Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

o lıstedekıı en kıdemlı bendımm sımdı defgıstırebılırsınız bende HAMILEYIMMMMMMMMMMMMMMM ALLAHIMIN IZNIYLE

Allahimmmm resmen yerimden zipladm babamlardayiz bırden fırladim yerimden hepsi manasiz bi sekilde bana bakiyor
suan telden giriyorum yazamiyorum eve gideyim halay cekecem en coskulusundan tebrik ederim bidanemmmmmm Allah saglikli cok guzel bi hamillik ve dogum nasip etsn miniginle guzel vakit gecirmen dilegi ile bi an gulsevdam guzel habrr vercem diyince kendisi hamile sandm hadi balim sira sende Allah nasip etsn cok sukur ya berektli geldi bu ay

Son düzenleme:

Bilmiyorum nezamandir dinleniyorum yormuyorm kendimi fazla ama iki gundur bel agrim var su randevu zamanim bi gelseydi.. neyse cnm saglik icnde koklar operiz miniklerimiizi inss

Elvan, alexandretta, hanzadem, nilay, tebrikler kızlaaarrrr , Allah sağlıkla mutlulukla kucağınıza almayı nasip etsin... darısı benim ve diğer bekleyenlerin başına .

canım benım yaaa cokk saol:)

Elvan, alexandretta, hanzadem, nilay, tebrikler kızlaaarrrr , Allah sağlıkla mutlulukla kucağınıza almayı nasip etsin... darısı benim ve diğer bekleyenlerin başına .

Sagol melegimmmm aminnnn darisi sana isteyen herkese inssssss nerelerdesn cnm iyimsn

Sagol melegimmmm aminnnn darisi sana isteyen herkese inssssss nerelerdesn cnm iyimsn
sorma canım başka başka bir sürü sıkıntım var, iyi olmaya çalışıyorum, bebek çalışmaları da pek verimli geçmedi , eşimle tartıştık yumurtlama günlerimde , o iş olmadı , beyefendi doğal olsun istiyormuş, öyle görev gibi istemiyormuş aman işte neyse hayırlısı.
Şu sıkıntılarım dış mihraklardan kaynaklanıyor ama aile huzuruma da yansıyor, Allah bir ferahlık verir inşallah .

Cnm sanirim bi cogu bu normal olsn gorev gbi olmasn mevzusunu takiyo. Allah sabr versn.

o lıstedekıı en kıdemlı bendımm sımdı defgıstırebılırsınız bende HAMILEYIMMMMMMMMMMMMMMM ALLAHIMIN IZNIYLE

CANIM COK SEVINDIM.SAGLICAKLA KUCAGINA ALMAYI NASIP ETSIN RABBIMgöbişlilerın arasına hossgeldın.darısı dger arkdsların basına.....tebrıkler

nilay, elvan, hanzadem ve aleksandrata hepinizi çok tebrik ediyorum çok çok sevndm Allah sağlıkla kucağınıza aldırsın inşallah hiçbir skıntı yaşamazsınız hamilelik boyunca. kendinize çok dikkat edin kötü düşünmeyin, yediğinize içtiğinize dikkat edin lütfen sebze meyveleri sirkeli suda bekletmeyi unutmayın ve çiğ ete dokunmayın. salam sucuk sosis yememyin mümkünse... Allah tamamına erdirsin..

sagol canim soylediklerne dikkat edicem sebzeyi sirkeli suda bekletmedm hic cig ete dokunma derken yaran flan varsami dokunulmicak

sagol canim soylediklerne dikkat edicem sebzeyi sirkeli suda bekletmedm hic cig ete dokunma derken yaran flan varsami dokunulmicak

kesinlikle beklet bundan sonra sirke çantanda olsun başkasına yemeğe filan giderken veya kendi salatandan başkasını filan yeme.. çiğ eti eldiven giyip dokun. yaradan bulaşıyo veya küçük bir çizikten... yok deme sen görmediğin küçücük bir çizik bile olabilir... ben sirkeyle yaşamayı öğrendm aslında hep kullanılması gerekiyo ama biz ihmal ediyoruz işte..

Canim tskr ederm cok sagol dikkat etcm fazla takmkta iyi degl ama tedbiri almk lazm

çok tebrik ederim cnm...Allah sağlık mutlulukla hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin...çok sevindim... hadi halaya...

arkadaşlar bişey sorucam yumurtlama gününden bir gün önce ilişki olsa olurmu bebiş? benim yumurtlama boş geçti heralde bir gün önce oldu ama kısmet işte. bir de hergün ilişki mi iyi günaşırı mı? düşünüyorum da bazı insanlar ne yumurtlamadan haberdar ne adetten haberdar bazıları son adet tarihinimi biliyor ya her gün yapıyorlar oluyor kısmetten öteye köy yok işte tabiri caizse

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…