Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

bugün doktora gittim. 18-19 mm büyüklüğünde 3 tane yumoşum varmış 2 si sağda 1 i solda.. günaşırı ilişki dedi adet dönemine kadar.. Şu sıralar yumurtlama döneminde olabirm. yarın da şehir dışına çıkıyoruz, evde eğiliz 5-6 gün.. bakalım nasıl olacak?

hadi bakalim ins tutar.. yurtdisinda olsan ne cikar denemelere devam:KK76:
slm benim azimli kader arkadaşlarım ben de çok şükür yendim vajiyi ve Rabbim nasip etti gebeliği burda dileyen bütün herkese de Rabbim bu güzel duyguyu yaşatsın inşalllah :KK16: arkadaşların çoğunu tanıyorum gebe olan arkadaşlar hepinizin bebişleri hayırlı olsun inşallah :KK49:

canim hatrladl seni buyumus bebeginn :KK16:
nasil geciyo hamilelign

baktım canım teşekkür ederim:)

Canim arkadas link vermis orda yardimci olcaklardir sana, yenince senide listeye yzarim ins:KK16: bak basari hikayeleride var onlarida oku acaip gaz veriyiiiii haaaaa:KK1:

evet o hikayeleride okudum ne güzel ne mutlu onlara inşallah bizlerde birgün başarı öykümüzü yazarız:)

Bayram da topic e girmek zor olacak şimdiden herkese mutlu bayramlar :KK54: Bayramdan sonra da güzel haberler almaya devam ederiz inş.

elvan, takvime verdigin listedeki bir cok sey eklendi. artik daha "hamile dostu" :KK9: girip bir bakarsin.

linki paylasin kullanacaginizi düsündügünüz kisilerle... esim söylenip duruyor, bosuna ugrastirdin beni, cok az kisi kullaniyor diye. :KK52:

slm kızlarrr aaa bütün millet burada takılıyomuş:))) benm yeni haberim olduuu :)) kızlar bide bişe sorcam hani bi aara tefriciye duası okuyoduk ya artık okunmuyomu?ben okumak istiyorumda burdan listleyelimmi?çileklim nerde acaba o ilgileniyodu sanırım dime??

baktım canım teşekkür ederim:)

evet o hikayeleride okudum ne güzel ne mutlu onlara inşallah bizlerde birgün başarı öykümüzü yazarız:)
ins canim ins okuruz hikayeni azmet canim, elinden geleni yap
Bayram da topic e girmek zor olacak şimdiden herkese mutlu bayramlar :KK54: Bayramdan sonra da güzel haberler almaya devam ederiz inş.

canim iyi bayramlar simdiden:KK54:

elvan, takvime verdigin listedeki bir cok sey eklendi. artik daha "hamile dostu" :KK9: girip bir bakarsin.

linki paylasin kullanacaginizi düsündügünüz kisilerle... esim söylenip duruyor, bosuna ugrastirdin beni, cok az kisi kullaniyor diye. :KK52:

aa oylemi tsklr tatlim brazdan girip verileri tazilicugum:KK9: bence tum verileri girdilkten snra yararli olcktir daha duyulmadi duyulsn tutar bnce

arkadaşlar dua topiği için hep ne yapabılırız düşünüyordum yönetime isteğimi yazdım sağolsunlar dikkate alındı
http://www.kadinlarkulubu.com/dualarimiz-sizinle-f1200/

yenı yerımız hayırlı olsun .. cileklı pudıngım benım nerdesın bakim :) vajılıler ıcın ve hamıle kalmak ısteyenler ıcın tefrıcıyetopıgı acarmısın

bu bolumumun amacı sadece dua lıstelerını paylasmak
anne olmak ısteyenler
ev almak ısteyenler
derdı olanlar vs... topık acıp lıste halınde tefrıcıye ayetel kursı ne ısterse dagıtıcak
ama lutfen dıkkat kızlar sadece lıste yazısmaları olucak orda kım kac tane alıyor dıye
yanlsı bı yone kayarsa bolum kaldırılcak ..

slm kızlarrr aaa bütün millet burada takılıyomuş:))) benm yeni haberim olduuu :)) kızlar bide bişe sorcam hani bi aara tefriciye duası okuyoduk ya artık okunmuyomu?ben okumak istiyorumda burdan listleyelimmi?çileklim nerde acaba o ilgileniyodu sanırım dime??

