn hamileydim cunku belirti yasiyodum kendimce snrada hayal kirikligi yasadm akisina birak ins gelir melegin

Son düzenleme:
ben bugün regl oldum , zaten yumurtlama günlerimde 3 gün deneyememiştik eşim doğal olsun diye tutturunca . Hayırlısı artık, önümüzdeki aya bakıcaz .

canım benim art arda okudum sayfaları, içini ferah tut, bir sorun olmamasına çok sevindim .

ahhh bide akışına bırakabilsem aklım hep orda ( inş. bu ay gelir melegım pek umutlu deillim ama rabbim herkese nasip etsin cok zor beklemek.. inş. sende hayırlısıyla kucagına alırsın melegini canım :)

ahhh bide akışına bırakabilsem aklım hep orda ( inş. bu ay gelir melegım pek umutlu deillim ama rabbim herkese nasip etsin cok zor beklemek.. inş. sende hayırlısıyla kucagına alırsın melegini canım :)

Amin ins.. anliyorm ins Rabbim nasp eder sanada isteyen herkesede cnm

Amin ins.. anliyorm ins Rabbim nasp eder sanada isteyen herkesede cnm

elvancım geçmiş olsun. topluca okudum yazıları, şu an iyi olmana sevindim. vajinal ultrasondan korkma, doktorlar işinin ehli, bilmeseler yapmazlar zaten. zealea ile konuşmuştum ben bu konuyu, yurtdışında genelde hep vajinal bakılırmış hamileyken. türkiye' de ise karından bakılıyor. bu ekol farkı sanırım. doktorların bilerek düşüğe neden olacaklarını sanmıyorum. onların işi bu, rahatça atlatmışsın zaten, çok sevindim. kendine iyi bak, bol bol dinlen. ara kanamalar ağır kaldırmaktan da olurmuş, ağır şeyler kaldırmamaya çalış. geçmiş olsun tekrar.

Oooooooo sekeristannn hg canim Amin ins, evt tatlim cok sukur yendim ve hmileyim simdi sen neler yptn evt topik ugurlu geldi Ramazan ayida Allaha sukur ard arda hamillik haberleri

Hoşguldum canım benim , bende bebiş çalışmalarına devam ediyorum, 8 ay oldu deneyeli bakalım rabbim ne zaman kısmet ederse o zaman gelir inş bebeğim ..

şekerim hosgeldınn bıtanem senı burda gormek cookk guzelll

hoşbuldum bitanem :)) çok özlemişim canım yaa :16 şifremi unutmuştum yeni hesap alacaktım , birkaç şifre daha deneyeyim dedim oldu :)) asıl burda sizinle beraber olmak çok güzelll :16 sen nasılsın taze anne, nasıl gidiyor bakalım

Tskr ederm tatlm, ordan burdan soylenenler aklimi karistirdi iste sukur rahat gecti..ilk basta kave rengi akintim oluyo dedgm icin spekulumla bakti ve yine ice bi cubukla bsyler yapti o anda kasldm braz snrasnda ultrasonu gorunce cok korktum dedm yok yapamam indim cataldan acitmicam dedi rahatlatti anlayisliydi ve dosyamdan okumus gecmisimi tedavi icin gttgm yerleri, oyle oldiki anlamadm ble grdgini, sadece cikarken hissettm braz
internette dr sitesnden okudum dusuk tehlikesden bahsediyodu, benm smdiye kadr durmakszn geldi, Allah korusn, parca gbi geliyo ara sira benm gttgm doktorda dusukle ilgili bsydn bahsetmedi, ben yinede dr sitesnde yazani yapayim bol istirahat ve bolca su icmek ons bi sorun olmaz.. sen naslsn cnm nasl gdyo

Son düzenleme:

ben iyiyim, bu aralar yoğunum, bir süre görünmeyeceğim. akşamları gene de bir okuyup çıkıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…