Canim hosgeldin, Tefriciye, dua vs. için Gulsevdam link paylasti.. Orda dagitiliyo herhalde.. Cileklipuding nezamandir yok ins güzel haberlerle gelir tekrar.

sevgili arkadaşlr bayramızın mübarekli olsun...şeker gibi bayram geçermeniz dilğiyle...sevgiler...

canım tefrıcıye ıcın yonetımden rıca ettım sagolsunlar ızın verdıler ozel bölüm acıldı
ama sartları var elımdne geldıgınce o bolumu denetlıcem yoksa kapanıcak :KK43:
cıleklı pudıngı beklıyorum o topıgı acarsa daha ıyı olur bayram sonrası hala ses cıkmazsa ondan
ben acarım topıgı baslarız tefrıcıyeye tekrar :KK66:

herkese hayırlı bayramlar arkadaşlar bebiş isteyen bizlere çifte bayram olur inşallah:KK16:

canım tefrıcıye ıcın yonetımden rıca ettım sagolsunlar ızın verdıler ozel bölüm acıldı
ama sartları var elımdne geldıgınce o bolumu denetlıcem yoksa kapanıcak :KK43:
cıleklı pudıngı beklıyorum o topıgı acarsa daha ıyı olur bayram sonrası hala ses cıkmazsa ondan
ben acarım topıgı baslarız tefrıcıyeye tekrar :KK66:

herkese hayırlı bayramlar arkadaşlar bebiş isteyen bizlere çifte bayram olur inşallah:KK16:
cnm tamam çok teşekkürler..dua topiği açılmasına çok sevndim canm..bi nebze dualara katkım olursa ne mutlu bana ..müminin mümin kardeşine yaptığı dua daha makbulmüş..bu vesileyle bende dua etmiş oluyorum ve çok mutlu hisssediyorum kendimi.. cnm bi ricam var duaya başlandığı zaman bana haber dermsin özelden?linki falan atarmısın?ben okumaya çalışırım büyük bi hevesle..şimdiden teşekkürler cnm.ii bayramlar

cnm tamam çok teşekkürler..dua topiği açılmasına çok sevndim canm..bi nebze dualara katkım olursa ne mutlu bana ..müminin mümin kardeşine yaptığı dua daha makbulmüş..bu vesileyle bende dua etmiş oluyorum ve çok mutlu hisssediyorum kendimi.. cnm bi ricam var duaya başlandığı zaman bana haber dermsin özelden?linki falan atarmısın?ben okumaya çalışırım büyük bi hevesle..şimdiden teşekkürler cnm.ii bayramlar

link burdan muhakkak paylaşılır ve unutmaz isem sana yazarım canım
biranönce çileklimden ses çıksa süper olur bölüm açıldı ama daha hiç paylaşım yok :)

hadi bakalim ins tutar.. yurtdisinda olsan ne cikar denemelere devam:KK76:

canim hatrladl seni buyumus bebeginn :KK16:
nasil geciyo hamilelign

iyi geçiyor çok şükür elvancım hamileliğim senin de hayırlı olsun inşallah zaman çabuk geçiyo bi bakarsın büyümüş göbişin eşin de çok mutludur şimdi o sıkıntıların üzerine çok ii geliyo:KK16: benim de vajiyi yener yenmez oldu Rabbimin hediyesi :nazar: şimdilik sırt ağrım var biraz çabuk yoruluyorm kasıklarım biraz ağrıyor rahim büyüdükçe sen de hissedeceksin:KK1:

iyi geçiyor çok şükür elvancım hamileliğim senin de hayırlı olsun inşallah zaman çabuk geçiyo bi bakarsın büyümüş göbişin eşin de çok mutludur şimdi o sıkıntıların üzerine çok ii geliyo:KK16: benim de vajiyi yener yenmez oldu Rabbimin hediyesi :nazar: şimdilik sırt ağrım var biraz çabuk yoruluyorm kasıklarım biraz ağrıyor rahim büyüdükçe sen de hissedeceksin:KK1:

Ay bnde erkenmi basladi blmyrm ama iki gundur sirtimin bi tarafi cok agriyo, kasik agrisi iki aydir var zaten.. cabuk gecsn zamanda buyusn gobisler alalim kucaklarimiza yavrularimizi Allahin izniyle:KK16:

Ay bnde erkenmi basladi blmyrm ama iki gundur sirtimin bi tarafi cok agriyo, kasik agrisi iki aydir var zaten.. cabuk gecsn zamanda buyusn gobisler alalim kucaklarimiza yavrularimizi Allahin izniyle:KK16:

sırt ağrıların gebelikten olmayabilir canım çok yorma kendini dinlen kasık ağrısı olur ama çok şiddetli olursa doktoruna danışabilirsin...Ayyy ben de zamann çabuk geçsinn diyorum bi an önce bebişimi kucaklamak istiyorm inşallah :KK49:

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
size çok güzel bir haberim varrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Allahım bu haberi verebilmek bu mutluluğa ortak olmak şuan ellerim titriyorr
NİLAY HAMİLEEEEEEEE:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:
EVET EVET HAMİLEEEEEEE Allahım boyle pespeşe bıze guzel haberlerı verdiriyor
sımdı telefonda konustum mutluluktan ucuyoruzzzzz
hep dıyordum ona önce sen hamıle kalıcaksın sonra ben vajıyıde boyle cok kısa aralıklarla onceo sonra ben yenmıstım

Rabbim tüm bebek isteyenlere bu mutluluğu yasatsın darısı basıma dıyerekten bebek halayını cekelımm
teyze oluyoruzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

:KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

:nazar:o lıstedekıı en kıdemlı bendımm sımdı defgıstırebılırsınız bende HAMILEYIMMMMMMMMMMMMMMM ALLAHIMIN IZNIYLE:emir_bebek::emir_bebek:

X